Tomasz Jacyków

Artykuły - Tomasz Jacyków (14)

 • Tomasz Jacyków zdradził tajemnicę swojego związku

  Tomasz Jacyków zdradził tajemnicę swojego związku

  Tomasz Jacyków zdobył rozpoznawalność na polskich salonach jako stylista i tzw. barwny ptak. Ostatnio jest o nim dość cicho.
 • Tomasz Jacyków w twojej szafie

  Tomasz Jacyków w twojej szafie

  Tomasz Jacyków przyznaje, że wykorzystuje urlop najlepiej, jak się tylko da. Ładuje akumulatory, bo w życiu zawodowym czeka go niezwykle intensywny czas. Jesienią znów wyruszy ze swoją przewoźną pracownią krawiecką i będzie zmieniał Polkom garderobę w drugim sezonie programu "Jacyków w twojej szafie" w Polsat Café. Wspólnie z Danielem Wielebą poprowadzi też audycję radiową "Design wg Gwiazd", a w międzyczasie będzie pisał swoją drugą książkę.
 • Tomasz Jacyków o stylizacjach dla karmiących mam

  Pani Monika jest karmiącą mamą i zgłosiła się do Tomasza Jacykowa, aby pomógł jej dobrać modne, kobiece, ale zarazem wygodne ubrania. Stylista podpowiedział w studiu "Dzień Dobry TVN", jakie bluzki, spodnie i buty powinna wybrać.
 • Tomasz Jacyków o swoich kompleksach

  Tomasz Jacyków o swoich kompleksach

  Słynący z ekscentrycznego stylu życia Tomasz Jacyków po 20 latach pracy jako stylista napisał swoją pierwszą książkę. Na ponad 250 stronach rozprawia o modzie i sobie samym. Ujawnia m.in. swoje kompleksy.
 • Jacyków pokazuje rekina

  Jacyków pokazuje rekina

  Okazuje się, że nie tylko Candy Girl ma na swoim ciele tatuaże. Pochwalić może się nimi również znany polski stylista - Tomasz Jacyków.
 • Viva Comet: Tomasz Jacyków z czerwonego dywanu

  Viva Comet: Tomasz Jacyków z czerwonego dywanu

  Już ponad trzy miliony głosów oddano w plebiscycie Viva Comet. Gala rozdania nagród odbędzie się w najbliższy czwartek (23 lutego) w Warszawie.
 • Kto obraża, ten żyje!

  Kto obraża, ten żyje!

  Dlaczego idole i celebryci z lubością obrzucają się błotem? Bo kto umie i lubi się awanturować, zyskuje popularność, a w cenie są bezczelność i cięty język.
 • Wybiorą najseksowniejszych uczestników

  Wybiorą najseksowniejszych uczestników

  W niedzielę, 6 marca, startuje premierowa seria jednego z najpopularniejszych programów na Vivie - "Hot or Not". Uczestników oceniać będzie jury w składzie Kasia Cerekwicka, Jacek Stachurski oraz Tomasz Jacyków.
 • Jacyków, Cerekwicka i Stachurski w jury

  Jacyków, Cerekwicka i Stachurski w jury

  Jedną z nowości wiosennej ramówki muzycznej telewizji VIVA Polska będzie trzecia edycja programu "Hot or Not". Uczestników oceniać będzie gwiazdorskie jury w składzie: Kasia Cerekwicka, Jacek Stachurski oraz Tomasz Jacyków.
 • Tomasz Jacyków w grze

  Tomasz Jacyków w grze

  Przed wami prawdziwa bomba, po której nic już nie będzie smakować jak dawniej. Kolejnym celebrytą zatrudnionym przez Sony jest... TJ.

Filmy - Tomasz Jacyków (14)

 • "Gwiazdy na dywaniku": Jacyków i Horodyńska posprzeczali się na wizji

  „Głęboki rozporek wyciąga nam nogi” - argumentował Tomasz Jacyków w gorącym sporze z Joanną Horodyńską. Mieli inne zdanie na temat podobnych kreacji Edyty Herbuś i Julii Wieniawy. „Ja uważam, że dojrzałość jest na czasie, a nie taka świeżynka” – gorączkował się Tomasz Jacyków. Sami oceńcie, kto miał rację w tej bitwie stylistów. Celebryci-rekordziści, aby utrzymać swoją popularność, są w stanie pojawić się na kilku imprezach w ciągu dnia. Czy za każdym razem przykładają należytą wagę do swojej stylizacji, a może nakładają się na siebie to co wpadnie im w rękę? Z prawdziwą przyjemnością, nie bez złośliwości a także własnej satysfakcji, stylizacje gwiazd ocenia Modowy Sąd Najwyższy, czyli Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków. Kolejny odcinek programu „Gwiazdy na dywaniku” można oglądać w każdy piątek o godz.22:30 w Polsat Cafe.
 • Jacyków w mocnych słowach o stylu Ewy Kopacz

  Ewa Kopacz długo była krytykowana przez stylistów za kopiowanie stylu kanclerz Niemiec Angeli Merkel. Jeszcze do niedawna nosiła wyłącznie oficjalne garsonki w ciemnych kolorach i czarne rajstopy. Ostatnio premier wybiera jednak ubrania w jaśniejszych kolorach i bardziej wzorzyste. Tę zmianę wizerunku pozytywnie oceniły m.in. Maja Sablewska i Joanna Horodyńska. Na żywsze barwy i odważniejsze wzory postawiła też liderka Prawa i Sprawiedliwości Beata Szydło. Zmiany w wizerunku obu pań nie zyskały jednak uznania Tomasza Jacykowa. – Niestety, z wielką przykrością muszę powiedzieć, że panie nie przełamują stereotypu, że kobiety dzielą się na inteligentne i atrakcyjne – mówi stylista.
 • Tomasz Jacyków w twojej szafie

  Tomasz Jacyków przyznaje, że wykorzystuje urlop najlepiej, jak się tylko da. Ładuje akumulatory, bo w życiu zawodowym czeka go niezwykle intensywny czas. Jesienią znów wyruszy ze swoją przewoźną pracownią krawiecką i będzie zmieniał Polkom garderobę w drugim sezonie programu "Jacyków w twojej szafie" w Polsat Café.
 • Tomasz Jacyków: Latem plażowanie jest za bardzo męczące

  Tomasz Jacyków chętnie korzysta ze słońca, ale nie w sezonie wakacyjnym. Twierdzi, że plażowanie latem jest dla niego zbyt męczące. W czasie wakacji leżak do opalania rozkłada raczej na balkonie swojego mieszkania. Tegoroczne wakacje Tomasz Jacyków spędza przede wszystkim na pracy. Stylista pisze kolejną książkę oraz przygotowuje dwa nowe programy telewizyjne. Nie żałuje jednak lata spędzonego w mieście, ponieważ na urlop woli wyjeżdżać poza sezonem. Nie ma nic przeciwko plażowaniu, nie przepada jednak za zatłoczonymi plażami w czasie wakacji. – Jestem w stanie raz do roku przez 5 dni leżeć plackiem na plaży, ale na pewno nie latem, kiedy wszyscy to robią, ponieważ to jest męczące. Żeby spełniać swoje kryteria wyglądu, muszę się sporo poukładać, żeby się cieszyć. Nie mam na to zdrowia po prostu – mówi Tomasz Jacyków. Stylista znany jest z zamiłowania do podróży. Na wakacyjny wypoczynek chętnie wybiera plaże Turcji, greckiej wyspy Mykonos oraz Hiszpanii. – Latem wymiękam, ale w innym terminie 10 dni plackiem na plaży to jest bardzo fajna rzecz – mówi Tomasz Jacyków. W czasie letnich miesięcy zamiast na słonecznej plaży stylista woli się opalać na balkonie swojego mieszkania. Chętnie też dzieli się zdjęciami z takiego wypoczynku w mediach społecznościowych.