Film - Tomasz Ciachorowski

Artykuły - Tomasz Ciachorowski (20)

 • Tomasz Ciachorowski: Odzyskał siły w Zanzibarze

  Tomasz Ciachorowski: Odzyskał siły w Zanzibarze

  Popularny aktor serialowy przeszedł koronawirusa już dwa miesiące temu, ale koniec choroby nie oznaczał w jego przypadku powrotu do pełni zdrowia. Ciachorowski do niedawna odczuwał skutki przebytej choroby - dokuczało mu m.in. kołatanie serca. Dopiero w ostatnich dniach, podczas pobytu na Zanzibarze, aktor poczuł, że znów jest w pełni sił.
 • "Ninja Warrior Polska": Wielki powrót

  "Ninja Warrior Polska": Wielki powrót

  W ostatni piątek zrezygnował z udziału w "Tańcu z Gwiazdami", ale już we wtorek, 15 września, zobaczymy go w programie "Ninja Warrior Polska". Znany z pierwszej edycji show Polsatu Sylwester Wilk przyznał jednak, że kilka dni przed nagraniem musiał przeleżeć w łóżku. W dzisiejszym odcinku show zobaczymy również znanego aktora Tomasza Ciachorowskiego.
 • Tomasz Ciachorowski: Nie oczekuję zbyt wiele

  Tomasz Ciachorowski: Nie oczekuję zbyt wiele

  W 3. odcinku drugiej edycji programu "Ninja Warrior Polska" zobaczymy aktora Tomasza Ciachorowskiego. Gwiazdor "M jak miłość i "Na dobre i na złe" przyznał jednak, że niespecjalnie przygotowywał się do występu na słynnym torze przeszkód.
 • Gwiazda "M jak miłość" ofiarą stalkera

  Gwiazda "M jak miłość" ofiarą stalkera

  O tym, że sława ma swoje dobre i złe strony, wiadomo nie od dziś. Niedawno dotkliwie przekonał się o tym jeden z aktorów "M jak miłość", który w jednym z wywiadów przyznał, że padł ofiarą stalkera.
 • ​Tomasz Ciachorowski o swoich rodzicach: "Trochę mi tego brakowało"

  ​Tomasz Ciachorowski o swoich rodzicach: "Trochę mi tego brakowało"

  - Każdy z nas doświadczył w życiu tęsknoty za rodzicami - mówi ​​Tomasz Ciachorowski. Jemu często brakowało obecności ojca, który wracał z pracy późnym wieczorem. Przyszłym artystą i jego siostrami opiekowała się niepracująca zawodowo mama, nie była jednak w stanie poświęcić wystarczająco dużo uwagi każdemu z czwórki dzieci.
 • Tomasz Ciachorowski: Nie przepadam za dziećmi, wolę psy

  Tomasz Ciachorowski: Nie przepadam za dziećmi, wolę psy

  "Nie wzrusza mnie widok tłustego bobaska. Dzieci są nieobliczalne i często płaczą bez powodu" - mówi aktor Tomasz Ciachorowski. Aktor przyznaje, że wspólny język dużo łatwiej jest mu znaleźć z psem.
 • Tomasz Ciachorowski: Maszynkarz

  Tomasz Ciachorowski: Maszynkarz

  Niewiele brakowało, a Tomasz Ciachorowski pracowałby w przemyśle stoczniowym. Wszak jest inżynierem oceanotechniki. Aktor ma też inną kompetencję, której nie wykorzystuje na co dzień - jest młodszym ratownikiem WOPR. Tej wiosny zasmakował w żeglarstwie.
 • Tomasz Ciachorowski: "Zardzewiałe" biodra

  Tomasz Ciachorowski: "Zardzewiałe" biodra

  - Taniec to dla mnie fantastyczny sposób na pozbycie się napięć i zrzucenie z siebie stresu po ciężkim dniu - przekonuje Tomasz Ciachorowski, który musiał pożegnać się z "Tańcem z Gwiazdami" już po pierwszym odcinku.
 • Tomasz Ciachorowski na teatralnej scenie

  Tomasz Ciachorowski na teatralnej scenie

  W najbliższą sobotę na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się premiera przedstawienia "Harold i Matylda" Colina Higginsa w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza. W rolach tytułowych zobaczymy Tomasza Ciachorowskiego i Krystynę Sienkiewicz.
 • Ciacho, amant, przystojniak

  Ciacho, amant, przystojniak

  Miał być... budowniczym okrętów, a został idolem kobiet. Ale nie ma w tym nic dziwnego - wystarczy na niego spojrzeć.

Filmy - Tomasz Ciachorowski (2)

 • ​Tomasz Ciachorowski o swoich rodzicach: Trochę mi tego brakowało

  Każdy z nas doświadczył w życiu tęsknoty za rodzicami - mówi ​​Tomasz Ciachorowski. Jemu często brakowało obecności ojca, który wracał z pracy późnym wieczorem. Przyszłym artystą i jego siostrami opiekowała się niepracująca zawodowo mama, nie była jednak w stanie poświęcić wystarczająco dużo uwagi każdemu z czwórki dzieci.
 • Tomasz Ciachorowski: Dzieci? Wolę psy

  Tomasz Ciachorowski podkreśla, że nie odkrył w sobie jeszcze instynktu ojcowskiego i zwyczajnie nie lubi przebywać z dziećmi. Najbardziej irytuje go płacz maluchów i trudność w nawiązaniu z nimi kontaktu.