Gry - toshiba

Artykuły - Toshiba (43)

 • Notebook Toshiby z dwurdzeniowym Atomem

  Notebook Toshiby z dwurdzeniowym Atomem

  Toshiba zaprezentowała właśnie komputer przenośny o oznaczeniu NB100, charakteryzujący się 8,9-calową przekątną ekranu oraz procesorem Intel Atom N270, który ujrzał światło dzienne przed kilkoma dniami.
 • Toshiba wycofuje się z rynku HD-DVD

  Toshiba wycofuje się z rynku HD-DVD

  Stało się. Plotki i spekulacje okazały się mieć pokrycie w rzeczywistości. Firma Toshiba, podmiot najbardziej zaangażowany w produkcję i promocję napędów powstałych w oparciu o format HD-DVD, rezygnuje z jego dalszego wspierania.
 • Microsoft planuje X360 z napędem HD-DVD?

  Microsoft planuje X360 z napędem HD-DVD?

  Smarthouse, australijski serwis internetowy poświęcony różnym nowinkom technologicznym wyjawił informację, jakoby Microsoft wraz z firmą Toshiba opracowywał nowy model X360 wyposażony w napęd HD-DVD. Redaktorzy serwisu powołują się na informacje uzyskane od (jak zwykle) anonimowych informatorów z Toshiby.
 • Nowy notebook biznesowy Tecra M9

  Nowy notebook biznesowy Tecra M9

  Toshiba, wprowadza do swojej oferty nowy notebook z 14,1 calowym ekranem panoramicznym, przeznaczony dla biznesu - Terca M9. Jest to komputer, zaprojektowany z myślą o wytrzymałości i wydajności, wzbogacony o bezprzewodową łączność.
 • Toshiba wykorzysta procesory AMD

  Toshiba wykorzysta procesory AMD

  Toshiba, Dział Systemów Komputerowych, poinformowała, że w wybranych liniach notebooków Satellite zostaną wykorzystane procesory firmy AMD w celu zaspokojenia potrzeb rosnącej rzeszy użytkowników komputerów przenośnych.
 • Toshiba przedstawia centrum Inteligentnej Rozrywki

  Toshiba przedstawia centrum Inteligentnej Rozrywki

  Firma Toshiba,  Dział Systemów Komputerowych,  zaprezentowała najnowszą edycję notebooka serii Qosmio należącego do komputerów określanych jako przenośne centra rozrywki - Qosmio G40.
 • Przenośne centrum rozrywki

  Przenośne centrum rozrywki

  Firma Toshiba wprowadziła do swojej oferty linię przenośnych centrów rozrywki - Toshiba Satellite P200.
 • Nowe "oko" do notebooków

  Nowe "oko" do notebooków

  Firma Toshiba wprowadziła do swojej oferty nowy miniaturowy model kamery internetowej USB Webcam PX1342E-1CAM. Urządzenie wyróżnia się futurystycznym i stylowym wzornictwem, nawiązującym do najnowocześniejszych trendów i technologii.
 • Dwa lata gwarancji na notebooki Toshiby

  Toshiba wprowadziła zapowiadaną dwuletnią gwarancję na modele komputerów przenośnych serii Satellite z 2007 roku. Tym samym nowe komputery Toshiba przeznaczone dla rynku odbiorców indywidualnych będą chronione 2-letnią gwarancją, zaś komputery biznesowe serii Tecra gwarancją 3-letnią. Dodatkowo, gwarancję flagowego modelu biznesowego Toshiba Tecra A8 można rozszerzyć do 5 lat, a sam komputer podlega programowi zwrotu pieniędzy w kwocie równej cenie zakupu wraz z naprawionym note
 • Najnowszy notebook Toshiby z serii Qosmio

  Firma Toshiba ogłosiła wprowadzenie najnowszej edycji notebooka serii Qosmio należącego do komputerów określanych jako przenośne centra rozrywki. Qosmio G30 - 209, notebook z napędem optycznym HD DVD, jest potwierdzeniem dobrej praktyki firmy polegającej na jak najszybszym wprowadzaniu do swoich produktów nowo powstałych technologii. Standard HD DVD, oparty na platformie DVD, charakteryzuje się dużą funkcjonalnością i wpływa na wyraźną poprawę obrazu oraz dźwięku, co z kolej poz