tragedia

Artykuły - Tragedia (406)

 • Urwała dziecku głowę w trakcie porodu. Zapadł wyrok!

  Urwała dziecku głowę w trakcie porodu. Zapadł wyrok!

  ​Znamy już wyrok w sprawie tragicznego porodu ze szkockiego Dundee. Doktor Vaishnava Laxman stanęła przed sądem lekarskim, który ocenił, że podczas zabiegu popełniła tragiczny w skutkach błąd w sztuce. W wyniku źle przeprowadzonej akcji porodowej, lekarka urwała noworodkowi głowę.
 • RMF24: Dramat w Nysie. Koń stratował dziecko

  RMF24: Dramat w Nysie. Koń stratował dziecko

  Podczas przemarszu orszaku Trzech Króli w Nysie na Opolszczyźnie doszło do tragedii. Spłoszony koń poturbował 4-letnie dziecko, które natychmiast przewieziono do szpitala. Policja ustala przyczyny wypadku.
 • "Ogromna tragedia". Nieledwia wstrząśnięta śmiercią 12-latka

  "Ogromna tragedia". Nieledwia wstrząśnięta śmiercią 12-latka

  Mieszkańcy Nieledwi (woj. śląskie) są wstrząśnięci śmiercią 12-letniego chłopca, przypadkowo zastrzelonego przez swojego kolegę w trakcie zabawy bronią myśliwską.
 • 14-latka zginęła po potrąceniu przez pociąg

  14-latka zginęła po potrąceniu przez pociąg

  Do tragedii doszło w Grzegorzewie w województwie wielkopolskim.
 • Kolejna tragedia u wybrzeży Grecji

  Kolejna tragedia u wybrzeży Grecji

  ​Kolejny dramat uchodźców u wybrzeży Grecji. Na pokładzie łodzi, która zatonęła w pobliżu wyspy Farmakonisi, było 112 osób. Na morzu trwa akcja ratunkowa. Na razie z wody wydobyto ciała 28 osób, wśród nich niemowlęcia. 68 udało się uratować.
 • Tragedia na boisku - złamał kark ciesząc się ze zdobycia gola

  Tragedia na boisku - złamał kark ciesząc się ze zdobycia gola

  Indyjski piłkarz Peter Biaksangzuala chciał uczcić zdobycie gola efektownym saltem, ale runął na ziemię, złamał kark i kilka dni później zmarł w szpitalu.
 • Nepal: Tragiczny bilans ofiar tragedii

  Nepal: Tragiczny bilans ofiar tragedii

  ​39 zabitych - to jak dotąd oficjalny bilans lawin i śnieżyc w rejonie Annapurny w Nepalu. Według tamtejszego Stowarzyszenia Agencji Trekingowych, śmierć poniosły 43 osoby.
 • Pod Annapurną wciąż wiele osób zaginionych

  Pod Annapurną wciąż wiele osób zaginionych

  Po zejściu lawin pod Annapurną wciąż wiele osób jest zaginionych. Nadal nieznany jest los kilkudziesięciu osób. Według przedstawicieli nepalskich władz liczba ofiar śmiertelnych może wzrosnąć, ponieważ nie zostały przeszukane jeszcze wszystkie obszary, w których zeszły lawiny.
 • Indie: Biały tygrys zaatakował ucznia, nie żyje

  Indie: Biały tygrys zaatakował ucznia, nie żyje

  Do tragicznego wypadku doszło w Delhi, koło 13:30 czasu miejscowego. Biały tygrys zaatakował ucznia, który zwiedzał tamtejsze zoo. Chłopca nie udało się uratować.
 • RMF24: Tragiczny pożar. "Ludzie krzyczeli, żeby ich ratować"

  Jedna osoba zginęła w nocnym pożarze w Namysłowie na Opolszczyźnie. W płomieniach stanęło mieszkanie na pierwszym piętrze. O sprawie informuje RMF FM.

Filmy - Tragedia (10)

 • Ślubne plany pokrzyżowane przez tragedię. Dramatyczna śmierć Polaka w Armenii

  Małgorzata Lurzyńska opowiedziała o wspólnym życiu z narzeczonym Piotrem Bargołem oraz tragedii, która doprowadziła do jego śmierci. - Byliśmy bardzo szczęśliwi, bo żyliśmy bardzo intensywnie i spełnialiśmy wszystkie nasze marzenia – powiedziała. Do przykrego zdarzenia doszło podczas schodzenia z góry Aragac w Armenii. – Wycieczki, które się tam wybierały, to byli rodzice z dziećmi, więc to było popularne miejsce – wyjaśniła. - Nawet jakby ktoś wymyślił taki horror, to stwierdziłabym, że scenarzysta przesadził - zaznaczyła. Jak doszło do wypadku? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Małżeństwo o włos uniknęło tragedii. Jechali, gdy nagle...

  Chwilę grozy przeżyło małżeństwo, które wracało samochodem do domu w mieście Sonora w Kalifornii, gdy tuż przed ich samochodem złamało się drzewo i zerwało linię energetyczną. Przewód elektryczny niemal uderzył w jadący samochód. Chwilę później w wyniku zwarcia przewrócone drzewo stanęło w płomieniach. Drzewo prawdopodobnie złamało się z powodu obciążenia śniegiem, który od wielu dni padał w tym rejonie. (STORYFUL/x-news)
 • 18-latka zginęła na przejeździe kolejowym podczas egzaminu na prawo jazdy. Prokuratura przesłuchała egzaminatora

  Osiemnastoletnia kobieta zginęła podczas egzaminu na prawo jazdy. Samochód, którym jechała z egzaminatorem, nie zatrzymał się przy znaku "stop", ale już na torach. Po kilku sekundach auto zostało zmiażdżone przez rozpędzony pociąg. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania katastrofy w ruchu lądowym. - Egzaminator to mężczyzna około 60 lat z wieloletnim doświadczeniem w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego – poinformowała Justyna Rataj-Mykietyn z Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu. (TVN24/x-news)
 • Ten skoczek był o krok od śmierci

  Podczas skoku z wysokiego klifu Matthew Gough przeżył chwile grozy - zderzył się ze skałami. Spadochron skoczka źle się otworzył. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń. Całość została zarejestrowana na kamerze umieszczonej na kasku.