trailer

Artykuły - Trailer (391)

 • Nowy trailer "Hobbita" już w sieci!

  Nowy trailer "Hobbita" już w sieci!

  Możemy już oglądać nowe sceny z najnowszego filmu Petera Jacksona "Hobbit: Niezwykła podróż". W sieci pojawił się kolejny zwiastun ekranizacji powieści J.R.R. Tolkiena "Hobbit, czyli tam i z powrotem".
 • DiCaprio w trailerze filmu Eastwooda

  DiCaprio w trailerze filmu Eastwooda

  W sieci pojawił się pierwszy trailer najnowszego filmu Clinta Eastwooda "J. Edgar". Tymczasem wcielający się w tytułową rolę w tym obrazie Leonardo DiCaprio, coraz częściej mówi o planach zajęcia miejsca po drugiej stronie kamery.
 • Polski trailer najlepszy na świecie?

  Polski trailer najlepszy na świecie?

  Do hollywoodzkiego konkursu Golden Trailer Awards 2011 zakwalifikował się trailer filmu "Różyczka". To kolejna nominacja dla Szymona Lenkowskiego i Piotra Bujnowicza.
 • Pih, Peja i Pezet razem. Sprawdź!

  Pih, Peja i Pezet razem. Sprawdź!

  Zobacz trailer najnowszego teledysku Piha do utworu "Śniadanie mistrzów" promującego płytę "Dowód Rzeczowy Nr 1".
 • Konkurencja dla gry Skate?

  Konkurencja dla gry Skate?

  Nowy trailer z Shaun White Skateboarding zaskakuje - to pierwszy filmik z tej gry, który pokazuje rozgrywkę, a ta z kolei oparta jest na pewnym pomyśle, który daje nadzieje, że ta "deskorolkówka" przynajmniej spróbuje podjąć rywalizację z serią Skate.

Filmy - Trailer (612)

 • Rozpustnice - zwiastun serialu

  Rzecz dzieje się w XVIII-wiecznym Londynie, fabuła opowiada o losie kurtyzan. Główną bohaterką brytyjskiego serialu jest Margaret Wells, która stara się pogodzić rolę matki z prowadzeniem jednego z najczęściej odwiedzanych londyńskich domów publicznych. Rywalizacja, zazdrość, seks i władza oraz życie w domu uciech stanowią jedynie część wątków, które czekają na widza w tym wielokrotnie nagradzanym serialu. Co ciekawe, za stworzeniem tej wartkiej, okraszonej pikantnymi i humorystycznymi dialogami fabuły stoją niemal wyłącznie kobiety.
 • "Imperium robotów. Bunt człowieka"

  Pochodzące z odległej galaktyki roboty opanowują Ziemię, a ocalałym ludziom wczepiają kontrolujące implanty. Grupa młodych buntowników postanawia to zmienić.
 • "Igrzyska śmierci: Kosogłos". Część 2

  Katniss Everdeen oraz mieszkańcy 13. dystryktu próbują wygrać wojnę domową między autokratycznym Kapitolem a Dystryktami Panem.
 • "Jestem Femen"

  "Jestem Femen", nagrodzony na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Nyonie, dotyka fenomenu ukraińskiego kobiecego ugrupowania, tytułowego Femen. Jego aktywistki znane są w całej Europie, walczące o wolność słowa i demokrację, protestujące półnago z hasłami wypisanymi na obnażanych piersiach. Bohaterką filmu Alaina Margota jest Oksana Shachko, współzałożycielka ruchu, którą namiętność do ikonografii mało nie zaprowadziła do klasztoru. Jednak zamiast zakonnicą, Oxana została aktywistką i inicjatorką półnagich protestów na wielkich placach Europy. Dokument szwajcarskiego reżysera analizuje organizację Femenu, ujawnia sekrety tworzenia protestów, slogany, taktykę i strategię "sextremizmu". Pozwala widzowi poznać myśli i doświadczenia działaczek żyjących w świecie nieustannych prowokacji.