Tommy Lee Jones

Synonimy:
Lee Jones Tommy,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Tommy Lee Jones (29)

 • Tommy Lee Jones: Gwiazdor o zmęczonej twarzy

  Tommy Lee Jones: Gwiazdor o zmęczonej twarzy

  Nie opowiada o sobie anegdot, nie czaruje uśmiechem. Świat zakochał się w jego zmęczonej twarzy.
 • Tommy Lee Jones: Szeryf

  Tommy Lee Jones: Szeryf

  Tommy Lee Jones, zdobywca Oscara, jeden z najbardziej wszechstronnych amerykańskich aktorów, mający na swoim koncie niezwykle zróżnicowane role, kończy w czwartek, 15 września, 70 lat. Na swoją obecną pozycję artysta musiał jednak długo pracować.
 • Tommy Lee Jones: Prawdziwy kowboj

  Tommy Lee Jones: Prawdziwy kowboj

  "The Homesman", najnowszy film Tommy'ego Lee Jonesa, rozgrywa się na Dzikim Zachodzie w XIX wieku. Hollywoodzki aktor nie musiał specjalnie przygotowywać się do roli kowboja, bo... jest nim w rzeczywistości. Teksańczyk z dziada pradziada ma ranczo o powierzchni ponad 1000 hektarów.
 • Cannes: "The Homesman" podbił serca widzów!

  Cannes: "The Homesman" podbił serca widzów!

  Owacjami zakończyła się na festiwalu w Cannes światowa premiera westernu "The Homesman" Tommy'ego Lee Jonesa, w którym - oprócz hollywoodzkiego gwiazdora - grają m.in. Hilary Swank i Meryl Streep. Recenzenci nie szczędzą pochwał temu wstrząsającemu filmowi, który zrobił też duże wrażenie na francuskim korespondencie RMF FM Marku Gładyszu.
 • Tommy Lee Jones wyreżyseruje western

  Tommy Lee Jones wyreżyseruje western

  Laureat Oscara, jeden z najbardziej znanych aktorów na świecie, Tommy Lee Jones, wyreżyseruje western. Najnowszym dziełem artysty będzie remake filmu "Kowboje" Marka Rydella z 1972 roku.
 • "Dwoje do poprawki": Sceny z (po)życia małżeńskiego

  "Dwoje do poprawki": Sceny z (po)życia małżeńskiego

  Kay i Arnold to małżeństwo z 31-letnim stażem. Dzieci odchowane, pokoje osobne, rozmowy o niczym. On pogodzony ze status quo codziennej rutyny. Ona żyjąca w poczuciu coraz większego oddalenia od męża i osamotnienia wykupuje tygodniowy intensywny kurs dla par w odległym Maine.
 • Tommy Lee Jones: Skarb narodowy

  Tommy Lee Jones: Skarb narodowy

  Tommy Lee Jones ("Faceci w czerni", "To nie jest kraj dla starych ludzi"), którego już 14 września zobaczymy u boku Meryl Streep ("Mamma Mia!", "To skomplikowane") w filmie "Dwoje do poprawki", otrzyma 28 września nagrodę za całokształt twórczości na jubileuszowym, 60. festiwalu w San Sebastian.
 • Meryl Streep znów na ekranie

  Meryl Streep znów na ekranie

  Po oscarowej roli w "Żelaznej Damie" Meryl Streep znów pojawi się na ekranach kin. Tym razem gwiazda zagrała główną rolę w komedii romantycznej "Dwoje do poprawki". Aktorce towarzyszy Tommy Lee Jones.
 • Kto z kim? Nowości obsadowe

  Kto z kim? Nowości obsadowe

  Poniżej kilka najnowszych wiadomości, dotyczących obsad zbliżających się produkcji filmowych. Prace nad nowymi filmami rozpoczynają m.in. Michelle Pfeiffer, Amy Adams, Gwyneth Paltrow i Tommy Lee Jones.
 • Lee Jones dołączy do De Niro?

  Lee Jones dołączy do De Niro?

  Tommy Lee Jones negocjuje rolę odpowiedzialnego za program ochrony świadków agenta FBI w nowym filmie Luca Bessona zatytułowanym "Malavita". W obsadzie produkcji są już Robert De Niro i Michelle Pfeiffer.

Filmy - Tommy Lee Jones (5)

 • "Lincoln"

  Najnowszy film Stevena Spielberga to zrealizowana z ogromnym rozmachem historia burzliwego życia Abrahama Lincolna, prezydenta Stanów Zjednoczonych w czasie wojny secesyjnej. W rolach głównych występują dwukrotny laureat Oscara Daniel Day-Lewis, dwukrotna laureatka Oscara Sally Field, laureat Oscara Tommy Lee Jones i Joseph Gordon-Levitt.
 • "Dwoje do poprawki"

  Maeve (Meryl Streep) chce na nowo podsycić atmosferę uczuć w swoim małżeństwie. Bohaterka dowiaduje się, że w Great Hope Springs przebywa specjalista zajmujący się relacjami partnerskimi, Bernie Feld (Steve Carell), i postanawia namówić na terapię swojego męża (Tommy Lee Jones).
 • "Sunset Limited" (DVD)

  Losy skromnego, uczynnego i pobożnego mężczyzny po przejściach splatają się na stacji metra z losami zasobnego i zgorzkniałego erudyty, w momencie w którym ten drugi próbuje popełnić samobójstwo. Aktorski popis Tommy'ego Lee Jonesa i Samuela L. Jacksona.
 • "3D Faceci w czerni 3" (2)

  Tym razem dwaj najbardziej znani agenci MIB zmierzą się z kosmitami w niezwykłym śledztwie pokonującym bariery nie tylko przestrzeni, ale i czasu.