Film - tour

Artykuły - Tour (6)

 • Ben Stiller odwiedził Armstronga

  Ben Stiller odwiedził Armstronga

  Hollywoodzki gwiazdor Ben Stiller odwiedził siedmiokrotnego zwycięzcę Tour de France, Lance'a Armstronga, w poniedziałek w Marsylii tuż przed rozpoczęciem trzeciego etapu tegorocznego wyścigu kolarskiego
 • "Cremaster" znów w Polsce!

  "Cremaster" znów w Polsce!

  Po raz kolejny będziemy mieli możliwość zobaczenia w Polsce niezwykłego projektu filmowego Matthew Barneya "The Cremaster Cycle". W ramach "Cremaster On Tour" filmy pokazane zostaną w Gdańsku, Łodzi, Krakowie i Wrocławiu.
 • "Klasyka" kina gejowsko-lesbijskiego

  "Klasyka" kina gejowsko-lesbijskiego

  W ramach odbywających się w Warszawie Dni Równości zaprezentowany zostanie filmowy przegląd "Teedy On Tour In Warsaw". Pokazane zostaną filmy fabularne, dokumentalne i krótkometrażowe poświęcone mniejszościom seksualnym oraz tematyce związanej z tolerancją, równouprawnieniem i emancypacją.
 • Matt Damon jako Lance Armstrong?

  Matt Damon jako Lance Armstrong?

  W Hollywood rozpoczęły się przygotowania do realizacji filmowej biografii słynnego kolarza Lance'a Armstronga. W postać 34-letniego sportowca, który po wygranej walce z chorobą nowotworową przeszedł do historii wyścigu Tour de France jako jedyny, który wygrał go sześć razy z rzędu, wcieli się prawdopodobnie Matt Damon ("Buntownik z wyboru", "Utalentowany pan Ripley", "Tożsamość Bourne'a").
 • M. Moore: Wyborcze przekupstwo

  M. Moore: Wyborcze przekupstwo

  "Michael Moore pod sąd!" - apelują amerykańscy Republikanie. Czym tym razem zasłużył sobie na krytykę kontrowersyjny reżyser? Otóż Republikanie zarzucają mu, iż obiecuje młodym ludziom przeróżne gadżety, w zamian za obietnicę, iż w najbliższych wyborach prezydenckich w USA oddadzą swój głos.
 • Romans wśród duchów

  Romans wśród duchów

  Hilary Swank ("Nie czas na łzy", "The Gift") i John Hannah ("Intruz", "Mumia powraca") zagrają razem w romantycznej komedii "The Last Great Ghost Tour".