Muzyka - Touch

Artykuły - Touch (16)

 • Lena w poszukiwaniu przygód. Zobacz klip!

  Lena w poszukiwaniu przygód. Zobacz klip!

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć radosny, bardzo wakacyjny klip 19-letniej Leny - niemieckiej triumfatorki Eurowizji - do piosenki "Touch A New Day".
 • "Muzyczne malowanie słonia"

  "Muzyczne malowanie słonia"

  Szwajcarska grupa Yello to jeden z pionierów nurtu electro-pop. Duet sławę zawdzięcza przebojom "The Race" (1988) i "Oh Yeah" (1985). Zespół po sześcioletniej przerwie przypomniał się albumem "Touch Yello".
 • Dotyk zła Judas Priest

  Dotyk zła Judas Priest

  Legenda heavy metalu, brytyjska grupa Judas Priest wyda w lipcu nowy album koncertowy "A Touch Of Evil: Live".
 • Chcesz dotknąć jej ciała?

  Chcesz dotknąć jej ciała?

  Najnowszy klip mega gwiazdy Mariah Carey "Touch My Body" możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL!
 • Dotknij ciała Mariah Carey!

  Dotknij ciała Mariah Carey!

  11 kwietnia ukaże się nowy album Mariah Carey "E=MC2". Następcę obsypanego nagrodami albumu "Emancipation Of Mimi" promuje singel "Touch My Body".
 • Ranking pechowców w miłości

  Ranking pechowców w miłości

  Świat Hollywood to nie tylko sukcesy - często gwiazdy mają kłopoty prywatne, a ich kolejne związki sypią się jak domki z kart. Największego pecha w miłości ma wokalistka Sheryl Crow (45 l.), która wygrała w rankingu amerykańskiego magazynu "In Touch Weekly".
 • "Toksyczny dotyk" God Dethroned

  "Toksyczny dotyk" God Dethroned

  Jeszcze przed końcem czerwca ma dobiec końca sesja nagraniowa nowego albumu holenderskich deathmetalowców z God Dethroned. Album "The Toxic Touch" nabiera obecnie kształtów w niemieckim studiu "Soundlodge". Siódma płyta podopiecznych wytwórni Metal Blade ukaże się w październiku.
 • Uniting Nations: Taneczna sensacja 2005 roku!

  Uniting Nations: Taneczna sensacja 2005 roku!

  Do sklepów trafił właśnie debiutancki album angielsko-szkockiego duetu Uniting Nations, "One World". Na płycie znajdują się tak znane przeboje, jak "Out Of Touch", "You And Me" i najnowszy "Ai No Corrida". Teledysk nakręcony do tego ostatniego jest jednym z najczęściej oglądanych ostatnio na stronach INTERIA.PL.
 • Rozbierany poker

  Rozbierany poker

  Duet Uniting Nations to nowa sensacja na brytyjskiej scenie dance. Ich house'wy singel "Out Of Touch" szturmem zdobył brytyjskie klubowe listy przebojów. Na stronach INTERIA.PL możesz obejrzeć teledysk do tej piosenki, która wkrótce powinna stać się przebojem także w naszym kraju.
 • Touch & Go-Biografia

  Touch And Go to właściwie nie do końca zespół, nie jest to także pojedynczy wykonawca. Trudno to nawet nazwać projektem stricte muzycznym dlatego, że jest to swego rodzaju szerokie przedsięwzięcie medialne, które ma jednocześnie być wydarzeniem artystycznym i odnieść sukces komercyjny. Tak naprawdę Touch And Go to jedno z wcieleń wziętego twórcy komercyjnej "muzyki podkładowej" - Brytyjczyka Davida Lowe. Na początku lat 80. David pracował jako dźwiękowiec przy realizacji filmów przyrodniczych