Tomasz Narkun

Artykuły - Tomasz Narkun (16)

 • MMA. Tomasz Narkun chce walczyć ze Scottem Askhamem

  MMA. Tomasz Narkun chce walczyć ze Scottem Askhamem

  Scott Askham nie przegrał jeszcze w KSW. Anglik chce dyktować warunki i proponuje turniej z udziałem czterech zawodników. Do walki wyzywa go jednak Tomasz Narkun.
 • Mamed Chalidow wraca do klatki i opowiada swoją wersję wydarzeń z zatrzymania

  Mamed Chalidow wraca do klatki i opowiada swoją wersję wydarzeń z zatrzymania

  7 grudnia oczy polskich kibiców mieszanych sztuk walki będą zwrócone na Gliwice, gdzie w najnowocześniejszej hali w Polsce do klatki wraca Mamed Chalidow. Rywalem naszego wojownika będzie pogromca kolejnych Polaków, czyli Scott Askham. "Kanibal z Groznego" po raz ostatni toczył walkę przed ponad rokiem, zapowiadał sportową emeryturę, ale długo w tym postanowieniu nie wytrwał. Postanowił też wrócić do okoliczności swojego głośnego zatrzymania i opowiedzieć własną wersję wydarzeń z tego traumatycznego momentu. Prokuratura Krajowa potwierdziła Interii, że sportowiec wciąć ma status podejrzanego, tylko odpowiada z wolnej stopy.
 • KSW 47: Damian Janikowski w karcie walk

  KSW 47: Damian Janikowski w karcie walk

  Brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie w zapasach i jeden z najciekawiej zapowiadających się zawodników MMA w Polsce, Damian Janikowski (3-1, 3 KO) stoczy kolejny pojedynek 23 marca w łódzkiej Atlas Arenie na KSW 47: The X-Warriors.
 • Tomasz Narkun kontra Phil de Fries o tytuł mistrza KSW w wadze ciężkiej

  Tomasz Narkun kontra Phil de Fries o tytuł mistrza KSW w wadze ciężkiej

  Tomasz Narkun stanie przed szansą, aby zdobyć drugi do kolekcji pas mistrza federacji KSW. Dwukrotny pogromca Mameda Chalidowa 23 marca na gali KSW 47 w Łodzi zmierzy się w klatce z czempionem dywizji ciężkiej Philem de Friesem.
 • Mamed Chalidow leczy się na nerwicę

  Mamed Chalidow leczy się na nerwicę

  Dla kibiców Mamed Chalidow zawsze był uosobieniem wielkiego gladiatora, który wchodząc do klatki MMA nie wiedział, co to strach. Po drugiej porażce z Tomaszem Narkunem polski wojownik rodem z Czeczeni niespodziewanie ogłosił zakończenie kariery, a teraz zdecydował się na bardzo osobiste wyznanie.
 • KSW 46. Mamed Chalidow przegrał z Tomaszem Narkunem i zakończył karierę

  KSW 46. Mamed Chalidow przegrał z Tomaszem Narkunem i zakończył karierę

  Tomasz Narkun pokonał Mameda Chalidowa w walce wieczoru gali KSW 46 w Gliwicach. Po przegranym pojedynku 38-letni wojownik ogłosił zakończenie kariery.
 • Tomasz Narkun - Mamed Chalidow. Federacja KSW ogłosiła rewanż

  Tomasz Narkun - Mamed Chalidow. Federacja KSW ogłosiła rewanż

  Podczas gali KSW 45 w Londynie szefowie organizacji ogłosili datę rewanżu Tomasza Narkuna z Mamedem Chalidowem. Drugi pojedynek "Żyrafy" z "Kanibalem" odbędzie się 1 grudnia na gali KSW 46 w Gliwicach.
 • Mamed Chalidow wraca do oktagonu MMA

  Mamed Chalidow wraca do oktagonu MMA

  Jeden z najpopularniejszych w Polsce zawodników MMA Mamed Chalidow ogłosił, że pora zabierać się do pracy, co zwiastuje powrót do klatki mistrza KSW w wadze średniej.
 • KSW 42. Mamed Chalidow: Chcę rewanżu!

  KSW 42. Mamed Chalidow: Chcę rewanżu!

  - Tuż po walce powiedziałem "nareszcie", bo pierwsza porażka po ośmiu latach musiała przyjść. Ale teraz mówię: "Chcę rewanżu!". Nie przegrałem zdecydowanie, tylko przez jeden błąd, a przez dwie rundy prowadziłem - powiedział Mamed Chalidow po porażce przez poddanie się z Tomaszem Narkunem.
 • KSW 42. Tomasz Narkun pokonał Mameda Chalidowa w walce wieczoru

  KSW 42. Tomasz Narkun pokonał Mameda Chalidowa w walce wieczoru

  Po ośmiu latach pełnych zwycięstw i sukcesów Mamed Chalidow zanotował czwartą porażkę w karierze. Zawodnik Arrachionu Olsztyn przegrał na gali KSW 42 z mistrzem kategorii półciężkiej Tomaszem Narkunem przez duszenie w 3. rundzie.

Filmy - Tomasz Narkun (1)

 • Tomasz Narkun: Rywal zaczął charczeć

  Mistrzowski pas federacji KSW w wadze półciężkiej wciąż w rękach Polaka. Tomasz Narkun pokonał podczas gali KSW 34 Brazylijczyka Cassio Barbosę i pozostał królem kategorii do 93 kg. - Jestem trochę wkurzony, bo na początku nie dopiąłem "trójkąta". Rywal zaczął charczeć i myślałem, że wykończę go szybciej. Dobrze, że skończyło się tak, jak się skończyło - powiedział popularny "Żyrafa". Źródło: Agencja TVN/x-news