Fakty - tour

Artykuły - Tour (8)

 • W Toruniu rozpoczął się 5. Tour de Carillion

  Piąta edycja Tour de Carillon, mobilnego festiwalu muzycznego "grających dzwonów", rozpoczęła się w niedzielę w Toruniu. Do 28 czerwca carillon odwiedzi miejscowości w regionie kujawsko-pomorskim związane z Fryderykiem Chopinem.
 • "Błękitny tour" Komorowskiego po Polsce

  W niedzielę w Polskę wyruszy 20 autokarów z młodymi sympatykami kandydata PO na prezydenta; w czasie 5-dniowej podróży tzw. "błękitnego touru" będą oni nie tylko zachęcać do głosowania na Bronisława Komorowskiego, ale też w ogóle do udziału w wyborach.
 • Więzienny "Tour de France"

  Blisko 200 więźniów weźmie w przyszłym miesiącu udział w pierwszej więziennej wersji Tour De France, oczywiście pod okiem strażników na rowerach - poinformował we wtorek dziennik "Daily Telegraph".
 • Kinoteka z roku na rok coraz lepsza

  Kinoteka z roku na rok coraz lepsza

  Największy festiwal filmu polskiego na Wyspach, a także najbardziej znacząca promocja dorobku filmowców z Polski wiosną Festiwal Polskich Filmów Kinoteka znowu zagości na Wyspach. Ale tym razem nie tylko w Londynie O szczegółach 7. edycji Kinoteki opowiada dyrektor festiwalu Marlena Łukasiak.
 • Zwycięzca zainkasuje ponad dwa mln zł

  Zwycięzca zainkasuje ponad dwa mln zł

  Osiem milionów złotych w puli, a przy stołach ponad trzystu graczy z całego świata. W kasynie warszawskiego hotelu Hyatt rusza we wtorek prestiżowy turniej pokerowy - zapowiada "Życie Warszawy".
 • ETA zaatakowała Tour de France

  Dwie niewielkie eksplozje zanotowano w środę w pobliżu trasy 16. etapu Tour de France, przebiegającej częściowo przez terytorium Hiszpanii - poinformowała agencja Europa Press powołując się na źródła zbliżone do służb antyterrorystycznych.
 • Ciemne interesy Wróbla

  Ciemne interesy Wróbla

  Zbigniew Wróbel miał udziały w firmie, którą właściciele zlikwidowali, uchylając się od zapłaty wierzycielom kilku milionów złotych - ustalili dziennikarze RMF i "Rzeczpospolitej". Oszukanych zostało kilkadziesiąt firm.
 • Liban: Jeden z etapów Marlboro Adventure Tour

  Liban: Jeden z etapów Marlboro Adventure Tour

  Uczestnicy tegorocznego Marlboro Adventure Tour walczą o udział w finale imprezy, który odbędzie się w Stanach Zjednoczonych. Kolejne konkurencje, takie jak jazda jeepami czy bieg na orientację pokonali bez większych problemów. Kłopoty sprawiają jedynie mordercze upały - temperatura w Libanie nie spada poniżej 35 stopni.