tragedia

Artykuły - Tragedia (406)

 • Urwała dziecku głowę w trakcie porodu. Zapadł wyrok!

  Urwała dziecku głowę w trakcie porodu. Zapadł wyrok!

  ​Znamy już wyrok w sprawie tragicznego porodu ze szkockiego Dundee. Doktor Vaishnava Laxman stanęła przed sądem lekarskim, który ocenił, że podczas zabiegu popełniła tragiczny w skutkach błąd w sztuce. W wyniku źle przeprowadzonej akcji porodowej, lekarka urwała noworodkowi głowę.
 • RMF24: Dramat w Nysie. Koń stratował dziecko

  RMF24: Dramat w Nysie. Koń stratował dziecko

  Podczas przemarszu orszaku Trzech Króli w Nysie na Opolszczyźnie doszło do tragedii. Spłoszony koń poturbował 4-letnie dziecko, które natychmiast przewieziono do szpitala. Policja ustala przyczyny wypadku.
 • "Ogromna tragedia". Nieledwia wstrząśnięta śmiercią 12-latka

  Mieszkańcy Nieledwi (woj. śląskie) są wstrząśnięci śmiercią 12-letniego chłopca, przypadkowo zastrzelonego przez swojego kolegę w trakcie zabawy bronią myśliwską.
 • 14-latka zginęła po potrąceniu przez pociąg

  14-latka zginęła po potrąceniu przez pociąg

  Do tragedii doszło w Grzegorzewie w województwie wielkopolskim.
 • Kolejna tragedia u wybrzeży Grecji

  Kolejna tragedia u wybrzeży Grecji

  ​Kolejny dramat uchodźców u wybrzeży Grecji. Na pokładzie łodzi, która zatonęła w pobliżu wyspy Farmakonisi, było 112 osób. Na morzu trwa akcja ratunkowa. Na razie z wody wydobyto ciała 28 osób, wśród nich niemowlęcia. 68 udało się uratować.
 • Tragedia na boisku - złamał kark ciesząc się ze zdobycia gola

  Tragedia na boisku - złamał kark ciesząc się ze zdobycia gola

  Indyjski piłkarz Peter Biaksangzuala chciał uczcić zdobycie gola efektownym saltem, ale runął na ziemię, złamał kark i kilka dni później zmarł w szpitalu.
 • Nepal: Tragiczny bilans ofiar tragedii

  Nepal: Tragiczny bilans ofiar tragedii

  ​39 zabitych - to jak dotąd oficjalny bilans lawin i śnieżyc w rejonie Annapurny w Nepalu. Według tamtejszego Stowarzyszenia Agencji Trekingowych, śmierć poniosły 43 osoby.
 • Pod Annapurną wciąż wiele osób zaginionych

  Pod Annapurną wciąż wiele osób zaginionych

  Po zejściu lawin pod Annapurną wciąż wiele osób jest zaginionych. Nadal nieznany jest los kilkudziesięciu osób. Według przedstawicieli nepalskich władz liczba ofiar śmiertelnych może wzrosnąć, ponieważ nie zostały przeszukane jeszcze wszystkie obszary, w których zeszły lawiny.
 • Indie: Biały tygrys zaatakował ucznia, nie żyje

  Indie: Biały tygrys zaatakował ucznia, nie żyje

  Do tragicznego wypadku doszło w Delhi, koło 13:30 czasu miejscowego. Biały tygrys zaatakował ucznia, który zwiedzał tamtejsze zoo. Chłopca nie udało się uratować.
 • RMF24: Tragiczny pożar. "Ludzie krzyczeli, żeby ich ratować"

  Jedna osoba zginęła w nocnym pożarze w Namysłowie na Opolszczyźnie. W płomieniach stanęło mieszkanie na pierwszym piętrze. O sprawie informuje RMF FM.

Filmy - Tragedia (5)

 • Groźny pożar tartaku

  19 zastępów straży pożarnej gasiło pożar tartaku w miejscowości Gracuch w woj. świętokrzyskim. W płomieniach nikt nie ucierpiał, ale dobytku nie udało się uratować.
 • "Polska tragedia zjednoczyła ludzi"

  Polska tragedia zjednoczyła nas Polaków i ludzi na całym świecie - powiedział metropolita warszawski, abp Kazimierz Nycz, na początku mszy św. odprawianej na warszawskim placu Piłsudskiego, w intencji ofiar katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem.
 • "Ta tragedia nas zatrzymała"

  Bóg dał, Bóg wziął, to jest nasza żałoba i musimy to wykorzystać w naszym życiu prywatnym i państwowym - mówią ludzie, którzy gromadzili się przed Pałacem Prezydenckim, by oddać hołd Lechowi i Marii Kaczyńskim oraz 94 innym ofiarom tragedii pod Smoleńskiem.
 • Gołota po walce, zobacz film

  - Co ja mam wam powiedzieć? Tragedia, tragedia... - krótko ocenił swój występ Andrzej Gołota przeciwko Tomaszowi Adamkowi w Walce Stulecia Polsat Boxing Night. "Endrju" przegrał przez nokaut techniczny w 5. rundzie.