torebki

Artykuły - Torebki (73)

Filmy - Torebki (6)

 • Urszula Radwańska podbija branżę modową. Wideo

  Urszula Radwańska z powodzeniem prowadzi swój biznes. A jakie cele ma tenisistka na ten rok jeśli chodzi o sport?
 • Nietypowe zastosowania herbaty w torebkach

  Herbata ekspresowa cieszy się powodzeniem w niejednym domu. Mało kto wie, że herbata w cienkich torebeczkach ma mnóstwo praktycznych zastosowań w domu. Zobaczcie nietypowe zastosowania herbaty w torebkach - te proste triki pomogą wam w niejednej sytuacji! Dowiedz się więcej na temat herbaty: Cudowne właściwości herbat. Dlaczego warto je pić? Sprawdź tutaj. Czy jesteś pewien, że herbata, którą pijesz, jest zdrowa? Sprawdź tutaj. Zielona herbata może czasem zaszkodzić? Sprawdź tutaj. Taka herbata działa jak naturalny antybiotyk! Zobacz koniecznie.
 • Torebki z pontonów dla uchodźców

  Zniszczone gumowe łodzie, na których uchodźcy przybyli do Europy mają swoje drugie życie. Na greckiej wyspie Chios niewielka firma szyje z nich... torebki!
 • Konsumencie! Nadchodzą ważne zmiany w zakupach

  W 2010 r. Europejczycy zużyli 100 miliardów plastikowych toreb! Unia Europejska jest przerażona. W Brukseli postanowiono podjąć środki zaradcze. Do 2019 r. liczba plastikowych toreb w obiegu ma zmniejszyć się o 80 procent. Czy konsumenci będą jednak potrafili bez nich żyć? O ile coraz częściej korzystamy z toreb tekstylnych, to trudno wyobrazić sobie, że sprzedawca nie zapakuje nam w torebkę foliową takich produktów jak mięso. Europosłowie nie mają jednak wątpliwości: torby plastikowe są szkodliwe dla środowiska i niebezpieczne dla organizmów żywych. Muszą zniknąć! Chyba czas zacząć oswajać się z tą myślą...