Tomasz Kowalski

Artykuły - Tomasz Kowalski (84)

Filmy - Tomasz Kowalski (5)

 • Cichy: To nie sukces. Z czterech dwóch nie wraca? Jest wejście, ale bez sukcesu

  Ta tragedia to moment refleksji. Czeka nas dyskusja o himalaizmie zimowym i o tym czy było warto- mówi o wyprawie na Broad Peak himalaista Leszek Cichy odpowiadając na pytania słuchaczy RMF FM. O tej wyprawie trudno powiedzieć że zakończyła się sukcesem. Jeśli z czterech, dwóch nie wraca to nie jest to sukces. Jest wejście, ale bez sukcesu- dodaje.
 • Leszek Cichy: Adrenalina, która pchała ich na wierzchołek, skończyła się na szczycie

  To możliwe, żeby przeżyć 30 godzin w warunkach, w jakich zaginęli polscy himalaiści. Ale w tym konkretnym wypadku nie można już mieć nadziei. Jeśli przez cały dzień nikogo nie zauważono, to znaczy, że nikogo tam już nie ma - mówi himalaista Leszek Cichy o zaginionych na Broad Peaku Macieju Berbece i Tomaszu Kowalskim. - Na szczycie musiało nastąpić gwałtowne osłabienie. Adrenalina, która pchała ich na wierzchołek, skończyła się dokładnie na szczycie - przypuszcza gość Kontrwywiadu RMF FM.
 • "Must Be The Music": po wielkim finale

  Za nami finał 4. edycji muzycznego show "Must Be The Music. Tylko muzyka", którą wygrał Tomasz Kowalski - zdaniem Kory, "następca Czesława Niemena". Wrażeniami z pełnego emocji wieczoru podzielili się z nami jurorzy, świeżo upieczony zwycięzca, a także okrzyknięty fenomenem tej edycji zespół Oberschlesien, który przegrał z Tomkiem o przysłowiowy włos.
 • Tomasz Kowalski: Nie zmarnuję tej szansy

  Tomasz Kowalski został zwycięzcą czwartej edycji programu "Must Be The Music. Tylko muzyka". W finale zaprezentował dwie rockowe ballady z repertuaru gigantów polskiej sceny rockowej: "Niepokonanych" Perfectu i "Modlitwę" Dżemu. - Z całego serca dziękuję każdemu, kto na mnie głosował. Nie zmarnuję tej szansy - powiedział nam po programie.