Fakty - totalizator sportowy

Artykuły - Totalizator sportowy (6)

 • Plany Totalizatora Sportowego: Gra w Lotto przez internet

  Plany Totalizatora Sportowego: Gra w Lotto przez internet

  Prawdopodobne, że za jakiś czas kupon Lotto puścimy bez wychodzenia z domu. Totalizator Sportowy walczy, by zapisy o możliwości gry przez internet pojawiły się w nowelizacji ustawy hazardowej. W praktyce oznaczałoby to, że będziemy mogli grać w Lotto przed ekranem komputera. Takie możliwości zakładom bukmacherskim - ale z innymi produktami - daje ustawa hazardowa z 2010 roku.
 • Członek zarządu Totalizatora nie zgadza się z CBA

  Były członek zarządu Totalizatora Sportowego Sławomir Łopalewski podważył w czasie zeznań przed hazardową komisją śledczą analizę CBA z 2007 r., w świetle której na wprowadzeniu wideoloterii najwięcej skorzystać miał nie państwowy monopolista, a firma GTech.
 • Kaczyński zeznaje: Tusk przyznał się do winy

  Kaczyński zeznaje: Tusk przyznał się do winy

  Były premier Jarosław Kaczyński ocenił, zeznając dziś przed hazardową komisją śledczą, że odwołanie szefa CBA Mariusza Kamińskiego przez premiera Donalda Tuska jest "przyznaniem się do winy".
 • Rekordowa wygrana w lotto do podziału

  Rekordowa wygrana w lotto do podziału

  Osiem osób podzieliło się największą w tym roku kumulacją totolotka. Pula to 37 367 546 złotych. Jak podaje Totalizator Sportowy, nie udało się zgromadzić przewidywanych 40 milionów. Wygrane padły w Kluczborku, Przasnyszu, Odolanowie, Choszcznie, Szczecinie, Nowym Sączu, Zawierciu i Stanisławowie.
 • Więcej pieniędzy do wygrania w kumulacjach

  20 mln zł można będzie wygrać w Dużym Lotku, jeśli cztery razy z rzędu nie padnie "szóstka" - informuje Totalizator Sportowy.
 • "Pomagamy budzić do życia"

  "Pomagamy budzić do życia"

  "Pomagamy budzić do życia" - pod takim hasłem Totalizator Sportowy organizuje sylwestrowe Zakłady Specjalne. Każdy, kto do końca grudnia weźmie udział w loterii, pomoże fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo".