„Top Model. Zostań Modelką”

Artykuły - „Top Model. Zostań Modelką” (67)

 • Joanna Krupa: Jeden chłopak wpadł mi w oko

  Joanna Krupa: Jeden chłopak wpadł mi w oko

  Joanna Krupa zapowiada, że kolejny sezon "Top Model. Zostań Modelką" będzie najlepszy z dotychczasowych, ponieważ po raz pierwszy w programie wystąpią mężczyźni. Modelka twierdzi, że jest pod wrażeniem zgłaszających się kandydatów.
 • To ona wygrała "Top Model"!

  To ona wygrała "Top Model"!

  Zuzanna Kołodziejczyk została laureatką trzeciej edycji programu "Top Model. Zostań modelką". Finał telewizyjnego show odbył się w środę, 5 czerwca, w TVN.
 • Joanna Krupa: Wiem, co one czują

  Joanna Krupa: Wiem, co one czują

  Dobiega końca trzecia edycja "Top Model. Zostań modelką". Która z dziewczyn spełni swoje marzenie? Tego nie wie nawet przewodnicząca jury, Joanna Krupa.
 • W klimatach Bollywood

  W klimatach Bollywood

  Cóż to był za plan zdjęciowy! Producenci "Top Model. Zostań modelką" przeszli samych siebie. Egzotyczne plenery, ulice pełne kolorów, a w końcu sceny jak z bollywoodzkiego filmu. Zobaczcie, co jeszcze wydarzyło się w Bombaju!
 • Sześć dziewczyn walczy o Top Model

  Sześć dziewczyn walczy o Top Model

  Ile trudu musiały pokonać uczestniczki "Top Model. Zostań modelką", aby wyjechać do Indii? O tym wiedzą tylko one same. Udało się to sześciu dziewczynkom - Justynie Pawlickiej, Klaudii Strzyżewskiej, Marceli Leszczak, Renacie Kurczab, Zuzannie Kołodziejczyk i Tamarze Subbotko.
 • Michał Piróg: Dres jest moją tarczą

  Michał Piróg: Dres jest moją tarczą

  Ekipa "Top Model. Zostań modelką" zawitała do Indii. Michał Piróg zdradza kulisy pracy w tym odległym kraju i wprowadza nas w hinduski świat mody.
 • Joanna Krupa wrażliwa na los słoni

  Joanna Krupa wrażliwa na los słoni

  Mało jest bardziej niezwykłych, egzotycznych miejsc niż Indie. Właśnie tam zawitała ekipa "Top Model. Zostań modelką", aby nakręcić odcinki programu.
 • Nowa jurorka w "Top Model"

  Nowa jurorka w "Top Model"

  "Modelka powinna być plastyczna na tyle, aby dowolnie dało się kreować jej wizerunek" - mówi Katarzyna Sokołowska, nowa jurorka w programie "Top Model. Zostań modelką".
 • Marcin Tyszka: Zakochałem się...

  Marcin Tyszka: Zakochałem się...

  Od kilkunastu dni trwają zdjęcia do nowej edycji show "Top Model. Zostań modelką". Ponownie zobaczymy w niej znanego fotografa Marcina Tyszkę. Juror opowiada o przygotowaniach do programu.
 • Doda i Joanna Krupa: Będzie wspólna menedżerka?

  Doda i Joanna Krupa: Będzie wspólna menedżerka?

  "Fakt" podał, że nową menedżerką Dody zostanie Małgorzata Leitner, opiekująca się modelką Joanną Krupą, prowadzącą show "Top Model. Zostań modelką".

Filmy - „Top Model. Zostań Modelką” (1)

 • Joanna Krupa o czwartej edycji „Top Model”: Nie wiedziałam, że będą tacy fajni chłopcy

  Joanna Krupa zapowiada, że kolejny sezon „Top Model. Zostań Modelką” będzie najlepszy z dotychczasowych, ponieważ po raz pierwszy w programie wystąpią mężczyźni. Modelka twierdzi, że jest pod wrażeniem zgłaszających się kandydatów. – Nie wiedziałam, że przyjdą tacy fajni chłopcy. Jest dwóch takich, o których naprawdę chciałabym walczyć. A podczas ostatniej sesji, po tylu tygodniach eliminacji, jeden wpadł mi w oko i mam nadzieję, że będzie szło mu coraz lepiej – mówi Joanna Krupa.