InteriaTV - tragedia

Filmy - Tragedia (9)

 • Ślubne plany pokrzyżowane przez tragedię. Dramatyczna śmierć Polaka w Armenii

  Małgorzata Lurzyńska opowiedziała o wspólnym życiu z narzeczonym Piotrem Bargołem oraz tragedii, która doprowadziła do jego śmierci. - Byliśmy bardzo szczęśliwi, bo żyliśmy bardzo intensywnie i spełnialiśmy wszystkie nasze marzenia – powiedziała. Do przykrego zdarzenia doszło podczas schodzenia z góry Aragac w Armenii. – Wycieczki, które się tam wybierały, to byli rodzice z dziećmi, więc to było popularne miejsce – wyjaśniła. - Nawet jakby ktoś wymyślił taki horror, to stwierdziłabym, że scenarzysta przesadził - zaznaczyła. Jak doszło do wypadku? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Małżeństwo o włos uniknęło tragedii. Jechali, gdy nagle...

  Chwilę grozy przeżyło małżeństwo, które wracało samochodem do domu w mieście Sonora w Kalifornii, gdy tuż przed ich samochodem złamało się drzewo i zerwało linię energetyczną. Przewód elektryczny niemal uderzył w jadący samochód. Chwilę później w wyniku zwarcia przewrócone drzewo stanęło w płomieniach. Drzewo prawdopodobnie złamało się z powodu obciążenia śniegiem, który od wielu dni padał w tym rejonie. (STORYFUL/x-news)
 • Ten skoczek był o krok od śmierci

  Podczas skoku z wysokiego klifu Matthew Gough przeżył chwile grozy - zderzył się ze skałami. Spadochron skoczka źle się otworzył. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń. Całość została zarejestrowana na kamerze umieszczonej na kasku.
 • (Nie)zwykli ludzie

  Zareagowali instynktownie, by ratować ludzkie życie. Oto sylwetki zwykłych ludzi, którzy swoją odwagą zasłużyli na miano bohaterów.
 • Groźny pożar tartaku

  19 zastępów straży pożarnej gasiło pożar tartaku w miejscowości Gracuch w woj. świętokrzyskim. W płomieniach nikt nie ucierpiał, ale dobytku nie udało się uratować.
 • "Polska tragedia zjednoczyła ludzi"

  Polska tragedia zjednoczyła nas Polaków i ludzi na całym świecie - powiedział metropolita warszawski, abp Kazimierz Nycz, na początku mszy św. odprawianej na warszawskim placu Piłsudskiego, w intencji ofiar katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem.
 • "Ta tragedia nas zatrzymała"

  Bóg dał, Bóg wziął, to jest nasza żałoba i musimy to wykorzystać w naszym życiu prywatnym i państwowym - mówią ludzie, którzy gromadzili się przed Pałacem Prezydenckim, by oddać hołd Lechowi i Marii Kaczyńskim oraz 94 innym ofiarom tragedii pod Smoleńskiem.
 • Gołota po walce, zobacz film

  - Co ja mam wam powiedzieć? Tragedia, tragedia... - krótko ocenił swój występ Andrzej Gołota przeciwko Tomaszowi Adamkowi w Walce Stulecia Polsat Boxing Night. "Endrju" przegrał przez nokaut techniczny w 5. rundzie.
 • Tragedia na drodze!

  Rano, na ulicy Bora Komorowskiego w Krakowie doszło do tragicznego wypadku. BMW wypadło z drogi i uderzyło w metalowy słup. Zginęło dwóch mężczyzn, jedna osoba - kobieta - jest ciężko ranna.