InteriaTV - Tomasz Barański

Filmy - Tomasz Barański (3)

  • Jak trenują przed występem? "Taniec z gwiazdami" od kuchni

    Jak w kolejnym odcinku "Tańca z gwiazdami" poradzi sobie trenerka gimnastyki artystycznej i dziennikarka, Mariola Bojarska-Ferenc? Jak przyznaje, jej trener Tomasz Barański nie przewidział dla niej taryfy ulgowej. Zobaczcie, jak przygotowują się do odcinka na żywo!
  • Klaudia Halejcio: Mimo plotek udowodniliśmy, że wszystko jest w porządku

    Aktorka dementuje plotki o kryzysie w jej związku z Tomaszem Barańskim. Para coraz częściej pokazuje się razem publicznie. Przed imprezą Róże Gali po raz pierwszy pozowali fotografom na ściance. Oboje zapewniają jednak, że nadal będą bronić swojej prywatności. Związek Klaudii Halejcio i Tomasza Barańskiego trwa już prawie rok. Mimo to jeszcze do niedawna para rzadko pokazywała się razem publicznie. Ostatnio chętniej wychodzą, pokazali się m.in. na imprezie Róże Gali. Oboje dementują plotki o rzekomym kryzysie w ich związku. Według niektórych mediów aktorka jest zbyt zaborcza i ogranicza swobodę swojego partnera. – Już od dłuższego czasu jesteśmy razem i chyba mimo tych wszystkich plotek udowodniliśmy, że wszystko jest w porządku – mówi Klaudia Halejcio. Aktorka twierdzi, że choć przestała ukrywać swój związek ze starszym o 10 lat Tomaszem Barańskim i częściej pokazuje się z nim na imprezach, nie oznacza to, że zrezygnowała ze swojej prywatności. Nadal nie zamierza się dzielić z prasą szczegółami ze swojego życia osobistego. – Myślę, że chyba taką najintymniejszą część naszego życia zostawimy dla siebie i chyba tylko w zawodowych momentach będziemy się pokazywać – mówi Klaudia Halejcio.
  • Okupnik i Barański: Show dance w finale „TzG”

    Przed nami wielki finał trzeciej edycji ”Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W walce o Kryształową Kulę pozostały dwie pary: Tatiana Okupnik z Tomaszem Barańskim i Krzysztof Wieszczek z Agnieszką Kaczorowską. W finale każda z par zatańczy po 3 tańce: wybór jurorów, wybór własny spośród tańców, które para wykonywała już w programie oraz popisowy show dance. Zobaczcie, jak Tatiana i Tomasz prezentują się na pierwszej z prób w studiu programu. Para zaprezentuje w finale urzekający show dance.