trafiona

Artykuły - Trafiona (128)

 • "Jaskółka" Bartosza Wyrwasa trafi do kin

  "Jaskółka" Bartosza Wyrwasa trafi do kin

  "Jaskółka" - debiut Bartosza Warwasa, a zarazem pierwszy od 50 lat pełnometrażowy film dyplomowy PWSiT w Łodzi - trafi do kin 16 maja.
 • "Magic Mike: XXL" trafi do kin w 2015

  "Magic Mike: XXL" trafi do kin w 2015

  "Magic Mike: XXL" - sequel filmu Stevena Soderbergha z 2012 o grupie striptizerów - trafi do kin 4 lipca 2015 - poinformowało studio Warner Bros. Channing Tatum zapewnia, że w obrazie zobaczymy całą obsadę oryginału.
 • Siódemką trafili w dziesiątkę

  Poczta Polska, zmagająca się z wewnętrznymi wyzwaniami, cyfryzacją życia i liberalizacją rynku, strategię rozwoju oparła m.in. na handlu internetowym. Ale tu wyrasta jej potężny konkurent, ostrzega "Puls Biznesu".
 • Livechat dywidenda 2014: Cały zysk za 2013 trafi na dywidendę

  Livechat Software szacuje, że w ciągu 3 - 5 lat może zdobyć pozycję lidera usług live chat. Spółka już w tym roku może zostać liderem rynku pod względem liczby klientów. Livechat jest spokojny o wykonanie prognoz za 2013 r. Cały ubiegłoroczny zysk trafi na dywidendę. W bieżącym roku obrotowym spółka może wprowadzić nowy, droższy abonament.
 • Grabowski: ustawa "łupkowa" trafi do Sejmu

  Projekt ustawy, regulującej m.in. kwestie wydobycia gazu z łupków powinien trafić do Sejmu w ciągu kilku dni - ocenił w czwartek minister środowiska Maciej Grabowski. Rząd przyjął ten projekt przed miesiącem.
 • Ostatni film Brittany Murphy trafi do kin

  Ostatni film Brittany Murphy trafi do kin

  Ostatni film Brittany Muprhy trafi wreszcie na ekrany kin. 4 lata po śmierci aktorki "Something Wicked" pokazany zostanie premierowo w Eugene - miejscowości, gdzie kręcono zdjęcia do obrazu.