Tomasz Barański

Artykuły - Tomasz Barański (17)

Zdjęcia - Tomasz Barański (1)

 • film.interia.pl
  "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Za kulisami drugiego odcinka

Filmy - Tomasz Barański (8)

 • Tomasz Barański o związkach z kobietami

  Tomasz Barański jest znany z medialnych doniesień, łączących go z licznymi kobietami. Tancerz stwierdził, że ma wiele przyjaciółek i jest zadowolony ze swojej obecnej sytuacji życiowej. Media uważają, że jest tak kochliwy, że zmienia partnerki jak rękawiczki, co nie do końca jest prawdą. Wraz ze swoimi koleżankami traktuje tego typu informacje w kategorii żartów.
 • Tomasz Barański i Edyta Herbuś są ponownie parą?

  Tomasz Barański jest ponownie swatany przez prasę z Edytą Herbuś. Niedawno oboje rozstali się ze swoimi partnerami - Edyta z reżyserem Mariuszem Trelińskim, a Tomasz z aktorką Klaudią Halejcio. Tomasz w wywiadzie dla Wideoportalu przyznał, że z Edytą przyjaźni się od 10 roku życia. Teraz po dłuższej przerwie ponownie połączył ich taniec. Razem występują podczas trasy koncertowej z muzyką filmową.
 • Jak trenują przed występem? "Taniec z gwiazdami" od kuchni

  Jak w kolejnym odcinku "Tańca z gwiazdami" poradzi sobie trenerka gimnastyki artystycznej i dziennikarka, Mariola Bojarska-Ferenc? Jak przyznaje, jej trener Tomasz Barański nie przewidział dla niej taryfy ulgowej. Zobaczcie, jak przygotowują się do odcinka na żywo!
 • Tomasz Barański: Często się spieszę