Tomasz Jacyków

Artykuły - Tomasz Jacyków (14)

 • Tomasz Jacyków zdradził tajemnicę swojego związku

  Tomasz Jacyków zdradził tajemnicę swojego związku

  Tomasz Jacyków zdobył rozpoznawalność na polskich salonach jako stylista i tzw. barwny ptak. Ostatnio jest o nim dość cicho.
 • Tomasz Jacyków w twojej szafie

  Tomasz Jacyków w twojej szafie

  Tomasz Jacyków przyznaje, że wykorzystuje urlop najlepiej, jak się tylko da. Ładuje akumulatory, bo w życiu zawodowym czeka go niezwykle intensywny czas. Jesienią znów wyruszy ze swoją przewoźną pracownią krawiecką i będzie zmieniał Polkom garderobę w drugim sezonie programu "Jacyków w twojej szafie" w Polsat Café. Wspólnie z Danielem Wielebą poprowadzi też audycję radiową "Design wg Gwiazd", a w międzyczasie będzie pisał swoją drugą książkę.
 • Tomasz Jacyków o stylizacjach dla karmiących mam

  Tomasz Jacyków o stylizacjach dla karmiących mam

  Pani Monika jest karmiącą mamą i zgłosiła się do Tomasza Jacykowa, aby pomógł jej dobrać modne, kobiece, ale zarazem wygodne ubrania. Stylista podpowiedział w studiu "Dzień Dobry TVN", jakie bluzki, spodnie i buty powinna wybrać.
 • Tomasz Jacyków o swoich kompleksach

  Tomasz Jacyków o swoich kompleksach

  Słynący z ekscentrycznego stylu życia Tomasz Jacyków po 20 latach pracy jako stylista napisał swoją pierwszą książkę. Na ponad 250 stronach rozprawia o modzie i sobie samym. Ujawnia m.in. swoje kompleksy.
 • Jacyków pokazuje rekina

  Jacyków pokazuje rekina

  Okazuje się, że nie tylko Candy Girl ma na swoim ciele tatuaże. Pochwalić może się nimi również znany polski stylista - Tomasz Jacyków.
 • Viva Comet: Tomasz Jacyków z czerwonego dywanu

  Viva Comet: Tomasz Jacyków z czerwonego dywanu

  Już ponad trzy miliony głosów oddano w plebiscycie Viva Comet. Gala rozdania nagród odbędzie się w najbliższy czwartek (23 lutego) w Warszawie.
 • Kto obraża, ten żyje!

  Kto obraża, ten żyje!

  Dlaczego idole i celebryci z lubością obrzucają się błotem? Bo kto umie i lubi się awanturować, zyskuje popularność, a w cenie są bezczelność i cięty język.
 • Wybiorą najseksowniejszych uczestników

  Wybiorą najseksowniejszych uczestników

  W niedzielę, 6 marca, startuje premierowa seria jednego z najpopularniejszych programów na Vivie - "Hot or Not". Uczestników oceniać będzie jury w składzie Kasia Cerekwicka, Jacek Stachurski oraz Tomasz Jacyków.
 • Jacyków, Cerekwicka i Stachurski w jury

  Jacyków, Cerekwicka i Stachurski w jury

  Jedną z nowości wiosennej ramówki muzycznej telewizji VIVA Polska będzie trzecia edycja programu "Hot or Not". Uczestników oceniać będzie gwiazdorskie jury w składzie: Kasia Cerekwicka, Jacek Stachurski oraz Tomasz Jacyków.
 • Tomasz Jacyków w grze

  Tomasz Jacyków w grze

  Przed wami prawdziwa bomba, po której nic już nie będzie smakować jak dawniej. Kolejnym celebrytą zatrudnionym przez Sony jest... TJ.

Filmy - Tomasz Jacyków (18)

 • Tomasz Jacyków: Jestem w związku od 22 lat

  Tomasz Jacyków jest w związku od 22 lat. Przyznał, że najważniejsze w tym jest to, żeby partnerzy potrafili uszanować swoją przestrzeń. Nie wierzy w teorię dwóch połówek jabłka, tylko w dwie niezależne jednostki, które pracują nad tym, by być ze sobą.
 • Tomasz Jacyków o stylu polskich celebrytów

  Tomasz Jacyków zdradził jakie trendy panują w tym sezonie. Co zalicza się do must have w naszej szafie? - Must have na życie to zdrowa i dobra sylwetka. Ona może być duża albo bardzo mała, ale musi być zdrowa. W momencie, kiedy dobrze się ze sobą czujemy, nawet jeśli mamy 5kg nadwagi, to naprawdę, co się na to nie narzuci, to będzie jakoś wyglądało - powiedział. Dodał, że marzy o tym, aby ludzie odzyskali styl. Uważa, że przez zjawisko fast fashion celebryci i gwiazdy potraciły swój styl i są poprzebierani w modne ubrania.
 • Jacyków w mocnych słowach o stylu Ewy Kopacz

  Ewa Kopacz długo była krytykowana przez stylistów za kopiowanie stylu kanclerz Niemiec Angeli Merkel. Jeszcze do niedawna nosiła wyłącznie oficjalne garsonki w ciemnych kolorach i czarne rajstopy. Ostatnio premier wybiera jednak ubrania w jaśniejszych kolorach i bardziej wzorzyste. Tę zmianę wizerunku pozytywnie oceniły m.in. Maja Sablewska i Joanna Horodyńska. Na żywsze barwy i odważniejsze wzory postawiła też liderka Prawa i Sprawiedliwości Beata Szydło. Zmiany w wizerunku obu pań nie zyskały jednak uznania Tomasza Jacykowa. – Niestety, z wielką przykrością muszę powiedzieć, że panie nie przełamują stereotypu, że kobiety dzielą się na inteligentne i atrakcyjne – mówi stylista.
 • Tomasz Jacyków w twojej szafie

  Tomasz Jacyków przyznaje, że wykorzystuje urlop najlepiej, jak się tylko da. Ładuje akumulatory, bo w życiu zawodowym czeka go niezwykle intensywny czas. Jesienią znów wyruszy ze swoją przewoźną pracownią krawiecką i będzie zmieniał Polkom garderobę w drugim sezonie programu "Jacyków w twojej szafie" w Polsat Café.