Tomek Bagiński

Synonimy:
bagiński, Bagiński Tomasz Bagiński Tomek
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Tomek Bagiński (165)

 • Netflix wyprodukuje "Wiedźmina"!

  Netflix wyprodukuje "Wiedźmina"!

  To wspaniała wiadomość dla fanów twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Netflix wraz z firmami Platige Image i Sean Daniel Company wyprodukują serial na podstawie "Wiedźmina".
 • Tomasz Bagiński w Hollywood pracuje nad filmem o wiedźminie Geralcie

  Tomasz Bagiński w Hollywood pracuje nad filmem o wiedźminie Geralcie

  Hollywood zainteresował się naszym wiedźminem. Trwają przygotowania do filmu, opartego na motywach opowiadań "Wiedźmin" i "Mniejsze Zło" z tomu "Ostatnie Życzenie" Andrzeja Spkowskiego. Reżyserem będzie Tomasz Bagiński, nominowany do Oscara za film "Katedra".
 • Jack Nicholson poganiał Bagińskiego

  Jack Nicholson poganiał Bagińskiego

  W 2003 r. Tomek Bagiński nominowany był do Oscara za krótkometrażową "Katedrę". Nagrody Akademii nie zdobył, ale przeżył niezapomnianą przygodę. Miał szansę zetknąć się z takimi gigantami Hollywood jak Jack Nicholson czy Martin Scorsese.
 • Olimpiada w Soczi: Drugi spot Bagińskiego

  Olimpiada w Soczi: Drugi spot Bagińskiego

  Ten spot w reżyserii Tomasza Bagińskiego, nominowanego do Oscara za krótkometrażową animację "Katedra", może przyciągnąć Brytyjczyków przed telewizory. Studio Platige Image opublikowało drugą reklamę transmisji z igrzysk olimpijskich w Soczi, stworzoną dla BBC.
 • Staram się być znośny

  Staram się być znośny

  Reżyserem, który stworzył dla BBC Sport spektakularny klip w stylistyce filmów fantasy, promujący transmisję igrzysk olimpijskich w Soczi, jest Polak Tomek Bagiński. Utytułowany artysta odsłania kulisy swojej pracy i codziennego życia.
 • Olimpijski spot Bagińskiego na antenie BBC-Sport

  Olimpijski spot Bagińskiego na antenie BBC-Sport

  Telewizja BBC-Sport zaczęła emitować spot reklamowy Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi, jaki zrealizował dla niej polski reżyser-animator Tomasz Bagiński. Odbiorcy są pod dużym wrażeniem - większość wyraża uznanie, ale są i tacy, którzy widzą w tym spocie zwiastun jakiejś olimpijskiej tragedii.
 • Polska w tańcu z Unią Europejską w animacji Tomasza Bagińskiego

  Unia Europejska porwana do tańca przez Polskę to temat najnowszej animacji Tomasza Bagińskiego, promującej nasz kraj podczas polskiej prezydencji. Film twórcy słynnej "Katedry" przedstawia Polskę jako kraj dynamiczny.

Filmy - Tomek Bagiński (3)

 • Taniec promuje prezydencję

  Muzyczna opowieść o spotkaniu kobiety i mężczyzny - tak najkrócej można opisać spot promujący polską prezydencję w Radzie Unii Europejskiej. Tomek Bagiński i Agustin Egurrola stworzyli taneczną miniaturę, by pokazać rolę Polski w budowaniu wspólnoty państw Europy.
 • Spełnione marzenie Bagińskiego

  Tomasz Bagiński opowiada o kręceniu spotów promujących 600-lecie bitwy pod Grunwaldem.
 • Słynne dzieło w trójwymiarze

  Nie lada gratką dla odwiedzających Muzeum Narodowe w Warszawie będzie obejrzenie obrazu Jana Matejki "Bitwa po Grunwaldem". Jednak tym razem zwiedzający nie będą oglądali płótna wielkiego mistrza, a zrekonstruowany obraz i to w dodatku w technice 3 D.