tornado

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Tornado (Film (2004)[Nature Unleashed: Tornado] Reż.Alain Jakubowicz) ,

Artykuły - Tornado (156)

Filmy - Tornado (9)

 • Zarejestrował olbrzymie tornado!

  Kansas, Stany Zjednoczone. Szereg trąb powietrznych nawiedził Kansas 24 maja. Tropiciele groźnych zjawisk atmosferycznych postanowili przyjrzeć się z bliska jednemu z nich, które przeszło przez Dodge City. Wideo ukazuje niesamowitą potęgę i siłę natury. (SOTRYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Potężne tornado w USA. Niesamowite nagranie

  Mieszkańcowi New Hope w amerykańskim Mississippi udało się nagrać potężne tornado, które przeszło nad tym regionem. Tornado uderzyło w momencie, gdy mężczyzna próbował dostać się do piwnicy pobliskiego domu.
 • Oko w oko z żywiołem. Narodziny tornada

  Tak właśnie wygląda tornado we wczesnym stadium formowania. Ogromna, gwałtownie wirująca masa powietrza to superkomórka, najgroźniejsza odmiana chmury burzowej, z której powstaje trąba powietrzna. Film nagrano 15 marca 2016 w stanie Illinois, w USA. W starciu z żywiołem nie ucierpiał żaden człowiek, zniszczeniu uległo natomiast kilka domów.
 • Tornado niszczy wszystko co, napotka na drodze

  Aż jedenaście różnych tornad nawiedziło stan Kansas w USA w ciągu jednego dnia. Tornada pojawiły się również w innych stanach środkowego zachodu Stanów Zjednoczonych. Filmowiec amator, który zdecydował się nakręcić to wyjątkowe zjawisko znajdował się ponad kilometr od epicentrum wydarzeń.