Sport - tour

Artykuły - Tour (1564)

 • Turniej ATP Wiedniu: Nieudany powrót Mustera

  Turniej ATP Wiedniu: Nieudany powrót Mustera

  W pierwszym po ponad 11 latach meczu w turnieju ATP Tour austriacki tenisista Thomas Muster przegrał ze swoim rodakiem Andreasem Hider-Maurerem 2:6, 6:7 (5-7) . Spotkanie odbyło się w pierwszej rundzie halowych zawodów w Wiedniu (z pulą nagród 575 250 euro).
 • Turniej ATP W Montpellier: Trwa zła passa debla Lindstedt-Tecau

  Turniej ATP W Montpellier: Trwa zła passa debla Lindstedt-Tecau

  Szwed Robert Lindstedt i Rumun Horia Tecau odnotowali kolejną porażkę w pierwszej rundzie. Tym razem nie powiodło im się w halowej imprezie ATP na twardych kortach w Montpellier (z pulą nagród 575 250 euro). Debel ten walczy o miejsca w turnieju masters.
 • Turniej ATP Wiedniu: Gulbis nie zagra przeciwko Musterowi

  Turniej ATP Wiedniu: Gulbis nie zagra przeciwko Musterowi

  Łotysz Ernests Gulbis wycofał się ze startu w halowym turnieju na twardych kortach w Wiedniu (z pulą nagród 575 250 euro). Oznacza to, że nie zagra przeciwko 43-letniemu Austriakowi Thomasowi Musterowi, który po dekadzie wznowił tenisową karierę.
 • Lleyton Hewitt ma trzecie dziecko

  Lleyton Hewitt ma trzecie dziecko

  Australijczyk Lleyton Hewitt, były lider rankingu ATP World Tour, poinformował o narodzinach swojego trzeciego dziecka. Druga córka jego i aktorki Rebeki Cartwright przyszła na świat w ubiegłym tygodniu, ale tenisista ogłosił to dopiero teraz.
 • Zwonariewa wyprzedziła Serenę Williams

  Zwonariewa wyprzedziła Serenę Williams

  Mimo przerwy w grze spowodowanej operacją lewej stopy Agnieszka Radwańska utrzymała 14. miejsce w rankingu WTA Tour. W klasyfikacji prowadzi duńska tenisistka polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki, a nową wiceliderką została Rosjanka Wiera Zwonariewa.
 • Fyrstenberg i Matkowski wciąż czwartą parą ATP "Doubles Race"

  Polscy tenisiści Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski utrzymali czwartą pozycję w rankingu ATP "Doubles Race". Tuż za nimi są Łukasz Kubot z Austriakiem Oliverem Marachem. Oba deble walczą o miejsca turnieju Word Tour Finals w Londynie (21-28 listopada).
 • Kubot spadł o dwie lokaty, Roddick dziewiąty

  Kubot spadł o dwie lokaty, Roddick dziewiąty

  Najlepszy obecnie polski tenisista Łukasz Kubot odnotował spadek o dwie lokaty i jest 66. w rankingu ATP World Tour, natomiast Michał Przysiężny jest wciąż 91. na świecie. Awans o jedną pozycję - na dziewiąte miejsce odnotował Amerykanin Andy Roddick.
 • Amstrong ostatni raz pojedzie poza USA

  Słynny amerykański kolarz, siedmiokrotny triumfator Tour de France Lance Armstrong zapowiedział, że styczniowy wyścig Tour Down Under w Australii będzie jego ostatnim w karierze poza ojczyzną.
 • ATP Wiedeń: Trzej Polacy w drodze do mastersa

  ATP Wiedeń: Trzej Polacy w drodze do mastersa

  Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski oraz Łukasz Kubot z Austriakiem Oliverem Marachem wystąpią w grze podwójnej turnieju na twardych kortach w Wiedniu (z pulą nagród 650 tysięcy euro). Polscy tenisiści walczą o miejsca w ATP World Tour Finals.
 • ATP World Tour Finals - Paes i Dlouhy zagrają w Londynie

  Znana jest już połowa uczestników rywalizacji deblistów w kończącym sezon turnieju tenisowym ATP World Tour Finals w Londynie (21-28 listopada). Do tego grona - jako czwarta para - dołączyli bowiem Leander Paes z Indii i Czech Lukas Dlouhy.