Toruń

Synonimy:
Toruniu,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Toruń (926)

Filmy - Toruń (4)

 • Honda Fun & Safety

  Honda zaprasza klientów na kolejny sezon cyklicznej imprezy Honda Fun & Safety. W dniach 17-18 maja 2014 po raz pierwszy w tym sezonie wyjedziemy na tor kartingowy w Toruniu. Drugi termin to już 31 maja – 1 czerwca 2014, również w Toruniu. Honda Fun & Safety to impreza dedykowana klientom autoryzowanych dealerów Hondy, na której każdy motocyklista może stosownie do poziomu swojego zaawansowania popracować nad techniką i umiejętnościami oraz, jak wskazuje sama nazwa, po prostu dobrze się pobawić.
 • Toruń. O krok od tragedii...

  Toruń, egzamin na prawo jazdy. Przyjrzyjcie się uważnie zapisom z każdej kamer. Było o krok od tragedii. Samochód z premedytacją postanowił wyprzedzić "elkę", która zatrzymała się przed przejściem, na które wchodzili piesi. Czy takie zachowanie jest uzasadnione? Jaki jest wasz stosunek do "elek"?
 • Katowane dzieci spod Torunia w placówce opiekuńczej

  Decyzją kuratora Sądu Rejonowego Wydziału Rodzinnego i Nieletnich w Toruniu bite przez ojca dzieci zostały mu odebrane i trafiły do placówki opiekuńczo-wychowawczej. - Będą tam przebywać do czasu decyzji ostatecznej w kwestiach sprawowania opieki nad dziećmi . To sąd zdecyduje, gdzie one dalej będą przebywać: czy w placówce, czy powrócą do domu - powiedziała rzecznik toruńskiej policji Wioletta Dąbrowska.
 • Polska z lotu ptaka

  Robi wrażenie, prawda?