Tomasz Karolak

Artykuły - Tomasz Karolak (283)

 • Tomasz Karolak: Sytuacja aktorów jest dramatyczna

  Tomasz Karolak: Sytuacja aktorów jest dramatyczna

  Tomasz Karolak jest obecnie w trakcie realizacji zdjęć do filmu „Szczęścia chodzą parami”. Tłumaczy, że artyści i osoby, które pracują w branży rozrywkowej, bardzo ucierpiały z powodu pandemii koronawirusa. Ich sytuacja ekonomiczna z miesiąca na miesiąc staje się coraz gorsza, ponieważ działalność instytucji kulturalnych nadal nie wróciła do normalności.
 • Tomasz Karolak: Znalazłem dla Teatru IMKA nową scenę

  Tomasz Karolak: Znalazłem dla Teatru IMKA nową scenę

  Znalazłem scenę w Warszawy, na której od wielu lat nic się nie dzieje, mam plan na jej reaktywację i odkurzenie - dosłownie i w przenośni - powiedział aktor, reżyser i założyciel Teatru IMKA Tomasz Karolak.
 • Tomasz Karolak z nową piosenką "#ZaNowyLepszyDzień". Tak pomaga w walce z pandemią koronawirusa

  Tomasz Karolak z nową piosenką "#ZaNowyLepszyDzień". Tak pomaga w walce z pandemią koronawirusa

  Popularny aktor Tomasz Karolak opublikował teledysk do utworu "#ZaNowyLepszyDzień", którym jednocześnie inauguruje akcję o tej samej nazwie. Jej celem jest zbiórka pieniędzy na rzecz walki z pandemią koronawirusa.
 • Koniec serialu "rodzinka.pl". Tomasz Karolak podpadł Jackowi Kurskiemu?

  Koniec serialu "rodzinka.pl". Tomasz Karolak podpadł Jackowi Kurskiemu?

  Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", nie kryje, że nie rozumie, dlaczego władze TVP zdecydowały się zaprzestać realizacji serialu, który od lat znajduje się na liście najbardziej lubianych przez widzów hitów Dwójki. Okazuje się, że to właśnie on może być jednym powodów decyzji Jacka Kurskiego o zakończeniu produkcji.
 • ​Tomasz Karolak: Jestem od tego, żeby rozbawić ludzi

  ​Tomasz Karolak: Jestem od tego, żeby rozbawić ludzi

  Ruszyły zdjęcia do filmu "Listy do M. 4", kolejnej odsłony kultowej już komedii. Po raz czwarty w rolę Mela wcieli się Tomasz Karolak. Nam zdradza, że uwielbia tę postać, a praca na planie kolejnych części zawsze dobrze go nastraja. A jeszcze większą radość sprawia mu to, że "Listy do M." poprawiają ludziom humor.
 • Tomasz Karolak debiutuje jako reżyser

  Tomasz Karolak debiutuje jako reżyser

  Tomasz Karolak zamierza nakręcić film oparty na historii, która wydarzyła się w jego rodzinie. Roboczy tytuł produkcji brzmi "Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu", autorem scenariusza jest sam Karolak.
 • "Big Brother 2": Tomasz Karolak złamał regulamin

  "Big Brother 2": Tomasz Karolak złamał regulamin

  W niedzielę wieczorem do domu Wielkiego Brata wszedł Tomasz Karolak. Aktor odwiedził mieszkańców, by ocenić ich aktorskie talenty. Wizyta gwiazdora serialu "39 i pół tygodnia" przebiegła w bardzo osobliwej atmosferze. Niewątpliwie były to jedne z najbarwniejszych odwiedzin gwiazd polskim w "Big Brotherze".
 • Tomasz Karolak o "39 i pół tygodnia": Zrobiliśmy świetną tragikomedię

  Tomasz Karolak o "39 i pół tygodnia": Zrobiliśmy świetną tragikomedię

  ​W kontynuacji serialu "39 i pół" bohater pozostaje ten sam. Darek Jankowski - w tej roli Tomasz Karolak, choć jest nieco starszy, to wciąż ma takie samo podejście do życia. Tyle, że teraz będzie musiał zmierzyć z bardzo poważnym problemem. Zdaniem aktora pomysł na scenariusz jest doskonały, a wynikiem ciężkiej pracy całej ekipy jest świetny serial, który przyciągnie widzów fabułą i dobrą obsadą. Niezwykle poruszający będzie też utwór zaprezentowany w finałowym odcinku serii.
 • Tomasz Karolak: Z wiekiem coraz bardziej jestem sobą

  Tomasz Karolak: Z wiekiem coraz bardziej jestem sobą

  Z jednej strony mężczyźni w wieku średnim przeżywają kryzys, z drugiej - są dużymi dziećmi. Zgadza się z tym Tomasz Karolak, który po 10 latach ponownie wcieli się w rolę Darka Jankowskiego w serialu "39 i pół tygodnia".
 • Tomasz Karolak: Z wiekiem coraz bardziej jestem sobą

  Tomasz Karolak: Z wiekiem coraz bardziej jestem sobą

  Z jednej strony mężczyźni w wieku średnim przeżywają kryzys, z drugiej - są dużymi dziećmi. Zgadza się z tym Tomasz Karolak, który po dziesięciu latach ponownie wcielił się w rolę Darka Jankowskiego w serialu "39 i pół tygodnia". Premiera produkcji 8 września.

Zdjęcia - Tomasz Karolak (74)

 • film.interia.pl
  "Listy do M. 3"
 • film.interia.pl
  "Listy do M. 3"
 • film.interia.pl
  "Listy do M. 3"
 • film.interia.pl
  "Narzeczony na niby"
 • film.interia.pl
  Tomasz Karolak: Najgorsze role
 • film.interia.pl
  Tomasz Karolak: Najgorsze role

Filmy - Tomasz Karolak (37)

 • Tomasz Karolak: Sytuacja aktorów jest dramatyczna

 • Co łączy Tomasza Karolaka z Moniką Krzywkowską?

  Agnieszka Jastrzębska spytała Tomasza Karolaka, co łączy go z Moniką Krzywkowską. Oboje opowiedzieli o trwającej od wielu lat znajomości, która miała również swoje wątki miłosne. – To była miłość platoniczna, studencka, nigdy nie spełniona – zdradził aktor.
 • Tomasz Karolak o układaniu relacji w patchworkowej rodzinie

  - To jest bardzo trudne - powiedział Tomasz Karolak o układaniu relacji w patchworkowej rodzinie. - Dla mnie dzieciaki są najważniejsze i świetnie, że między mną a Violą jest współpraca - dodał aktor.
 • Tomasz Karolak o swojej partnerce i życiu w związku

  Niedawno Tomasz Karolak pojawił się na premierze "7 uczuć" Marka Koterskiego ze swoją nową partnerką Magdaleną Malicką. Jak się poznali? Aktor opowiedział o życiu w związku i jego początkach. Zdementował również plotki dotyczące swojego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych.