tomasz lipiec

Artykuły - Tomasz lipiec (24)

 • Ukazał się nowy miesięcznik dla biegaczy

  Ukazał się nowy miesięcznik dla biegaczy

  "Run Times" to nowy miesięcznik o bieganiu, którego żaden z amatorów tego sportu przegapić nie może.
 • Sąd: Nie będzie kasacji w sprawie Lipca

  Sąd: Nie będzie kasacji w sprawie Lipca

  Sąd Najwyższy pozostawił bez rozpoznania kasację obrony w sprawie ministra sportu w rządzie PiS Tomasza Lipca. Wniosek wycofał sam zainteresowany.
 • Były minister sportu odbywa karę w zakładzie karnym

  Były minister sportu odbywa karę w zakładzie karnym

  Na wniosek prokuratora Sąd Najwyższy odroczył we wtorek rozpoznanie kasacji obrony w procesie skazanych za korupcję b. ministra sportu w rządzie PiS Tomasza Lipca i członka jego gabinetu politycznego - Arkadiusza Ż. Obaj odbywają już swe kary - ujawniono.
 • Tomasz Lipiec skazany na 2 lata i 3 miesiące więzienia za korupcję

  Tomasz Lipiec skazany na 2 lata i 3 miesiące więzienia za korupcję

  2 lata i 3 miesiące więzienia, 10 lat zakazu wykonywania funkcji publicznych i obowiązek zwrotu 100 tys. zł łapówki - to prawomocny wyrok na Tomasza Lipca, b. ministra sportu w rządzie PiS, skazanego za korupcję. Dwa zarzuty mają być ponownie osądzone.
 • Lipiec skazany na 2 lata i 3 miesiące więzienia za korupcję

  Lipiec skazany na 2 lata i 3 miesiące więzienia za korupcję

  2 lata i 3 miesiące więzienia, 10 lat zakazu wykonywania funkcji publicznych i obowiązek zwrotu 100 tys. zł łapówki - to prawomocny wyrok na Tomasza Lipca, b. ministra sportu w rządzie PiS, skazanego za korupcję. Dwa zarzuty mają być ponownie osądzone.
 • Wnioski końcowe w sprawie Tomasza Lipca

  Wnioski końcowe w sprawie Tomasza Lipca

  W czwartek Sąd Apelacyjny w Warszawie ma ogłosić wyrok w sprawie odwołań od wyroków m.in. na b. ministra sportu w rządzie PiS Tomasza Lipca, skazanego na 3,5 roku więzienia za korupcję. We wtorek strony procesu przedstawiły swe wnioski końcowe.
 • Tomasz Lipiec skazany na 3,5 roku więzienia

  Tomasz Lipiec skazany na 3,5 roku więzienia

  Trzy i pół roku więzienia, 10-letni zakaz sprawowania funkcji w administracji publicznej i obowiązek naprawienia szkody - taki wyrok za 4 z 5 zarzuconych przestępstw korupcyjnych usłyszał Tomasz Lipiec, były minister sportu w rządzie PiS.
 • Tomasz Lipiec obciąża Jarosława Kaczyńskiego

  Tomasz Lipiec obciąża Jarosława Kaczyńskiego

  Prokuratura Okręgowa w Warszawie - z doniesienia sejmowej komisji śledczej ds. nacisków - ma sprawdzać, czy Jarosław Kaczyński jako premier nie ujawnił tajemnicy śledztwa w sprawie b. ministra sportu Tomasza Lipca.
 • J. Kaczyński: Niczego przestępczego nie zrobiłem

  Tomasz Lipiec broni się "bardzo nieładną metodą" podczas zeznań przed sejmową komisją śledczą ds. domniemanych nacisków - uważa prezes PiS Jarosław Kaczyński i podkreśla, że nie ujawnił byłemu ministrowi sportu tajemnicy śledztwa.
 • Sudoł mistrzem Polski w chodzie na 50 km

  Grzegorz Sudoł (AZS AWF Kraków) z najlepszym tegorocznym wynikiem na świecie i rekordem życiowym 3:45.47 zdobył w słowackiej miejscowości Dudince tytuł mistrza Polski w chodzie na dystansie 50 km.