Tomasz Oświeciński

Artykuły - Tomasz Oświeciński (36)

 • Tomasz Oświeciński pokazał piękną żonę

  Tomasz Oświeciński pokazał piękną żonę

  Tomasz Oświeciński jest kojarzony przede wszystkim z filmami Patryka Vegi oraz serialem „M jak miłość”. Aktor-amator niewiele mówi o swoim życiu prywatnym.
 • Tomasz Oświeciński: Jestem tytanem pracy

  Tomasz Oświeciński: Jestem tytanem pracy

  To miała być krótka przygoda, która szybko okazała się pasją i talentem. Epizody i krótkie role zmieniły się na pełnoetatową pracę aktora. Tomasz Oświeciński długo kojarzony był z rolą osiłka, czy gangstera z filmów Patryka Vegi, jednak skutecznie pozbył się tej łatki udowadniając, że nie boi się zagrać inną postać. Teraz jest ulubieńcem fanów serialu "M jak miłość".
 • Tomasz Oświeciński: Mam dosyć grania złych ludzi

  Tomasz Oświeciński: Mam dosyć grania złych ludzi

  W komedii "Swingersi", która 28 lutego trafi na ekrany polskich kin, jednego z bohaterów zagrał Tomasz Oświeciński. Znany z ról gangsterów i twardzieli aktor, tym razem dostał szansę wcielenia się w postać zupełnie inną niż te, które kreował w ostatnich latach. I bardzo mu to odpowiada, bo nie chce już grać czarnych charakterów.
 • Tomasz Oświeciński w "Tańcu z Gwiazdami"

  Tomasz Oświeciński w "Tańcu z Gwiazdami"

  Gwiazda filmów Patryka Vegi - Tomasz Oświeciński - to kolejny uczestnik nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami" - poinformowali producenci show.
 • Tomasz Oświeciński zagra u Tarantino?

  Tomasz Oświeciński zagra u Tarantino?

  Tomasz Oświeciński aktorem nieprofesjonalnym stał się nieoczekiwanie. Jego filmografia sukcesywnie się powiększa.
 • Tomasz Oświeciński: wiem, jak wyglądam

  Tomasz Oświeciński: wiem, jak wyglądam

  W karierze aktorskiej liczą się nie tylko umiejętności aktorskie, ale i warunki fizyczne. Tomasz Oświeciński zwykle otrzymuje role osiłków.
 • Tomasz Oświeciński: Ładnemu we wszystkim ładnie

  Tomasz Oświeciński: Ładnemu we wszystkim ładnie

  Tomasz Oświeciński chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami z planów filmowych oraz z życia prywatnego. Kilka dni temu wprawił swoich fanów w prawdziwe osłupienie. Aktor, który przez całą swoją karierę był łysy, opublikował zdjęcie w peruce, pokazując w ten sposób, jak wyglądałby w półdługich włosach. Fotografia rozbawiła fanów do łez. W komentarzach pojawiły się liczne porównania do Sylvestra Stallone.
 • Tomasz Oświeciński zabrał byłą żonę na premierę

  Tomasz Oświeciński zabrał byłą żonę na premierę

  Patryk Vega jest jednym z najbardziej płodnych polskich reżyserów. Na ekrany kin właśnie wchodzi jego kolejny film pt. „Kobiety mafii 2”.
 • Tomasz Oświeciński szczerze o swojej córce

  Tomasz Oświeciński szczerze o swojej córce

  Tomasz Oświeciński nie ma wykształcenia aktorskiego, jednak lista filmów, w których zagrał, ciągle się powiększa. Na ekranie możemy oglądać także jego córkę.
 • Tomasz Oświeciński o znajomości z Patrykiem Vegą

  Tomasz Oświeciński o znajomości z Patrykiem Vegą

  Patryk Vega nie zwalnia tempa. Na platformie Showmax można oglądać "Plagi Breslau" w jego reżyserii, a w lutym do kin wejdzie film "Kobiety mafii 2".

Zdjęcia - Tomasz Oświeciński (15)

 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami": 11. edycja [odcinek 1]
 • film.interia.pl
  "Swingersi": Kto jest kim?
 • film.interia.pl
  Tomasz Oświeciński: Gangster, którego da się lubić
 • film.interia.pl
  Tomasz Oświeciński: Gangster, którego da się lubić
 • film.interia.pl
  Tomasz Oświeciński: Gangster, którego da się lubić
 • film.interia.pl
  Tomasz Oświeciński: Gangster, którego da się lubić

Filmy - Tomasz Oświeciński (15)

 • Tomasz Oświeciński snuje śmiałe plany

  Warszawa, premiera filmu „Psy 3. W imię zasad” (14.01). Widzowie znają Tomasza Oświecińskiego z wielu ról filmowych i telewizyjnych. Widzieli go m.in. w „Na Wspólnej”, „Prawie Agaty”, „Kobietach mafii” czy ostatni w „Mayday”. Aktor nie ukrywa jednak, że jest jeszcze wielu reżyserów, którymi chciałby współpracować. Tym jednym z najbardziej wymarzonych jest Quentin Tarantino. - Wszystkie filmy jest znam - pochwalił się. Wśród polskich twórców wymienia chociażby, Jana Komasę i Jana Holoubka.
 • Tomasz Oświeciński szczerze o swojej córce

  Tomasz Oświeciński podzielił się swoimi obawami dotyczącymi córki Mai, która występuje w serialu "Na Wspólnej". Zastanawiał się, czy 9-latka jest w stanie podołać jednocześnie nauce w szkole i pracy na planie serialu. Dziewczynka po szkole jedzie na plan zdjęciowy, a kiedy wraca, musi jeszcze odrobić lekcje. Jednak ekipa produkcyjna zrobiła wszystko, aby dziewczynka nadal mogła grać w "Na Wspólnej".
 • Tomasz Oświeciński o znajomości z Patrykiem Vegą

  Tomasz Oświeciński po raz kolejny zagrał w filmie Patryka Vegi. Aktor przyznał, że w życiu prywatnym łączy ich przyjaźń. - Mamy córki w podobnym wieku i często spotykamy się na placu zabaw - wyznał. - Na planie skupiamy się jednak na pracy - dodał.
 • Tomasz Oświeciński: Uciążliwa sława

  Jeszcze nie tak dawno Tomasz Oświeciński narzekał, że nie może spokojnie pojechać na wakacje, bo wszędzie czyhają na niego fani, którzy domagają się zdjęć i autografów. Teraz aktor przyznaje, że mało komfortowo czuje się również na zakupach.