„Top Model. Zostań Modelką”

Artykuły - „Top Model. Zostań Modelką” (125)

 • Joanna Krupa: Jeden chłopak wpadł mi w oko

  Joanna Krupa: Jeden chłopak wpadł mi w oko

  Joanna Krupa zapowiada, że kolejny sezon "Top Model. Zostań Modelką" będzie najlepszy z dotychczasowych, ponieważ po raz pierwszy w programie wystąpią mężczyźni. Modelka twierdzi, że jest pod wrażeniem zgłaszających się kandydatów.
 • To ona wygrała "Top Model"!

  To ona wygrała "Top Model"!

  Zuzanna Kołodziejczyk została laureatką trzeciej edycji programu "Top Model. Zostań modelką". Finał telewizyjnego show odbył się w środę, 5 czerwca, w TVN.
 • Joanna Krupa: Wiem, co one czują

  Joanna Krupa: Wiem, co one czują

  Dobiega końca trzecia edycja "Top Model. Zostań modelką". Która z dziewczyn spełni swoje marzenie? Tego nie wie nawet przewodnicząca jury, Joanna Krupa.
 • W klimatach Bollywood

  W klimatach Bollywood

  Cóż to był za plan zdjęciowy! Producenci "Top Model. Zostań modelką" przeszli samych siebie. Egzotyczne plenery, ulice pełne kolorów, a w końcu sceny jak z bollywoodzkiego filmu. Zobaczcie, co jeszcze wydarzyło się w Bombaju!
 • Sześć dziewczyn walczy o Top Model

  Sześć dziewczyn walczy o Top Model

  Ile trudu musiały pokonać uczestniczki "Top Model. Zostań modelką", aby wyjechać do Indii? O tym wiedzą tylko one same. Udało się to sześciu dziewczynkom - Justynie Pawlickiej, Klaudii Strzyżewskiej, Marceli Leszczak, Renacie Kurczab, Zuzannie Kołodziejczyk i Tamarze Subbotko.

Filmy - „Top Model. Zostań Modelką” (1)

 • Joanna Krupa o czwartej edycji „Top Model”: Nie wiedziałam, że będą tacy fajni chłopcy

  Joanna Krupa zapowiada, że kolejny sezon „Top Model. Zostań Modelką” będzie najlepszy z dotychczasowych, ponieważ po raz pierwszy w programie wystąpią mężczyźni. Modelka twierdzi, że jest pod wrażeniem zgłaszających się kandydatów. – Nie wiedziałam, że przyjdą tacy fajni chłopcy. Jest dwóch takich, o których naprawdę chciałabym walczyć. A podczas ostatniej sesji, po tylu tygodniach eliminacji, jeden wpadł mi w oko i mam nadzieję, że będzie szło mu coraz lepiej – mówi Joanna Krupa.