Top model. Zostań modelką

Artykuły - Top model. Zostań modelką (56)

 • "Top Model": Jej udział w programie jest ustawiony?

  "Top Model": Jej udział w programie jest ustawiony?

  W drugim odcinku "Top Model", po raz pierwszy w historii programu jury przyznało uczestniczce Złoty Bilet, który gwarantuje jej miejsce w domu modeli i modelek. Przepustkę tą dostała Klaudia El Dursi, która wywołała w sieci burzę. Internauci zarzucają jej, że jest już modelką i zna się z ludźmi z polskiego show-biznesu, a sam udział w programie był ustawiony. Do tych komentarzy odniósł się Marcin Tyszka.
 • Patryk Grudowicz wygrał "Top Model"

  Patryk Grudowicz wygrał "Top Model"

  Skromny 19-latek z województwa warmińsko-mazurskiego zwycięzcą 6. edycji "Top Model"! Patryk Grudowicz pokonał wyjątkowo długą i wyboistą drogę do wielkiego finału programu, w którym bezapelacyjnie rozłożył na łopatki konkurencję!
 • Dawid Woliński: Modelka musi mieć talent

  Dawid Woliński: Modelka musi mieć talent

  Według Dawida Wolińskiego idealna modelka powinna mieć nie tylko piękne ciało i twarz, lecz także charyzmę i barwną osobowość. Projektant twierdzi, że w 6. edycji "Top Model" już wybrał osoby, które mają te cechy. Jego zdaniem to właśnie walka o faworytów powoduje najwięcej spięć i emocji między jurorami. Zapewnia, że w pokoju obrad mają miejsce dantejskie sceny.
 • Marcin Tyszka: "Top Model" powoduje silne emocje

  Marcin Tyszka: "Top Model" powoduje silne emocje

  Marcin Tyszka bardzo przeżywa każdą edycję "Top Model. Zostań modelką". W walkę o swoich faworytów wkłada tyle energii i emocji, że po zakończeniu zdjęć jest wykończony psychicznie. Zapewnia jednak, że kłótnie między jurorami nie wychodzą poza plan programu. Po dniu pracy cała czwórka chętnie spędza razem wieczór przy kolacji.
 • Michał Piróg: Zmęczony "Top Model"

  Michał Piróg: Zmęczony "Top Model"

  Trwają zdjęcia do piątej edycji programu "Top Model". Michał Piróg twierdzi, że cała ekipa jest już bardzo zmęczona. Większość zdjęć kręcona była bowiem podczas największych upałów, a tempo pracy jest bardzo duże. Choreograf ma jednak nadzieję, że dzięki temu widzowie bardziej docenią energię i zaangażowanie uczestników programu.
 • Intensywne życie? To lubię!

  Intensywne życie? To lubię!

  Katarzyna Sokołowska chciała mieć zawód inny niż wszyscy. Dziś jest postrachem modelek i guru projektantów. Świat mody zna od kulis. Nam zdradziła jego sekrety.
 • Kto muzyczną gwiazdą finału "Top model"?

  Kto muzyczną gwiazdą finału "Top model"?

  Jak poinformowano na oficjalnej stronie programu "Top Model", finał trzeciej edycji uświetni występ Patrycji Kazadi.
 • Najpopularniejsza na portalach

  Najpopularniejsza na portalach

  Czołowa modelka lat 90., Tyra Banks nie rządzi już na wybiegu. Wiedzie za to prym na portalach społecznościowych. Według statystyk żadna inna modelka nie ma tylu fanów na Facebooku i Twitterze.
 • Nie idźcie tą drogą!

  Nie idźcie tą drogą!

  Jej się udało! Została gwiazdą w Ameryce. Ale ostrzega, że na młode dziewczyny w świecie show-biznesu czyha wiele niebezpieczeństw...
 • "Top Model": Nietypowa sesja

  "Top Model": Nietypowa sesja

  Pobudka w domu "Top Model", poranna kawa i czas na kolejne zadanie. Tym razem dziewczyny pod okiem Martyny Wojciechowskiej uczyły się jak dobrze wypaść przed kamerą. Tylko na pozór było to łatwe, bo w czasie odpowiedzi na "trudne pytania" ich uwagę skutecznie rozpraszał trzymany na rękach wąż boa, legwan lub skorpion. Kto poradził sobie najlepiej z tym zadaniem?

Filmy - Top model. Zostań modelką (13)