TomTom

Artykuły - TomTom (56)

 • TomTom tworzy mapy do samochodów autonomicznych

  TomTom tworzy mapy do samochodów autonomicznych

  TomTom, Toyota Research Institute - Advanced Development (TRI-AD) i DENSO, ogłosili metodę szybkiego tworzenia map w wysokiej rozdzielczości (HD), niezbędną dla bezpieczniejszego poruszania się samochodów autonomicznych.
 • Usługa TomTom Maps pomoże ciężarówkom oszczędzić paliwo

  Usługa TomTom Maps pomoże ciężarówkom oszczędzić paliwo

  ​TomTom, Bosch i Daimler ogłosiły, że wspólnie pracują nad systemem Predictive Powertrain Control (PPC) firmy Daimler, który zapewnia pojazdom użytkowym zaawansowany system wspomagania kierowcy (ADAS) bądź inteligentny tempomat.
 • TomTom uruchamia Map Styler

  TomTom uruchamia Map Styler

  Deweloperzy mogą doprecyzowywać każdy element mapy za pomocą nowego narzędzia.
 • TomTom prezentuje autonomiczny pojazd testowy

  TomTom prezentuje autonomiczny pojazd testowy

  Firma TomTom ogłosiła szczegóły dotyczące swojego w pełni autonomicznego pojazdu testowego. Został on zaprojektowany w celu przetestowania oraz udoskonalenia rozwiązań dla autonomicznej jazdy dostarczanych przez TomTom. Obejmuje to wiodące w branży mapy TomTom High Definition (HD), TomTom Roadagrams oraz usługę strumieniowego przesyłania map TomTom AutoStream.
 • TomTom wprowadza nowe narzędzia, aby wspierać pojazdy elektryczne

  TomTom wprowadza nowe narzędzia, aby wspierać pojazdy elektryczne

  Firma TomTom wprowadza dwa nowe API dla programistów, które pomogą budować aplikacje wspierające mobilność elektryczną. Mowa o TomTom Long Distance EV Routing API i TomTom EV Charging Stations Availability API.
 • TomTom GO Premium - nowa uniwersalna nawigacja

  TomTom GO Premium - nowa uniwersalna nawigacja

  Firma TomTom ogłosiła wprowadzenie na rynek urządzenia GO Premium. Ta nawigacja została opracowana z myślą o bezpieczeństwie, pomaga kierowcom podczas całej podróży, od momentu wejścia do pojazdu, aż do ostatnich chwil podróży.
 • TomTom wkracza do Nissana Leaf

  TomTom wkracza do Nissana Leaf

  TomTom zasila system infotainment nowego Nissana Leaf.
 • TomTom zacieśnia partnerstwo z Microsoft

  TomTom zacieśnia partnerstwo z Microsoft

  Firmy TomTom i Microsoft ogłosiły rozszerzenie swojego partnerstwa, wprowadzając mapy TomTom i dane o ruchu drogowym do usług Microsoft dostępnych w chmurze. Dzięki rozszerzonej integracji TomTom będzie wiodącym dostawcą danych geolokalizacyjnych dla Microsoft Azure i Bing Maps. TomTom rozszerza współpracę z Microsoft także poprzez wybór Microsoft Azure jako preferowanego dostawcy chmury.
 • Pół miliona autonomicznych pojazdów na drodze

  Pół miliona autonomicznych pojazdów na drodze

  TomTom ogłosił, że jego mapy dla automatycznej jazdy zasilają ponad pół miliona automatycznych pojazdów poziomu 1 i poziomu 2 na drogach. Pojazdy te należą do różnych producentów.
 • TomTom GO Essential - nawigacja z WiFi i wsparciem dla Siri oraz Google Now

  TomTom GO Essential - nawigacja z WiFi i wsparciem dla Siri oraz Google Now

  Firma TomTom wprowadza na polski rynek GO Essential - nową nawigację z zestawem głośnomówiącym, kontrolą głosową, kompatybilnością z Siri i Google Now. W zestawie znajdują się również Mapy Europy z aktualizacjami Lifetime, dostęp do usługi TomTom Traffic oraz sześciomiesięcznej wersji usługi TomTom Fotoradary.