tragedia

Artykuły - Tragedia (409)

 • Chłopiec zasnął w kontenerze. Nie przeżył starcia ze śmieciarką

  Chłopiec zasnął w kontenerze. Nie przeżył starcia ze śmieciarką

  Do tragicznego zdarzenia doszło w australijskim Port Lincoln, gdzie trzech nastolatków zasnęło w kontenerze na śmieci. Gdy ranem śmieciarze przyjechali zabrać odpady, wsypali do śmieciarki dwoje dzieci. Jeden z chłopców, mimo późniejszych desperackich prób reanimacji, zginął na miejscu.
 • Biały Jar: Największa tragedia lawinowa w Polsce

  Biały Jar: Największa tragedia lawinowa w Polsce

  20 marca 1968 roku w Białym Jarze w Karkonoszach zeszła ogromna lawina. Chociaż na pomoc pogrzebanej pod zwałami śniegu grupie turystów z ZSRR, NRD i Polski ruszyły setki ratowników, ochotników i żołnierzy - o uratowaniu kogokolwiek z największej tragedii lawinowej w naszym kraju nie było mowy. W katastrofie zginęło aż 19 osób.
 • Piorun powalił cztery osoby. Przerażające nagranie

  Piorun powalił cztery osoby. Przerażające nagranie

  Tragiczny incydent miał miejsce w Indiach, gdzie piorun dosłownie znokautował czterech mężczyzn. Ci, chcąc ukryć się przed deszczem, szukali schronienia pod drzewem. Chwilę później wszyscy leżeli nieprzytomni. Jeden z nich zmarł wkrótce w szpitalu.
 • Urwała dziecku głowę w trakcie porodu. Zapadł wyrok!

  Urwała dziecku głowę w trakcie porodu. Zapadł wyrok!

  ​Znamy już wyrok w sprawie tragicznego porodu ze szkockiego Dundee. Doktor Vaishnava Laxman stanęła przed sądem lekarskim, który ocenił, że podczas zabiegu popełniła tragiczny w skutkach błąd w sztuce. W wyniku źle przeprowadzonej akcji porodowej, lekarka urwała noworodkowi głowę.
 • RMF24: Dramat w Nysie. Koń stratował dziecko

  RMF24: Dramat w Nysie. Koń stratował dziecko

  Podczas przemarszu orszaku Trzech Króli w Nysie na Opolszczyźnie doszło do tragedii. Spłoszony koń poturbował 4-letnie dziecko, które natychmiast przewieziono do szpitala. Policja ustala przyczyny wypadku.
 • "Ogromna tragedia". Nieledwia wstrząśnięta śmiercią 12-latka

  Mieszkańcy Nieledwi (woj. śląskie) są wstrząśnięci śmiercią 12-letniego chłopca, przypadkowo zastrzelonego przez swojego kolegę w trakcie zabawy bronią myśliwską.
 • 14-latka zginęła po potrąceniu przez pociąg

  14-latka zginęła po potrąceniu przez pociąg

  Do tragedii doszło w Grzegorzewie w województwie wielkopolskim.
 • Kolejna tragedia u wybrzeży Grecji

  Kolejna tragedia u wybrzeży Grecji

  ​Kolejny dramat uchodźców u wybrzeży Grecji. Na pokładzie łodzi, która zatonęła w pobliżu wyspy Farmakonisi, było 112 osób. Na morzu trwa akcja ratunkowa. Na razie z wody wydobyto ciała 28 osób, wśród nich niemowlęcia. 68 udało się uratować.
 • Tragedia na boisku - złamał kark ciesząc się ze zdobycia gola

  Tragedia na boisku - złamał kark ciesząc się ze zdobycia gola

  Indyjski piłkarz Peter Biaksangzuala chciał uczcić zdobycie gola efektownym saltem, ale runął na ziemię, złamał kark i kilka dni później zmarł w szpitalu.
 • Nepal: Tragiczny bilans ofiar tragedii

  Nepal: Tragiczny bilans ofiar tragedii

  ​39 zabitych - to jak dotąd oficjalny bilans lawin i śnieżyc w rejonie Annapurny w Nepalu. Według tamtejszego Stowarzyszenia Agencji Trekingowych, śmierć poniosły 43 osoby.

Filmy - Tragedia (28)