Tomasz Ciachorowski

Artykuły - Tomasz Ciachorowski (62)

 • Tomasz Ciachorowski wyznał, jak skończył się dla niego COVID-19

  Tomasz Ciachorowski wyznał, jak skończył się dla niego COVID-19

  Popularny aktor serialowy przeszedł koronawirusa już dwa miesiące temu, ale koniec choroby nie oznaczał w jego przypadku powrotu do pełni zdrowia. Ciachorowski do niedawna odczuwał skutki przebytej choroby - dokuczało mu m.in. kołatanie serca. Dopiero w ostatnich dniach, podczas pobytu na Zanzibarze, aktor poczuł, że znów jest w pełni sił.
 • Tomasz Ciachorowski: Odzyskał siły w Zanzibarze

  Tomasz Ciachorowski: Odzyskał siły w Zanzibarze

  Popularny aktor serialowy przeszedł koronawirusa już dwa miesiące temu, ale koniec choroby nie oznaczał w jego przypadku powrotu do pełni zdrowia. Ciachorowski do niedawna odczuwał skutki przebytej choroby - dokuczało mu m.in. kołatanie serca. Dopiero w ostatnich dniach, podczas pobytu na Zanzibarze, aktor poczuł, że znów jest w pełni sił.
 • Magdalena Krzemień i Tomasz Ciachorowski razem. Co szykuje laureatka "The Four"?

  Magdalena Krzemień i Tomasz Ciachorowski razem. Co szykuje laureatka "The Four"?

  "Światło" to premierowy utwór Magdaleny "Meg" Krzemień, która triumfowała w programie Polsatu "The Four. Bitwa o sławę". W teledysku burzliwą relację damsko-męską zagrała z popularnym aktorem Tomaszem Ciachorowskim.
 • Tomasz Ciachorowski wyznał, że przeżył atak paniki

  Tomasz Ciachorowski wyznał, że przeżył atak paniki

  Popularny aktor w najnowszym wpisie na Instagramie ujawnił, że przez dwa dni nie robił nic innego, tylko śledził doniesienia medialne na temat pandemii. Efekt był taki, że sparaliżował go atak paniki. Dlatego Ciachorowski postanowił zrobić sobie detoks od serwisów informacyjnych.
 • "Ninja Warrior Polska": Wielki powrót

  "Ninja Warrior Polska": Wielki powrót

  W ostatni piątek zrezygnował z udziału w "Tańcu z Gwiazdami", ale już we wtorek, 15 września, zobaczymy go w programie "Ninja Warrior Polska". Znany z pierwszej edycji show Polsatu Sylwester Wilk przyznał jednak, że kilka dni przed nagraniem musiał przeleżeć w łóżku. W dzisiejszym odcinku show zobaczymy również znanego aktora Tomasza Ciachorowskiego.
 • Tomasz Ciachorowski: Nie oczekuję zbyt wiele

  Tomasz Ciachorowski: Nie oczekuję zbyt wiele

  W 3. odcinku drugiej edycji programu "Ninja Warrior Polska" zobaczymy aktora Tomasza Ciachorowskiego. Gwiazdor "M jak miłość i "Na dobre i na złe" przyznał jednak, że niespecjalnie przygotowywał się do występu na słynnym torze przeszkód.
 • Gwiazda "M jak miłość" ofiarą stalkera

  Gwiazda "M jak miłość" ofiarą stalkera

  O tym, że sława ma swoje dobre i złe strony, wiadomo nie od dziś. Niedawno dotkliwie przekonał się o tym jeden z aktorów "M jak miłość", który w jednym z wywiadów przyznał, że padł ofiarą stalkera.
 • ​Tomasz Ciachorowski o swoich rodzicach: "Trochę mi tego brakowało"

  ​Tomasz Ciachorowski o swoich rodzicach: "Trochę mi tego brakowało"

  - Każdy z nas doświadczył w życiu tęsknoty za rodzicami - mówi ​​Tomasz Ciachorowski. Jemu często brakowało obecności ojca, który wracał z pracy późnym wieczorem. Przyszłym artystą i jego siostrami opiekowała się niepracująca zawodowo mama, nie była jednak w stanie poświęcić wystarczająco dużo uwagi każdemu z czwórki dzieci.
 • Tomasz Ciachorowski: Nie przepadam za dziećmi, wolę psy

  Tomasz Ciachorowski: Nie przepadam za dziećmi, wolę psy

  "Nie wzrusza mnie widok tłustego bobaska. Dzieci są nieobliczalne i często płaczą bez powodu" - mówi aktor Tomasz Ciachorowski. Aktor przyznaje, że wspólny język dużo łatwiej jest mu znaleźć z psem.
 • Tomasz Ciachorowski: Maszynkarz

  Tomasz Ciachorowski: Maszynkarz

  Niewiele brakowało, a Tomasz Ciachorowski pracowałby w przemyśle stoczniowym. Wszak jest inżynierem oceanotechniki. Aktor ma też inną kompetencję, której nie wykorzystuje na co dzień - jest młodszym ratownikiem WOPR. Tej wiosny zasmakował w żeglarstwie.

Zdjęcia - Tomasz Ciachorowski (29)

 • muzyka.interia.pl
  Sylwia Grzeszczak, rowery i konie
 • muzyka.interia.pl
  Sylwia Grzeszczak, rowery i konie
 • muzyka.interia.pl
  Sylwia Grzeszczak, rowery i konie
 • muzyka.interia.pl
  Sylwia Grzeszczak, rowery i konie

Filmy - Tomasz Ciachorowski (14)

 • ​Tomasz Ciachorowski o swoich rodzicach: Trochę mi tego brakowało

  Każdy z nas doświadczył w życiu tęsknoty za rodzicami - mówi ​​Tomasz Ciachorowski. Jemu często brakowało obecności ojca, który wracał z pracy późnym wieczorem. Przyszłym artystą i jego siostrami opiekowała się niepracująca zawodowo mama, nie była jednak w stanie poświęcić wystarczająco dużo uwagi każdemu z czwórki dzieci.
 • Tomasz Ciachorowski: Dzieci? Wolę psy

  Tomasz Ciachorowski podkreśla, że nie odkrył w sobie jeszcze instynktu ojcowskiego i zwyczajnie nie lubi przebywać z dziećmi. Najbardziej irytuje go płacz maluchów i trudność w nawiązaniu z nimi kontaktu.
 • Gwiazdy na pokazie prasowym serialu "Misja: Afganistan"

  W Warszawie odbyła się premiera dwóch pilotażowych odcinków nowego serialu "Misja: Afganistan". Które gwiazdy wzbudziły największe zainteresowanie fotoreporterów? Zobaczcie sami!