Toyota Mirai

Artykuły - Toyota Mirai (28)

 • Londyńska policja stawia na wodór

  Londyńska policja stawia na wodór

  Metropolitan Police Service odebrała pierwsze 11 egzemplarzy elektrycznej Toyoty Mirai na ogniwa paliwowe. Samochody już wkrótce trafią do służby. Do 2020 roku londyńska policja będzie dysponować 550 samochodami o zerowej emisji.
 • Świetna sprzedaż Toyoty Mirai

  Świetna sprzedaż Toyoty Mirai

  Amerykanie kupili 250 egzemplarzy Toyoty Mirai. Wodorowy sedan jest obecny na tym rynku od 7 miesięcy.
 • Toyota Mirai dostępna w Belgii

  Toyota Mirai dostępna w Belgii

  Belgia dołączyła do trzech europejskich krajów, w których sprzedawana jest Toyota Mirai. Toyota dostarczyła pierwszemu klientowi, firmie Hydrogenics, samochód napędzany ogniwami paliwowymi.
 • Toyota Mirai - pierwsze egzemplarze już w Polsce

  Toyota Mirai - pierwsze egzemplarze już w Polsce

  Pierwsze wodorowe Toyoty zostały w kwietniu zarejestrowane w Polsce. Auta otrzymały czasowe tablice homologacyjne. Napędzane ogniwami paliwowymi Toyoty były testowane pod kątem procedury tankowania wodoru oraz użyteczności tego typu aut podczas codziennego użytkowania na polskich drogach.
 • Toyota Mirai zadebiutuje na nowych rynkach

  Toyota Mirai zadebiutuje na nowych rynkach

  Napędzana wodorem Toyota Mirai jest już dostępna w Japonii, Stanach Zjednoczonych oraz w 4 państwach Europy. Jej sprzedaż rozpoczęła się w grudniu 2014 roku, a w 2016 pojawi się ona na 3 kolejnych europejskich rynkach.
 • Toyota Mirai z łącznością satelitarną

  Toyota Mirai z łącznością satelitarną

  Toyota zaprezentowała na targach NAIAS 2016 w Detroit przełomowe rozwiązanie telekomunikacyjne stworzone we współpracy z firmą Kymeta. Samochód koncepcyjny oparty na wodorowym modelu Mirai jest wyposażony w eksperymentalne systemy łączności satelitarnej.
 • Toyota i-Road i Mirai w Dolinie Krzemowej

  Toyota i-Road i Mirai w Dolinie Krzemowej

  Po Grenoble i Tokio przyszedł czas na Kalifornię. Wynalazcy i przedsiębiorcy z Doliny Krzemowej mieli okazję testować trójkołową, elektryczną Toyotę i-Road podczas drugiej edycji panelu innowacyjności Toyota Onramp, tym razem poświęconego miejskiemu transportowi przyszłości. Uczestnicy panelu odbyli także jazdy próbne Toyotą Mirai, która zadebiutowała na kalifornijskim rynku w październiku tego roku.
 • Toyota Mirai. Jeździmy wodorowym modelem

  Toyota Mirai. Jeździmy wodorowym modelem

  W minioną sobotę Krakowskie Przedmieście było świadkiem prawdziwej rewolucji. Tym razem nie chodzi jednak o żaden zamach stanu...
 • Toyota Mirai ekologiczną technologią roku

  Toyota Mirai ekologiczną technologią roku

  Toyota Mirai została wybrana ekologiczną technologią roku według austriackiego automobilklubu ARBÖ.
 • Toyota Mirai powraca do przyszłości

  Toyota Mirai powraca do przyszłości

  Toyota przygotowała premierę nowego modelu, godną samochodu przyszłości. Ściągnęła z 1985 roku samego Martiego McFly. Podróżnik w czasie zjawił się nie za sprawą wehikułu czasu, lecz Toyoty Mirai, samochodu na wodór o nazwie „Przyszłość”.