Tomasz Karolak

Artykuły - Tomasz Karolak (290)

 • Tomasz Karolak w "Przesłuchaniu" na antenie ESKA TV

  Tomasz Karolak w "Przesłuchaniu" na antenie ESKA TV

  13 marca o godzinie 16 na antenie ESKA TV pojawi się program "Przesłuchanie" z Tomaszem Karolakiem w roli głównej.
 • Tomasz Karolak w filmie "Banksterzy": Mobbing, łapówki, zastraszanie

  Tomasz Karolak w filmie "Banksterzy": Mobbing, łapówki, zastraszanie

  Tomasz Karolak ma na koncie wiele filmowych i serialowych ról, począwszy od "rodzinki.pl", przez "39 i pół", aż do "Planety Singli" czy "Listów do M". Choć jest utożsamiany z komedią, potrafi grać też poważne role. W najnowszej produkcji "Banksterzy" zobaczymy go w zupełnie innym wcieleniu.
 • Tomasz Karolak: Tak się bawią producenci

  Tomasz Karolak: Tak się bawią producenci

  Cieszą go skandale, afery i rosnące słupki oglądalności. W filmie „Jak zostać gwiazdą” Tomasz Karolak objawił się jako nieprzewidywalny producent telewizyjny.
 • Tomasz Karolak: Wszystko przyszło do mnie samo

  Tomasz Karolak: Wszystko przyszło do mnie samo

  Tomasz Karolak jest nie tylko jednym z najbardziej lubianych aktorów komediowych, ale także wokalistą i reżyserem. W serialu "rodzinka.pl" przez ponad dziesięć lat, wspólnie z Małgorzatą Kożuchowską, stworzyli najpopularniejsze, serialowe małżeństwo Boskich. Mimo rozpoznawalności i ugruntowanej pozycji zawodowej aktor nie boi się startować w castingach. Przyznaje też, że miał w życiu sporo szczęścia i zdradza, co teraz jest dla niego najważniejsze.
 • Tomasz Karolak: To jest dla mnie bardzo ważne

  Tomasz Karolak: To jest dla mnie bardzo ważne

  Tomasz Karolak, dyrektor Teatru IMKA, tłumaczy, że zmiana siedziby nie zahamuje rozwoju instytucji. Jesienią zaplanowane są premiery spektakli z udziałem gwiazd. Obecnie trwa remont nowej sceny na warszawskim Bemowie. Tomasz Karolak intensywnie pracuje, by uczynić nową IMKĘ miejscem, do którego przyjeżdżać będą także ludzie z centrum miasta. Ostatnio brał udział w zdjęciach do nowego filmu - komedii romantycznej "Szczęścia chodzą parami".
 • Tomasz Karolak wyproszony ze sklepu. Nie miał maseczki

  Tomasz Karolak wyproszony ze sklepu. Nie miał maseczki

  Tomasz Karolak poinformował swoich fanów, że został wyrzucony ze sklepu IKEA z powodu braku maseczki. "Właśnie zostałem wyproszony ze sklepu IKEA dlatego, że nie zasłaniałem maseczką ust i nosa" - aktor powiedział w środowej relacji na Instagramie.
 • Tomasz Karolak: Trzy filmy w wakacje

  Tomasz Karolak: Trzy filmy w wakacje

  Tomasz Karolak zakończył właśnie zdjęcia do filmu "Szczęścia chodzą parami". Według niego przemysł filmowy wrócił już do regularnej aktywności po okresie stagnacji spowodowanej pandemią koronawirusa. Powstaje bardzo dużo nowych projektów artystycznych. Ludzie podchodzą do pracy z dużo większym szacunkiem. Przymusowa przerwa i nagłe pogorszenie sytuacji ekonomicznej uświadomiło im, jak ważna jest możliwość aktywności zawodowej.
 • Tomasz Karolak: Sytuacja aktorów jest dramatyczna

  Tomasz Karolak: Sytuacja aktorów jest dramatyczna

  Tomasz Karolak jest obecnie w trakcie realizacji zdjęć do filmu „Szczęścia chodzą parami”. Tłumaczy, że artyści i osoby, które pracują w branży rozrywkowej, bardzo ucierpiały z powodu pandemii koronawirusa. Ich sytuacja ekonomiczna z miesiąca na miesiąc staje się coraz gorsza, ponieważ działalność instytucji kulturalnych nadal nie wróciła do normalności.
 • Tomasz Karolak: Znalazłem dla Teatru IMKA nową scenę

  Tomasz Karolak: Znalazłem dla Teatru IMKA nową scenę

  Znalazłem scenę w Warszawy, na której od wielu lat nic się nie dzieje, mam plan na jej reaktywację i odkurzenie - dosłownie i w przenośni - powiedział aktor, reżyser i założyciel Teatru IMKA Tomasz Karolak.
 • Tomasz Karolak z nową piosenką "#ZaNowyLepszyDzień". Tak pomaga w walce z pandemią koronawirusa

  Tomasz Karolak z nową piosenką "#ZaNowyLepszyDzień". Tak pomaga w walce z pandemią koronawirusa

  Popularny aktor Tomasz Karolak opublikował teledysk do utworu "#ZaNowyLepszyDzień", którym jednocześnie inauguruje akcję o tej samej nazwie. Jej celem jest zbiórka pieniędzy na rzecz walki z pandemią koronawirusa.

Zdjęcia - Tomasz Karolak (74)

 • film.interia.pl
  "Listy do M. 3"
 • film.interia.pl
  "Listy do M. 3"
 • film.interia.pl
  "Listy do M. 3"
 • film.interia.pl
  "Narzeczony na niby"
 • film.interia.pl
  Tomasz Karolak: Najgorsze role
 • film.interia.pl
  Tomasz Karolak: Najgorsze role

Filmy - Tomasz Karolak (27)