Toyota Aygo

Artykuły - Toyota Aygo (7)

 • Toyota Aygo – stylowa, nowoczesna i typowo miejska

  Toyota Aygo – stylowa, nowoczesna i typowo miejska

  Samochody określane mianem „miejskich” zwykle postrzega się jako mało ciekawe, ubogo wyposażone i nie nadające się do dłuższych podróży. Toyota Aygo przeczy jednak tym stereotypom. Przynajmniej częściowo.
 • Toyota Aygo w nowej wersji specjalnej

  Toyota Aygo w nowej wersji specjalnej

  Miejski model Toyoty w ekstrawaganckiej odmianie i z nowym pakietem bezpieczeństwa
 • Nowa Toyota Aygo. Mały samochód - duży wybór

  Nowa Toyota Aygo. Mały samochód - duży wybór

  Drogie paliwo, wielkomiejskie korki, polityka podatkowa niektórych państw, zdecydowanie preferująca małe pojazdy, upodobania rosnącej rzeszy kierowców płci żeńskiej... Te wszystkie czynniki przyczyniają się do szybkiego wzrostu zainteresowania samochodami jeszcze mniejszymi, a zatem oszczędniejszymi i poręczniejszymi w codziennym użytkowaniu, niż te nazywane dotychczas "miejskimi".
 • Nowy silnik z Polski. Producent zwiększa zatrudnienie

  Nowy silnik z Polski. Producent zwiększa zatrudnienie

  Fabryka Toyoty w dolnośląskim Wałbrzychu rozpoczęła właśnie produkcję nowego, benzynowego silnika o pojemności 1,0 l. Jednostka trafiać ma głównie do najnowszej generacji Toyoty Aygo.
 • Nowe czeskie "trojaczki" już w produkcji

  Nowe czeskie "trojaczki" już w produkcji

  W fabryce w Kolinie uruchomiono dziś linie montażowe, z których zjeżdżać będzie nowa generacja słynnych czeskich "trojaczków": Toyoty Aygo, Citroena C1 i - nowego Peugeota 108.
 • Kryzys bije nawet w najmniejsze samochody

  Kryzys bije nawet w najmniejsze samochody

  Fabryka TPCA w czeskim mieście Kolin, która wytwarza samochody Citroën C1, Peugeot 107 i Toyota Aygo, ogranicza produkcję. W roku 2011 za bramy zakładu wyjechało 270 705 pojazdów, w tym roku będzie ich 220 000.
 • Toyota Aygo

  Toyota Aygo

  Na konferencji prasowej Toyoty, która odbyła się na Targach Motoryzacyjnych w Paryżu, wiceprezydent Toyota Motor Marketing Europe, Thierry Dombreval, ogłosił nazwę najnowszego modelu Toyoty, znanego dotychczas pod nazwą B-Zero.

Filmy - Toyota Aygo (1)