Toyota Corolla

Artykuły - Toyota Corolla (114)

 • Najpopularniejsze auto na świecie ma 50 lat!

  Najpopularniejsze auto na świecie ma 50 lat!

  Równe pół wieku temu w japońskich salonach marki Toyota pojawiły się pierwsze egzemplarze modelu Corolla. Nikt nie przypuszczał wówczas, że jest właśnie świadkiem narodzin najchętniej kupowanego samochodu osobowego na świecie!
 • Toyota Corolla po zmianach wkrótce w salonach

  Toyota Corolla po zmianach wkrótce w salonach

  Z początkiem przyszłego miesiąca w polskich salonach debiutuje odświeżona Toyota Corolla. Za auto, na które zamówienia można już składać u dealerów, w podstawowej wersji zapłacić trzeba 67 400 zł.
 • Toyota Corolla świętuje 50. urodziny

  Toyota Corolla świętuje 50. urodziny

  Toyota Corolla jest najlepiej sprzedającym się samochodem wszechczasów od 1974 roku. Auto zadebiutowało w 1966 roku - w tym roku obchodzi pięćdziesięciolecie.
 • Najpopularniejszy samochód świata. Każdy Polak miałby jedną w garażu!

  Najpopularniejszy samochód świata. Każdy Polak miałby jedną w garażu!

  Łączna światowa sprzedaż modelu Toyota Corolla przekroczyła 40 mln, osiągając 40,01 mln egzemplarzy. Czyni to ten model najpopularniejszym samochodem świata.
 • Najpopularniejsze auto świata. Nie dla Europejczyków!

  Najpopularniejsze auto świata. Nie dla Europejczyków!

  Nie ma na świecie samochodu, który mógłby pochwalić się tak spektakularnym sprzedażowym sukcesem, jak produkowana od 1966 roku toyota corolla.
 • Wyprodukowano już trzy miliony "trójek"!

  Wyprodukowano już trzy miliony "trójek"!

  Królem europejskich dróg od wielu lat pozostaje volkswagen golf. Jego najgroźniejszym rywalem z Kraju Kwitnącej Wiśni jest toyota corolla.
 • Corolla, golf czy meriva?

  Corolla, golf czy meriva?

  Dzień dobry. Bardzo proszę o pomoc w wyborze zakupu auta (wszystkie diesle). 1. Toyota corolla. 2. VW golf plus. 3. Opel meriva
 • Testujemy używane: Toyota corolla

  Testujemy używane: Toyota corolla

  Wizerunek buduje się latami. To, że porsche kojarzy nam się z wyśmienitymi osiągami, volvo z bezpieczeństwem, a trabant z tandetą nie jest wcale dziełem przypadku.
 • Przeżył bo nie zapiął pasów?

  Przeżył bo nie zapiął pasów?

  Trzech młodych mężczyzn zginęło w nocnym wypadku samochodowym w Warszawie. Ich auto, toyota corolla uderzyła w drzewo i wpadła do kanału przy elektrowni.
 • Toyota dla rodziny

  Toyota dla rodziny

  Na testy do naszej redakcji trafiła Toyota Corolla Verso. Ten samochód nie ma prawie nic wspólnego z Alfami Romeo, czy z BMW, które testowaliśmy ostatnio. No dobrze, ma też silnik, kierownicę i cztery koła.