Top model

Artykuły - Top model (138)

 • Michalina Manios z "Top Model" jest nie do poznania!

  Michalina Manios z "Top Model" jest nie do poznania!

  Michalina Manios zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w drugiej edycji programu „Top Model”. Zajęła wówczas trzecie miejsce, przegrywając z Olgą Kaczyńską i Anną Bałon.
 • "Top Model": uczestniczka wyretuszowała swoje zdjęcie

  "Top Model": uczestniczka wyretuszowała swoje zdjęcie

  Program „Top Model” powoli wkracza w decydującą fazę. Widzowie dowiedzieli się już, którzy uczestnicy pojadą na Fashion Week do Los Angeles.
 • SA: TVN nie musi płacić kary za "Top Model", jej nałożenie niezasadne

  SA: TVN nie musi płacić kary za "Top Model", jej nałożenie niezasadne

  Nałożenie przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji kary finansowej na telewizję TVN za treści zawarte w kilku odcinkach reality-show "Top Model" było niezasadne, choć treści były na granicy dobrego smaku - uznał we wtorek warszawski Sąd Apelacyjny oddalając apelację KRRiT.
 • TVN nie musi płacić kary za "Top Model"

  TVN nie musi płacić kary za "Top Model"

  Nałożenie przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji kary finansowej na telewizję TVN za treści zawarte w kilku odcinkach reality-show "Top Model" było niezasadne, choć treści były na granicy dobrego smaku - uznał we wtorek, 24 stycznia, warszawski Sąd Apelacyjny oddalając apelację KRRiT.
 • Dawid Woliński: Piękne buzia i ciało to za mało

  Dawid Woliński: Piękne buzia i ciało to za mało

  "Piękne buzia i ciało to za mało" - mówi o modelkach Dawid Woliński. Juror programu "Top model" - premiera we wtorek - podkreśla, że ważna jest też charyzma. Projektant chwali natomiast mężczyzn za przygotowanie i determinację.
 • Joanna Krupa o castingach do 6. sezonu "Top Model"

  Joanna Krupa o castingach do 6. sezonu "Top Model"

  Ruszyły zdjęcia do 6. sezonu programu "Top Model". Joanna Krupa zapowiada, że będzie to bardzo interesująca edycja i zdradza, że na castingi stawiła się rekordowa liczba osób. Modelka twierdzi, że uwielbia pracować na planie tego talent show i obserwować metamorfozy jego uczestników.
 • Joanna Krupa rozbawiła jurorów "Top Model"

  Joanna Krupa rozbawiła jurorów "Top Model"

  Na jednym z castingów do "Top Model" Joanna Krupa wprawiła w rozbawienie pozostałych jurorów. Co takiego zabawnego powiedziała "Dżoana"?
 • Jurorzy o nowej formule "Top Model"

  Jurorzy o nowej formule "Top Model"

  W nowej serii "Top Model" po raz pierwszy w historii polskiej edycji programu szansę na 100 tys. zł wygranej i kontrakt z nowojorską agencją mody dostali również mężczyźni. Chłopcy i dziewczęta będą musieli zmierzyć się z wyzwaniami sprawdzającymi ich predyspozycje do zawodu. - To będzie zupełnie nowy program. Chłopcy sprawiają, że jest inaczej - mówią jurorzy.

Zdjęcia - Top model (0)

 • muzyka.interia.pl
  Filip Mettler z uczestniczką "Top Model"!

Filmy - Top model (32)

 • Dawid Woliński: Aby być modelką trzeba mieć talent. Liczy się uroda, charyzma i barwna osobowość

  Według Dawida Wolińskiego idealna modelka powinna mieć nie tylko piękne ciało i twarz, lecz także charyzmę i barwną osobowość. Projektant twierdzi, że w 6. edycji „Top Model” już wybrał osoby, które mają te cechy. Jego zdaniem to właśnie walka o faworytów powoduje najwięcej spięć i emocji między jurorami. Zapewnia, że w pokoju obrad mają miejsce dantejskie sceny. Dawid Woliński twierdzi, że z niecierpliwością czekał na premierę programu – jego zdaniem tę edycję będzie się wyjątkowo dobrze oglądało. Nie zabraknie zwłaszcza wzruszających momentów, bardzo prawdziwych i dlatego mocno chwytających za serce.
 • "Top Model 6" [promo]

 • Skąd seksowna modelka Joanna Krupa czerpie energię?

  Ciągłe podróże, sesje na wielu kontynentach, a także bywanie na bankietach. Tak w skrócie wygląda praca wielu topowych modelek. Jak regeneruje siły jedna z nich? Joanna Krupa szczerze o tym co daje jej siłę do pracy.
 • Joanna Krupa świ... ntuszy

  Joanna Krupa po raz kolejny dała popis tego, jak "sprawnie" posługuje się polskim językiem. Jakie słowo tym razem okazało się dla jurorki "Top Model" nie do przebrnięcia?