Tomasz Kammel

Artykuły - Tomasz Kammel (96)

 • Marcin Prokop zakpił z Tomasza Kammela

  Marcin Prokop zakpił z Tomasza Kammela

  Gwiazdor „Dzień Dobry TVN” pozwolił sobie na żart z gwiazdora konkurencyjnego programu „Pytanie na śniadanie”. Prokop opublikował zdjęcie radzieckiego kosmonauty, który - jego zdaniem - jest zaskakująco podobny do Kammela. Komentujący wpis internauci nie tylko podchwycili żart, ale też twórczo go rozwinęli, nie zostawiając na gwiazdorze TVP suchej nitki.
 • Tomasz Kammel o śmierci koleżanki z "Pytania na śniadanie"

  Tomasz Kammel o śmierci koleżanki z "Pytania na śniadanie"

  Tomasz Kammel zaszczepił się przeciwko koronawirusowi. Wszystkim pochwalił się w mediach społecznościowych, publikując zdjęcie ze szczepienia. Pod spodem podzielił się bardzo smutną wiadomością. Przyznał, że COVID-19 zabrał jego koleżankę z "Pytania na śniadanie".
 • "The Voice Kids": Uczestniczka śpiewała z playbacku? Zaskakujące słowa Tomasza Kammela!

  "The Voice Kids": Uczestniczka śpiewała z playbacku? Zaskakujące słowa Tomasza Kammela!

  W kolejnym odcinku uczestnicy dwójkowego talent show, "The Voice Kids", staną do muzycznej walki o zwycięstwo. Pojawiły się przecieki z finałowych występów!
 • Piotr Gąsowski przerobił kultową scenę z filmu "Miś". Dostało się Tomaszowi Kammelowi

  Piotr Gąsowski przerobił kultową scenę z filmu "Miś". Dostało się Tomaszowi Kammelowi

  Chodzi o ujęcie, w którym do gabinetu prezesa klubu "Tęcza" wchodzi pracownik i wygłasza do szafy mowę pochwalną na cześć pracodawcy, a na koniec intonuje słynne: "Łubu dubu, Łubudubu, niech żyje nam prezes naszego klubu, niech żyje nam". Piotr Gąsowski opublikował ten fragment filmu podkładając swój dubbing. W tej wersji monolog pracownika (filmowego Jarząbka) kończy się słowami: "To mówiłem ja, Kammel Tomasz, trener drugiej klasy", a bohater zwraca się do prezesa Telewizji Polskiej - Jacka Kurskiego.
 • ​Tomasz Kammel promuje akcję ruchów na rzecz osób LGBT?

  ​Tomasz Kammel promuje akcję ruchów na rzecz osób LGBT?

  ​Tomasz Kammel podzielił się z fanami informacją o tym, że zauważył nowe billboardy, które pojawiły się na ulicach dużych polskich miast. Odwołują się do bezwarunkowej miłości rodzicielskiej i zawierają symbol tęczy. Internauci przestrzegają go jednak, że nie ma się z czego cieszyć, bo to kolejna odsłona wojenki polsko-polskiej.
 • Tomasz Kammel przerwał milczenie. Co dalej z jego pracą w TVP?

  Tomasz Kammel przerwał milczenie. Co dalej z jego pracą w TVP?

  Odkąd tydzień temu Marzena Rogalska ogłosiła na Instagramie, że odchodzi z TVP i dała do zrozumienia, że powodem jest jej poparcie dla akcji "Media bez wyboru", internauci wciąż pytają jej partnera z programu "Pytanie na śniadanie", kiedy on rzuci pracę na Woronicza albo wręcz sugerują mu, że najwyższy czas, by to zrobił. Tomasz Kammel do tej pory nie odpowiadał na te zaczepki.
 • Tomasz Kammel bawił się na weselu z gwiazdą "Seksu w wielkim mieście"

  Tomasz Kammel bawił się na weselu z gwiazdą "Seksu w wielkim mieście"

  Po tym, jak pojawiła się informacja, że HBO planuje wskrzesić "Seks w wielkim mieście", Tomasz Kammel pochwalił się na Instagramie zdjęciem z jedną z gwiazd tej produkcji. Jest nią Cynthia Nixon, odtwórczyni roli Mirandy. W rozmowie z PAP Life, dziennikarz przyznał, że zdjęcia zostało wykonane na ślubie ich wspólnego przyjaciela, którym jest pochodzący z Polski aktor, Omar Sangare.
 • Tomasz Kammel: Pokój rozkoszy

  Tomasz Kammel: Pokój rozkoszy

  Co by było, gdyby Tomasz Kammel był Christianem Greyem, bohaterem bestsellerowej powieści erotycznej "Pięćdziesiąt twarzy Greya"? Na to pytanie odpowiedział sam dziennikarz. Prowadzący "Pytania na śniadanie" wyjawił, że gdyby urządzał swój "pokój rozkoszy", byłoby w nim mnóstwo... jamników.. "Myślę, że więcej kobiet by się skusiło niż u Greya" - komentują fanki.
 • Tomasz Kammel tłumaczy się ze swojego żartu o szczepieniach

  Tomasz Kammel tłumaczy się ze swojego żartu o szczepieniach

  Popularny prezenter telewizyjny i youtuber w niedzielę opublikował na Instagramie mem z hasłem: „Wszyscy, którzy zostali zaszczepieni na ospę w 1796 roku już nie żyją. Pomyśl o tym, zanim się zaszczepisz”. Opatrzył go m.in. hasztagiem „ziemiajestplaska”. Internauci, którzy uznali, że Kammel drwi ze szczepień, zareagowali oburzeniem. Dlatego prezenter postanowił wyjaśnić – już bez ironii - że nie chciał obśmiać szczepionki na COVID-19, ani negować jej skuteczności. Wręcz przeciwnie.
 • Tomasz Kammel opublikował wideo z pijaną kobietą. Finał zaskakuje!

  Tomasz Kammel opublikował wideo z pijaną kobietą. Finał zaskakuje!

  ​Prezenter telewizyjny zamieścił na Instagramie filmik, na którym w sztok pijana Brazylijka zatacza się na miejskiej ulicy, opiera o drzwi i spada ze schodów do piwnicy. Na koniec słychać tylko jej żałosne "aj". W opisie Kammel wyjaśnił, że to dopiero początek czegoś wyjątkowo dobrego.

Zdjęcia - Tomasz Kammel (1)

Filmy - Tomasz Kammel (6)

 • W "Pytaniu na śniadanie" Tomasz Kammel będzie uczył jak się skutecznie komunikować

  "Jak gadać, żeby się dogadać" to tabletka na troski i nieporozumienia – zapowiada swój cykl w „Pytaniu na śniadanie” Tomasz Kammel. Znany dziennikarz przyjrzy się komunikacji międzyludzkiej i popełnianym w niej błędom. Kammel będzie uczył widzów jak się mądrze komunikować, rozładować agresję rozmówcy oraz zjednywać sobie ludzi poprzez mowę ciała. – Cykl „Jak gadać żeby się dogadać” to jest taka tabletka na troski wynikające z tego, że czasami nie wiemy za bardzo jak dobrze ze sobą porozmawiać, żeby nie było konfliktów, żeby załatwić wszystko prosto, łatwo i przyjemnie. Bo często o jedno słowo za dużo powoduje siedem cichych dni. Albo na przykład czyjaś agresja, której w ogóle nie jesteśmy powodem tak nas wkurza, że odpowiadamy na nią naszą agresją i wtedy już jest gotowa awantura – mówi Tomasz Kammel.
 • Kammel: To dla mnie partnerka idealna

  Zmiany wśród par prowadzących „Pytanie na śniadanie”. Z porannym programem Dwójki żegna się aktor Jacek Rozenek, nowym partnerem Iwony Radziszewskiej będzie Łukasz Nowicki, a Tomasz Kammel stworzy duet z Marzeną Rogalską. Prezenter nie kryje satysfakcji z tego, że szefowie stacji zdecydowali się właśnie na takie zestawienie. – Marzena jest dla mnie, poza Ulą, absolutnie wymarzoną partnerką. Mamy już wspólne doświadczenia, bo razem pracowaliśmy - wyjaśnia.
 • Tomasz Kammel poprowadzi kolejną edycję "The Voice of Poland"

  Tomasz Kammel prowadził drugą oraz trzecią edycję "The Voice of Poland" i, jak informuje, najprawdopodobniej poprowadzi także czwartą. – Kontrakt nie jest jeszcze podpisany, ale, jak się wsłuchuję, to słyszę mój głos zapowiadający kolejną edycję - więc coś czuję, że to jakoś dobrze wygląda – zdradza prezenter.
 • Niezgoda szczerze o związku z Kammelem

  Katarzyna Niezgoda opowiedziała o tym, w jakich okolicznościach poznała swojego partnera, Tomasza Kammela. - Cieszę się, że kobiety tak go lubią - śmieje się bizneswoman. Pytana o to zalegalizowanie związku z prezenterem, odpowiada: - Żyje nam się dobrze tak, jak jest.