Motoryzacja - tour

Artykuły - Tour (11)

 • Octavia za 41 700 zł!

  Octavia za 41 700 zł!

  Skoda wprowadza na rynek II generację octavii tour. To jeden z najbardziej popularnych w ostatnim czasie modeli marki. Będzie on oferowany na wybranych rynkach, w tym w Polsce.
 • To już koniec octavii

  To już koniec octavii

  W zeszłym roku Skoda świętowała pięćdziesięciolecie octavii. Pierwszy pojazd o tej nazwie pojawił się bowiem już w 1959 roku. Auto było wówczas dwudrzwiowym sedanem napędzanym czterosuwowym silnikiem o mocy 40 KM.
 • Renault F1 Tour

  Renault F1 Tour

  Samochód liderów tegorocznych mistrzostw świata Formuły 1, który od marca przemierza Polskę w ramach akcji Renault F1 Tour, zostanie zaprezentowany jeszcze w trzech salonach Renault. Na ekspozycje zapraszają salony: Jaszpoli Przyguccy Inter-Car w Łodzi oraz Jasiak we Wrocławiu.
 • Wakacje z Formułą 1

  Wakacje z Formułą 1

  Samochód liderów tegorocznych mistrzostw świata Formuły 1 przemierza Polskę w ramach akcji Renault F1 Tour. W lipcu ekspozycje odbędą się w salonach Renault : P.W. Uni-Car w Bydgoszczy, PHU Ossowscy w Kazimierzowie, PUH Zdunek w Gdańsku i Remex-Ambrożej w Wasilkowie koło Białegostoku.
 • Trwa Renault F1 Tour

  Trwa Renault F1 Tour

  W czerwcu kontynuowana jest akcja Renault F1 Tour. Od kilku miesięcy w kolejnych salonach francuskiej firmy można zobaczyć samochód Formuły 1.
 • Trwa Renault F1 Tour

  Trwa Renault F1 Tour

  Renault F1 Tour, to nazwa cyklu ekspozycji samochodu pokazowego F1 prowadzonych w wybranych koncesjach Renault. W maju lider tegorocznych mistrzostw świata Formuły 1 zaprezentuje swoje auto w salonie Renault Warszawa Puławska, Auto-Zięba w Katowicach oraz Vip-Car w Opolu.
 • Trwa Renault F1 Tour

  Trwa Renault F1 Tour

  W kwietniu fani Formuły 1 będą mieli okazję obejrzeć z bliska samochód pokazowy zespołu - Renault F1 Team w czasie ekspozycji przygotowanych przez salony: Wektor w Bielsku-Białej , Pietrzak w Świętochłowicach oraz Renault Warszawa Puławska.
 • Audi Pro-Am Tour 2004

  Audi Pro-Am Tour 2004

  Polski rynek jest najdynamiczniej rozwijającym się rynkiem golfowym na świecie. Liczba graczy w golfa rośnie każdego roku o 100%. Obecnie zainteresowanie tym sportem przejawia 50 tysięcy osób. Jest to sposób na rekreację dla ludzi w każdym wieku.
 • Ferrari przez Polskę

  Ferrari przez Polskę

  Wyruszyli z Modeny we Włoszech. Jechali przez Niemcy, Danię, Szwecję i Finlandie, do St. Petersburga i Moskwy. Wracają przez republiki bałtyckie, Polskę, Czechy i Austrię. Wyprawa luksusowych aut, które każde z osobna warte jest kilkaset tysięcy euro.
 • Drugi wariant combo

  Drugi wariant combo

  Po dobrym przyjęciu przez rynek dostawczej wersji vana combo, General Motors Poland wprowadza do sprzedaży drugi wariant tego modelu - tour. Combo który podobnie jak wersja dostawcza, od strony technicznej powstał w oparciu o corsę trzeciej generacji, dostępny jest z trzema jednostkami napędowymi - jedną benzynową i dwiema wysokoprężnymi wyposażonymi w turbosprężarkę i bezpośredni wtrysk.