Tomasz Musiał

Artykuły - Tomasz Musiał (20)

Filmy - Tomasz Musiał (3)

  • Sędzia Tomasz Musiał dla Interii: Rozmowy z PZPN-em były wzorowe. Wideo

    Nikt nie lubi, kiedy traci pieniądze, natomiast uważam, że wszystkie rozmowy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej na temat zmniejszenia wynagrodzenia odbyły się tak jak należy, tak jak sobie to wyobrażałem. Na początku były rozmowy, później decyzja, cały czas byliśmy informowani na bieżąco, wszystko odbyło się tak jak bym sobie tego życzył - mówi w rozmowie z Interią zawodowy sędzia Ekstraklasy i międzynarodowy arbiter Tomasz Musiał.
  • Sędzia Tomasz Musiał dla Interii: Bez VAR-u damy sobie radę. Wideo

    Gdyby na początku po wznowieniu rozgrywek nie było systemu VAR, to na pewno byłoby to utrudnienie. VAR może pomagać, kiedy popełnimy jakiś poważny błąd, natomiast my zawsze kiedy wychodzimy na mecz sędziujemy tak, jak gdybyśmy nie mieli tego systemu, wszystkie decyzje podejmujemy na podstawie tego co widzimy i jak jesteśmy ustawieni - mówi w rozmowie z Interią zawodowy sędzia Ekstraklasy i międzynarodowy arbiter Tomasz Musiał.
  • Sędzia Tomasz Musiał dla Interii: Biegałem w garażu i po klatce schodowej. Wideo

    Wcześniej, gdy nie można było opuszczać domów, to było znacznie gorzej. Starałem się wykorzystać atrybuty, które mam w domu, biegałem po schodach na klatce lub w parkingu podziemnym. Potrzeba jest matką wynalazków, zamiast chodzić to biegałem do sklepu po zakupy, wracałem do domu z lekkim obciążeniem. Najważniejsze, że idzie już ku lepszemu i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej - mówi w rozmowie z Interią zawodowy sędzia Ekstraklasy i międzynarodowy arbiter Tomasz Musiał.