Top Chef

Artykuły - Top Chef (17)

 • "Top Chef": Kto wygrał 100 tysięcy złotych?

  "Top Chef": Kto wygrał 100 tysięcy złotych?

  Sylwia Stachyra została zwyciężczynią siódmej edycji programu "Top Chef"
 • "Top Chef": "Ja tego dania nie puszczę"

  "Top Chef": "Ja tego dania nie puszczę"

  W najbliższym odcinku programu "Top Chef" kucharzy czeka prawdziwy egzamin ze znajomości kuchni włoskiej. Uczestnicy będą przygotowywać potrawy pod okiem bezwzględnego Włocha, szefa Giancarlo Russo oraz konesera smaków słonecznej Italii - Piotra Gąsowskiego.
 • "Top Chef" wraca po przerwie

  "Top Chef" wraca po przerwie

  Po ponad roku przerwy na antenę Polsatu powraca hitowy program reality show "Top Chef". W ósmej edycji stacja wraca do rozwiązań, które pierwotnie przyniosły Top Chefowi ogromną popularność - w programie znów będą rywalizować kucharze profesjonaliści a nie gwiazdy, widzowie będą zaś mogli poznać tajniki kuchni niedostępne zazwyczaj "zwykłym śmiertelnikom".
 • "Top Chef. Gwiazdy od kuchni": Beata Oleszek (Jarzębina) i Vienio ugotują

  "Top Chef. Gwiazdy od kuchni": Beata Oleszek (Jarzębina) i Vienio ugotują

  W jesiennej edycji programu kulinarnego "Top Chef" w gotowaniu rywalizować będą tym razem celebryci. Swe umiejętności kulinarne zaprezentują m.in. Beata Oleszek z ludowego zespołu Jarzębina i raper Vienio, którego niedawno oglądaliśmy w "Agencie".
 • "Top Chef. Gwiazdy od kuchni": Skrzynecka, Maserak i Pazura gotują

  "Top Chef. Gwiazdy od kuchni": Skrzynecka, Maserak i Pazura gotują

  W jesiennej edycji programu kulinarnego "Top Chef" w gotowaniu rywalizować będą tym razem celebryci. Swe umiejętności kulinarne zaprezentują m.in. aktorka Katarzyna Skrzynecka, tancerz Rafała Maserak i żona Cezarego Pazury - Edyta.
 • "Top Chef Gwiazdy": Maserak tym razem będzie gotował

  "Top Chef Gwiazdy": Maserak tym razem będzie gotował

  W jesiennej edycji programu kulinarnego "Top Chef" w gotowaniu rywalizować będą tym razem celebryci. Jednym z uczestników show ma być Rafał Maserak, znany z "Tańca z gwiazdami".
 • "Top Chef": Dawid Szkudlarek zwycięzcą szóstej edycji

  "Top Chef": Dawid Szkudlarek zwycięzcą szóstej edycji

  Rozstrzygnięcie szóstego sezonu programu "Top Chef" to był prawdziwy popis umiejętności i kulinarnego kunsztu uczestników. W ich pięciodaniowym menu degustacyjnym nic nie było przypadkowe. Jury jednogłośnie zdecydowało, że szóstym Top Chefem w Polsce został Dawid Szkudlarek.
 • Logo programu Polsatu "Top Chef" w "Wiadomościach" TVP

  Logo programu Polsatu "Top Chef" w "Wiadomościach" TVP

  Logo programu Polsatu "Top Chef" pojawiło się w emitowanym w niedzielę, 20 września, w głównym wydaniu "Wiadomości" TVP1 materiale o zdrowej żywności.
 • "Top Chef": Finał drugiej edycji wygrał Sebastian Olma!

  "Top Chef": Finał drugiej edycji wygrał Sebastian Olma!

  Sebastian Olma z Bielska-Białej został zwycięzcą drugiej polskiej edycji kulinarnego show "Top Chef". Finał programu odbył się w środę, 21 maja, na antenie Polsatu. Producenci zapowiedzieli, że będzie trzecia edycja "Top Chef".
 • "Top Chef": Wielki finał!

  "Top Chef": Wielki finał!

  Już w środę, 21 maja, dowiemy się, kto będzie drugim polskim Top Chefem! Finał programu "Top Chef" widzowie Polsatu obejrzą na żywo.

Filmy - Top Chef (3)