Tomasz Kaczmarek

Artykuły - Tomasz Kaczmarek (40)

Filmy - Tomasz Kaczmarek (12)

 • "Agent Tomek": Nie mam wyrzutów sumienia

  Poseł PiS Tomasz Kaczmarek, czyli "agent Tomek", odpowiadał na pytania słuchaczy RMF FM dotyczące sprawy Beaty Sawickiej. Były funkcjonariusz CBA podkreślił, że jego działania były zgodne z prawem i miały służyć walce z korupcją. Dodał, że agentom CBA nie wolno przekraczać żadnych "barier intymnych" podczas rozpracowywania osób podejrzanych o korupcję - i tak też było w przypadku jego kontaktów z posłanką PO.
 • Kaczmarek o wyroku ws. Sawickiej: Absurd

  Nie było kuszenia czy prowokowania Beaty Sawickiej. Piątkowa decyzja sądu jest absurdalna - mówi były funkcjonariusz CBA, a dziś poseł PiS Tomasz Kaczmarek w Kontrwywiadzie RMF FM. - Akcja przeciwko posłance PO to była jedna z bardziej profesjonalnych akcji przeprowadzonych przez CBA. To Sawicka jako pierwsza zwróciła się do mnie z propozycją popełnienia przestępstwa - dodaje. Zaprzecza też spekulacjom, że posłanka robiła to, co robiła, wyłącznie ze względu na niego.
 • „Język elit”: Agent Tomek kontratakuje

  Bohaterem ostatnich dni jest poseł Tomasz Kaczmarek, jego klata i walizka pełna pieniędzy.
 • Wstydliwe zdjęcia szefa CBA?

  Poseł Tomasz Kaczmarek, znany też jako Agent Tomek, zasugerował, że jest w posiadaniu kłopotliwych fotografii Pawła Wojtunika zrobionych podczas pewnej imprezy. Szef CBA twierdzi, że to mało prawdopodobne. - Mam duży dystans do własnej osoby, w związku z czym bardzo rzadko pozuję do zdjęć. Na pewno nie są to atrakcyjne zdjęcia w stylu "wyginam śmiało ciało".