Tomasz Kammel

Artykuły - Tomasz Kammel (81)

Zdjęcia - Tomasz Kammel (1)

Filmy - Tomasz Kammel (6)

 • W "Pytaniu na śniadanie" Tomasz Kammel będzie uczył jak się skutecznie komunikować

  "Jak gadać, żeby się dogadać" to tabletka na troski i nieporozumienia – zapowiada swój cykl w „Pytaniu na śniadanie” Tomasz Kammel. Znany dziennikarz przyjrzy się komunikacji międzyludzkiej i popełnianym w niej błędom. Kammel będzie uczył widzów jak się mądrze komunikować, rozładować agresję rozmówcy oraz zjednywać sobie ludzi poprzez mowę ciała. – Cykl „Jak gadać żeby się dogadać” to jest taka tabletka na troski wynikające z tego, że czasami nie wiemy za bardzo jak dobrze ze sobą porozmawiać, żeby nie było konfliktów, żeby załatwić wszystko prosto, łatwo i przyjemnie. Bo często o jedno słowo za dużo powoduje siedem cichych dni. Albo na przykład czyjaś agresja, której w ogóle nie jesteśmy powodem tak nas wkurza, że odpowiadamy na nią naszą agresją i wtedy już jest gotowa awantura – mówi Tomasz Kammel.
 • Kammel: To dla mnie partnerka idealna

  Zmiany wśród par prowadzących „Pytanie na śniadanie”. Z porannym programem Dwójki żegna się aktor Jacek Rozenek, nowym partnerem Iwony Radziszewskiej będzie Łukasz Nowicki, a Tomasz Kammel stworzy duet z Marzeną Rogalską. Prezenter nie kryje satysfakcji z tego, że szefowie stacji zdecydowali się właśnie na takie zestawienie. – Marzena jest dla mnie, poza Ulą, absolutnie wymarzoną partnerką. Mamy już wspólne doświadczenia, bo razem pracowaliśmy - wyjaśnia.
 • Tomasz Kammel poprowadzi kolejną edycję "The Voice of Poland"

  Tomasz Kammel prowadził drugą oraz trzecią edycję "The Voice of Poland" i, jak informuje, najprawdopodobniej poprowadzi także czwartą. – Kontrakt nie jest jeszcze podpisany, ale, jak się wsłuchuję, to słyszę mój głos zapowiadający kolejną edycję - więc coś czuję, że to jakoś dobrze wygląda – zdradza prezenter.
 • Niezgoda szczerze o związku z Kammelem

  Katarzyna Niezgoda opowiedziała o tym, w jakich okolicznościach poznała swojego partnera, Tomasza Kammela. - Cieszę się, że kobiety tak go lubią - śmieje się bizneswoman. Pytana o to zalegalizowanie związku z prezenterem, odpowiada: - Żyje nam się dobrze tak, jak jest.