trampolina

Artykuły - Trampolina (16)

 • Bossaball: Sport, który musi pojawić się na olimpiadzie w Tokio

  Bossaball: Sport, który musi pojawić się na olimpiadzie w Tokio

  Tradycyjna siatkówka jest niezwykle emocjonująca. Bossaball to jej odmiana, która jest jeszcze bardziej widowiskowa. Do zaatakowania przeciwnika drużyna może skorzystać w niej z... trampoliny!
 • 1500 balonów z wodą na trampolinie

  1500 balonów z wodą na trampolinie

  Ten Amerykanin postawił sobie za cel życia zostać najlepszym wujkiem na świecie.
 • MŚ w pływaniu - Chińczyk Chong obronił tytuł w skokach z trampoliny

  MŚ w pływaniu - Chińczyk Chong obronił tytuł w skokach z trampoliny

  Chińczyk He Chong obronił w Barcelonie tytuł mistrza świata w skokach z trampoliny 3-metrowej. Złoty medal imprezy tej rangi zdobył po raz czwarty. Na drugim miejscu rywalizację ukończył Rosjanin Jewgienij Kuzniecow, a na trzecim Meksykanin Yahel Castillo.
 • USA: Telewizja najlepszą trampoliną

  USA: Telewizja najlepszą trampoliną

  Amerykański wokalista country Blake Shelton jeszcze nigdy nie był tak popularny w Stanach jak teraz. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta.
 • Pływackie MŚ - dublet Chinek w skokach z trampoliny jednometrowej

  Pływackie MŚ - dublet Chinek w skokach z trampoliny jednometrowej

  Chinka Shi Tingmao triumfowała w zmaganiach skoków do wody z trampoliny jednometrowej w pływackich mistrzostwach świata w Szanghaju. Srebrny medal zdobyła kolejna reprezentantka gospodarzy Wang Han, a brązowy Włoszka Tania Cagnotto.
 • Włoszka Cagnotto najlepsza w skokach z trampoliny

  Włoszka Cagnotto najlepsza w skokach z trampoliny

  Włoszka Tania Cagnotto wygrała wtorkowy finał skoków z trampoliny (1 m) podczas pływackich mistrzostw Europy w Budapeszcie.
 • Ósme miejsce Rzeszutka na trampolinie

  Andrzej Rzeszutek (Stal Rzeszów) zajął ósme miejsce w skokach z jednometrowej trampoliny na rozgrywanych w Rzymie mistrzostwach świata w pływaniu. Złoty medal zdobył Chińczyk Kai Qin.
 • Kubica jak na trampolinie

  Kubica jak na trampolinie

  Podczas drugiej sesji treningowej przed Grand Prix na torze w Bahrajnie Robert Kubica (BMW Sauber) spisał się znacznie gorzej niż podczas porannych testów. Polak uzyskał dopiero 17. czas. Najlepszy wynik uzyskał Nico Rosberg (Williams-Toyota).
 • Lang: TdP jak trampolina

  - Oferta dla Marcina Sapy z tak mocnego zespołu jak Lampre to dowód na to, że Tour de Pologne jest świetną trampoliną, na której można się wybić i zrobić skok do światowej kariery - podkreśla Czesław Lang, od lat główny organizator TdP.
 • Trampolina za giełdową kasę

  Trampolina za giełdową kasę

  Trwają prace przygotowujące KHW i Bogdankę do wejścia giełdę, ale spółki nie trafią tam jeszcze w tym roku. To dość skomplikowany problem, ponieważ górnictwo nie ma żadnych doświadczeń związanych z GPW - mówi Eugeniusz Postolski, wiceminister w Ministerstwie Gospodarki.

Filmy - Trampolina (12)