Film - Tomasz Stockinger

Artykuły - Tomasz Stockinger (16)

 • Tomasz Stockinger: Jestem dzieckiem estrady

  Tomasz Stockinger: Jestem dzieckiem estrady

  Jego bohater, Paweł, jest w "Klanie" głową rodziny Lubiczów. Z tego powodu Tomasz Stockinger doświadcza zabawnych sytuacji. Aktor zdradza, czym żyje oprócz grania w telenoweli. Wśród jego pasji jest sport, śpiew i... jedzenie.
 • Tomasz Stockinger: Lekarz chory na miłość

  Tomasz Stockinger: Lekarz chory na miłość

  Jako doktor Paweł Lubicz jest z nami już 20 lat i sam przyznaje, że nie wyobraża sobie innego życia. Ale chętnie powitałby w nim osobę, z którą mógłby podzielić się szczęściem i dla której stałby się najważniejszy. Wtedy nie chodziłby już do wróżek?
 • Tomasz Stockinger: Najbardziej nienawidzę ścianek

  Tomasz Stockinger: Najbardziej nienawidzę ścianek

  Telewidzowie od 19 lat śledzą losy Pawła Lubicza, którego Tomasz Stockinger gra w "Klanie". Nic dziwnego, że doktor stał się ich dobrym znajomym z ekranu. Jaki jednak jest człowiek kryjący się za tą postacią?
 • Tomasz Stockinger: Kameralne urodziny

  Tomasz Stockinger: Kameralne urodziny

  Tomasz Stockinger, odtwórca roli doktora Lubicza w serialu "Klan", kończy dziś 60 lat.
 • Tomasz Stockinger: Wiem, czego pragną kobiety

  Tomasz Stockinger: Wiem, czego pragną kobiety

  Kobiety. To dla niego jeden z najtrudniejszych, ale także najciekawszych tematów. Pewnie dlatego z chęcią opowiedział nam właśnie o płci pięknej, uczuciach, również o nadziei.
 • Tomasz Stockinger: Co dalej z "Klanem"?

  Tomasz Stockinger: Co dalej z "Klanem"?

  Tomasz Stockinger, czyli Paweł Lubicz z "Klanu", nigdy nie żałował, że 17 lat temu zdecydował się przyjąć rolę w serialu, który - jak twierdzi - odizolował go od... kina. - Nie można mieć wszystkiego! - mówi.
 • Fanka chciała oblać Stockingera kwasem solnym

  Fanka chciała oblać Stockingera kwasem solnym

  Tomasz Stockinger zdradził w programie "TTV", że miał kiedyś fankę, która wmawiała wszystkim, że jest z nim w ciąży. Na dodatek planowała oblać go kwasem solnym.
 • Gwiazdy "Klanu" przystąpią do... testu

  Gwiazdy "Klanu" przystąpią do... testu

  Gwiazdy "Klanu" - Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażyna Lubicz, i Tomasz Stockinger, czyli Paweł Lubicz, wezmą udział w Wielkim Teście o Telewizji, który odbędzie się 29 października.
 • Tomasz Stockinger - biografia

  Tomasz Stockinger urodził się 23 lutego 1955 roku w Warszawie. Polski aktor filmowy i teatralny, odtwórca roli Pawła Lubicza w telenoweli Telewizji Polskiej "Klan".
 • Serialowa zbrodnia i kara

  Serialowa zbrodnia i kara

  Tomasz Stockinger, znany jako dr Lubicz z "Klanu", tym razem dopuści się ciężkiej zbrodni w finałowym odcinku "Hotelu 52".