transmisja na żywo

Artykuły - Transmisja na żywo (3)

 • Programy Adobe zyskają opcję transmisji na żywo

  Programy Adobe zyskają opcję transmisji na żywo

  Podczas tegorocznej konferencji Adobe MAX, zapowiedziano nową opcję dotycząca pakietu Creative Cloud. Chodzi o wbudowaną opcję transmisji, dzięki której projektanci mogą podzielić się swoimi umiejętnościami z innymi osobami.
 • Wielka gala telewizji Polsat!

  Wielka gala telewizji Polsat!

  Wyobrażacie sobie święta bez Kevina? Pamiętacie, kto wyemitował pierwszy sitcom? 5 grudnia minęło dokładnie dwadzieścia lat od narodzin telewizji Polsat - pierwszej komercyjnej stacji telewizyjnej w Polsce. We wtorek, 18 grudnia, o godz. 20.00 w Teatrze Wielkim w Warszawie rozpocznie się koncert jubileuszowy z tej okazji. Widzowie stacji będą mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu. Transmisja na żywo niezwykłej gali potrwa aż 3 godziny.
 • Rusza Przystanek Woodstock

  Rusza Przystanek Woodstock

  W piątek, 2 sierpnia, o godz. 15.40 rozpocznie się pierwszy koncert na tegorocznym Przystanku Woodstock. Uczestnicy festiwalu zjeżdżają się do Żar już od kilku dni, aby w piątek i sobotę razem bawić się podczas koncertów m.in. Leszka Cichońskiego, Cree, De Press, Pidżamy Porno, Sweet Noise, Hey, T.Love i Die Toten Hosen. Transmisję na żywo można będzie śledzić w Internecie.