Tomasz Gollob

Artykuły - Tomasz Gollob (753)

 • Tomasz Gollob z niepokojem patrzy na to, jaką siłę rażenia ma koronawirus

  Tomasz Gollob z niepokojem patrzy na to, jaką siłę rażenia ma koronawirus

  Z powodu aktualnych priorytetów w służbie zdrowia i wszechobecnych zakazów, celem zahamowania rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa, w trudnej sytuacji znalazły się osoby poważnie chore i cierpiące, takie jak Tomasz Gollob. Sparaliżowany mistrz świata na żużlu z niepokojem przygląda się temu, co dzieje się w świecie, który od tygodni i miesięcy nie może pokonać niewidzialnego wroga.
 • MMA. Marcin Najman chce pomóc Gollobowi

  MMA. Marcin Najman chce pomóc Gollobowi

  Marcin Najman nie zapomina o swoim idolu z dzieciństwa, Tomaszu Gollobie. W mediach społecznościowych prowadzi licytację, z której dochód przeznaczony zostanie na pomoc sparaliżowanemu po wypadku żużlowcowi. Zadeklarowana kwota sięga już 5000 złotych.
 • Żużel. Krzysztof Cegielski o speedwayu w Krakowie: Wszystko legło w gruzach

  Żużel. Krzysztof Cegielski o speedwayu w Krakowie: Wszystko legło w gruzach

  - Liczyłem na to, że sytuacja tak się rozwinie, iż będziemy pukać do ekstraligi. Dzisiaj pukają, ale zawodnicy, którzy szukają swoich pieniędzy i to jest najgorsze - mówi w rozmowie z Interią Krzysztof Cegielski, były żużlowiec, a obecnie ekspert, który dziesięć lat temu, swoim nazwiskiem i autorytetem, niejako firmował reaktywację żużla w stolicy Małopolski. Niestety, po dekadzie, drużyna Speedway Wanda Kraków, nie po raz pierwszy w swojej historii, znika ze sportowej mapy.
 • Żużel. Tomasz Gollob został ekspertem nc+

  Żużel. Tomasz Gollob został ekspertem nc+

  Tomasz Gollob niestrudzenie walczy o powrót do sprawności po wypadku, jakiemu uległ w kwietniu 2017 r. w Chełmnie. Jeden z najlepszych żużlowców świata dał się namówić do pełnienia roli eksperta żużlowym nc+. Będzie współpracował ze stacją podczas rozgrywek PGE Ekstraligi, a także Speedway Grand Prix.
 • Marcin Gortat po spotkaniu z Tomaszem Gollobem: Potrzebny jest cud

  Marcin Gortat po spotkaniu z Tomaszem Gollobem: Potrzebny jest cud

  Miłe spotkanie, ale wnioski bardzo smutne - tak można określić refleksje po wspólnym locie samolotem, fotel w fotel, naszego wieloletniego jedynaka w NBA Marcina Gortata z częściowo sparaliżowanym i cierpiącym Tomaszem Gollobem, najlepszym polskim żużlowcem w historii.
 • Tomasz Gollob: Siądę na motor i coś im pokaże

  Tomasz Gollob: Siądę na motor i coś im pokaże

  Tomasz Gollob dyrektorem sportowym Polonii Bydgoszcz. - Jeśli zawodnicy będą chcieli, siądę na motocykl i im coś pokażę. To nie jest problem - powiedział.
 • Zbigniew Boniek i Tomasz Gollob pomogą odbudować żużlową Polonię Bydgoszcz

  Zbigniew Boniek i Tomasz Gollob pomogą odbudować żużlową Polonię Bydgoszcz

  - Polonia Bydgoszcz wraca na właściwe tory – zapewnili w czwartek podczas spotkania z dziennikarzami jej właściciel Jerzy Kanclerz, bydgoszczanin i prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek oraz Tomasz Gollob, od 1 lutego dyrektor sportowy żużlowego klubu.
 • Tomasz Gollob: Jest szansa na operację w Szwajcarii

  Tomasz Gollob: Jest szansa na operację w Szwajcarii

  - Jest szansa na operację w Szwajcarii. Chciałbym spróbować, taka możliwość jest raz w życiu - powiedział były żużlowiec Tomasz Gollob, który walczy o to, żeby znów chodzić po wypadku na motocyklu. Gwiazdy sportu wsparły go podczas piłkarskiego turnieju charytatywnego w Bydgoszczy.
 • Sportowcy zapraszają do Bydgoszczy na niedzielny turniej dla Tomasza Golloba

  Sportowcy zapraszają do Bydgoszczy na niedzielny turniej dla Tomasza Golloba

  Akcja pod hasłem "Gramy dla Tomka" jednoczy całą sportową Polskę. Do Bydgoszczy w najbliższą niedzielę przyjedzie wielu znanych sportowców, by wesprzeć Tomasza Golloba. Zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu kierują także do kibiców, by ci wypełnili halę Łuczniczka.
 • Tomasz Gollob niewyobrażalnie cierpi. "Cudotwórca" rozkłada ręce

  Tomasz Gollob niewyobrażalnie cierpi. "Cudotwórca" rozkłada ręce

  Upływający czas nierzadko jest bardzo skutecznym lekarzem, ale nie w tym przypadku. Heroicznie walczący o powrót do sprawności legendarny polski żużlowiec Tomasz Gollob przegrywa z piekielnym bólem, którego specjaliści nie potrafią opanować.

Filmy - Tomasz Gollob (10)

 • Tomasz Gollob: Jeśli będą chcieli, to siądę na motor. Wideo

  Tomasz Gollob dyrektorem sportowym Polonii Bydgoszcz. - Jeśli zawodnicy będą chcieli, siądę na motocykl i im coś pokażę. To nie jest problem - powiedział/TVN24/x-news
 • Prezes Andrzej Witkowski o rozmowie z Tomaszem Gollobem. Wideo

  Tomasz Gollob zrobił mi wielką przyjemność, dzwoniąc zaraz po nowym roku z życzeniami – mówi Andrzej Witkowski, prezes honorowy Polskiego Związku Motorowego. – Wielkiej poprawy w zdrowiu nie ma, ale słyszałem u niego mocny głos. Umówiliśmy się, że w lutym go odwiedzę.
 • Trening Tomasza Golloba na crossie

  Tak w 2012 r. Tomasz Gollob ćwiczył przełaje pod Łodzią. "Z crossu się wywodzę i zawsze będę mu wierny" - powiedział.
 • Piękne pożegnanie Tomasza Golloba

  Wyjątkowo wzruszające pożegnanie przygotowali kibice Tomaszowi Gollobowi, który w meczu Polska - Reszta Świata na PGE Narodowym po raz ostatni pojechał dla reprezentacji Polski. - Wielcy tego świata płaczą, a ja nie zamierzałem ukrywać łez. Pożegnałem się z kadrą w sposób przemyślany i prawidłowy. Nie równa się to jednak z zakończeniem kariery. Będę jeszcze jakiś czas jeździł i wspierał młodzież w klubach - powiedział Tomasz Gollob. Źródło: Agencja TVN/x-news