mobtech - Touch

Artykuły - Touch (34)

 • Kindle Touch idealny do sudoku

  Kindle Touch idealny do sudoku

  Jeśli myśleliście, że możliwości Kindle Touch są ograniczone do przerzucania stron i ściśniętej klawiatury ekranowej, jesteście w błędzie. Czytnik rozpoznaje również pismo ręczne!
 • INQ Cloud Touch - telefon do Facebooka

  INQ Cloud Touch - telefon do Facebooka

  Organizacja Bluetooth SIG wystawiła właśnie certyfikat dla opartego na Androidzie smartfona INQ Cloud Touch. Nowe urządzenie londyńskiej firmy INQ jest prawdopodobnie pierwszym telefonem, który powstał w porozumieniu z Facebookiem. Co wiadomo o urządzeniu?
 • Prezydent z Nokią E52 czy z HTC Touch Pro 2?

  Prezydent z Nokią E52 czy z HTC Touch Pro 2?

  Kancelaria prezydenta jeszcze przed drugą turą zaczęła myśleć o sprawnej komunikacji. Ogłoszony został przetarg na dostarczenie 600 aktywnych kart SIM wraz z użyczeniem aparatów telefonicznych. Rzecz jasna, wraz z koniecznymi do komunikacji usługami.
 • Biały Dom w iPhonie

  Biały Dom w iPhonie

  Prezydent Stanów Zjednoczonych pojawi się w telefonach iPhone i w iPodach Touch. Wszystko za sprawą aplikacji dedykowanej Białemu Domowi.
 • Komunikacja w pełni ekologiczna

  Komunikacja w pełni ekologiczna

  Prywatne firmy oraz organizacje rządowe połączyły swoje siły powołując do życia inicjatywę Green Touch - jej celem jest tysiąckrotne zwiększenie sprawności energetycznej dzięki przekształceniu internetu i innych sieci komunikacyjnych.
 • HTC Touch Diamond2 - smartfon 1.5

  HTC Touch Diamond2 - smartfon 1.5

  Do sklepów powraca Touch Diamond - jeden z niewielu telefonów będących zagrożeniem dla iPhone'a. Czy Touch Diamond2 stanowi godną kontynuację wcześniejszego modelu?
 • HTC Touch Diamond2 - kolejny diament

  HTC Touch Diamond2 - kolejny diament

  HTC Corporation poinformowało o wprowadzeniu do sprzedaży na polski rynek telefonu HTC Touch Diamond2 - następcy jednego z niewielu telefonów mogących stawić czoła iPhone'owi.
 • HTC Touch Pro 2 od 5 czerwca?

  HTC Touch Pro 2 od 5 czerwca?

  Według zagranicznego sklepu Expansys, który od lat informuje o premierach najnowszych multimedialnych telefonów komórkowych, HTC Touch Pro 2 będzie dostępny w sprzedaży od 5 czerwca.
 • Samsung Ultra Touch - filmowa komórka

  Samsung Ultra Touch - filmowa komórka

  Czy połączenie interfejsu dotykowego ze sprawną klawiaturą może stworzyć interfejs doskonały? Z odpowiedzią próbuje przyjść Samsung Ultra Touch.
 • HTC Diamond2 i HTC Touch Pro2

  HTC Diamond2 i HTC Touch Pro2

  Tajwański HTC, który stał się liderem smartfonów, zapowiedział w Barcelonie następców swoich dwóch najpopularniejszych modeli - HTC Diamond2 i HTC Touch Pro2