torba

Artykuły - Torba (22)

 • Koniec darmowych, plastikowych toreb. Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

  Koniec darmowych, plastikowych toreb. Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

  Polska przoduje w zużyciu plastikowych toreb, jednak od września w życie weszły znaczące zmiany. Jakie?
 • Torba podróżna – jak wybrać praktyczną i stylową?

  Torba podróżna – jak wybrać praktyczną i stylową?

  Jeśli na co dzień kierujesz się zasadami własnego stylu, warto, by i podróże stały się polem jego oddziaływania. Niedopasowana do całości, zużyta torba lub plecak, które z powodu braku innych akcesoriów stały się podróżnym bagażem – to nienajlepszy pomysł. Czas na zakup torby, która spełni twoje potrzeby i podkreśli styl. Jak ją wybrać?
 • Dlaczego warto zainwestować w markową męską torbę lub plecak?

  Dlaczego warto zainwestować w markową męską torbę lub plecak?

  Inwestycja w markową torbę jest równie opłacalna, jak zakup eleganckich butów czy zegarka znanej firmy. Będzie ci służyć przez lata. Dla wielu mężczyzny wybór odpowiedniej torby lub plecaka może jednak być kłopotliwy. Czym kierować się przy zakupach, by produkt długo Cię satysfakcjonował?
 • Adidas Originals wiosna/lato 2013

  Adidas Originals wiosna/lato 2013

  Propozycje adidas Originals na nadchodzący sezon to jak zawsze ciekawa kompilacja różnych kolekcji. Znajdziemy w nich bardzo sportowe looki, miejskie stylizacje inspirowane minionymi dekadami, jak i totalnie szalone projekty Jeremy Scotta. To, co łączy wszystkie kolekcje, to powrót do stylistyki sprzed 20-30 lat.
 • Torba na laptopa Natec Cama

  Torba na laptopa Natec Cama

  Firma Natec zajmująca się produkcją akcesoriów komputerowych i elektroniki użytkowej wprowadziła do sprzedaży torbę do laptopów o przekątnej 15,6 cali.
 • Krótka historia damskiej torebki

  Krótka historia damskiej torebki

  Od Gucciego czy „no name” – z elegancką torbą kobiecie zawsze do twarzy. Dziś modne są niemal wszystkie torebki, ale to, po jaką ostatecznie sięgniesz, wiąże się z podświadomością i temperamentem.
 • Męskie wydanie toreb Goshico

  Męskie wydanie toreb Goshico

  Inspirując się miejskim stylem, Goshico lansuje nowe trendy w modzie męskiej - ręcznie wykonane kufry i saszetki.
 • Kopertówki dla panów

  Kopertówki dla panów

  Gucci projektuje dla mężczyzn, którzy mają dość dźwigania wielkich toreb. Podczas styczniowego pokazu we Włoszech marka zaprezentowała modele męskich kopertówek.
 • Torba dla kreatywnej kobiety

  Limitowana seria designerskich puszek, zaprojektowanych przez trzy artystki, konkurs na grafikę, a teraz linia jedynych w swoim rodzaju kobiecych toreb - tak marka Redd's zachęca kobiety do kreatywności.
 • "Madonna to stara torba"

  "Madonna to stara torba"

  Była dziewczyna obecnego partnera piosenkarki obraża amerykańską gwiazdę.

Filmy - Torba (7)

 • Wpadł w nie lada kłopoty. Wydostanie się?

  Ten kot wpadł w nie lada kłopoty. Ciekawy, wsadził głowę do papierowej torby. Uda mu się wydostać?
 • Urocza pseudopałanka zajada się kukurydzą

  To urocze zwierzątko to pseudopałanka wędrowna, która zamieszkuje głównie wschodnie wybrzeże Australii. Jest uważana za szkodnika, bo często okrada przydomowe ogródki. Dlatego nazywana jest często złodziejem róż. Ten torbacz upodobał sobie inne frykasy i z zapałem zajada kukurydzę. (STORYFUL/x-news)
 • Mały kangurek zaciekawiony wygląda z torby

  Nie ma jak u mamy? Ten kangurek cieszy się z przytulności i bezpieczeństwa w torbie, czasem jednak ciekawość wygrywa. Maluch zaintrygowany rozgląda się dookoła i podskubuje trawę. (STORYFUL/x-news)
 • Uroczy miś koala po raz pierwszy wyjrzał z torby swojej mamy

  6 listopada w parku Symbio Wildlife mały miś koala o imieniu Ellie po raz pierwszy wyjrzał z torby swojej mamy, aby po spędzonych w niej 7 miesiącach móc podziwiać świat. Ellie jest pierwszym urodzonym w tym parku misiem od trzech lat. (STORYFUL/x-news)