Fakty - Tomasz Adamek

Synonimy:
adamek,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Tomasz Adamek (4)

 • Ziobro: Leczenie homoseksualistów? Są rozmaite terapie

  Ziobro: Leczenie homoseksualistów? Są rozmaite terapie

  Większość sportowców jest znana tylko z tego, że są sportowcami a nasz kandydat, Tomasz Adamek jest znany dodatkowo ze swojego światopoglądu. Wiara w Boga jest ważnym przesłaniem. Jest punktem wyjścia - mówi Zbigniew Ziobro pytany w Kontrwywiadzie RMF FM, co sprawia, że bokser, który do tej pory nie interesował się polityką jest dobrym kandydatem na europosła.
 • Bokser Tomasz Adamek "jedynką" Solidarnej Polski na Śląsku

  Bokser Tomasz Adamek "jedynką" Solidarnej Polski na Śląsku

  Bokser Tomasz Adamek wystartuje w wyborach do europarlamentu z pierwszego miejsca listy Solidarnej Polski Na Śląsku - poinformował w niedzielę szef partii Zbigniew Ziobro. Adamek zastąpi na pozycji lidera listy Tadeusza Cymańskiego.
 • Radio Maryja: Bokser T. Adamek wystartuje do europarlamentu

  Radio Maryja: Bokser T. Adamek wystartuje do europarlamentu

  Z bokserskiego ringu do Strasburga? Tomasz Adamek będzie startował w najbliższych wyborach do Parlamentu Europejskiego z list Solidarnej Polski. Swoją decyzję ogłosił na antenie Radia Maryja.
 • Adamek ponownie na amerykańskim ringu

  Adamek ponownie na amerykańskim ringu

  Tomasz Adamek wraca do USA. Polski pięściarz już 6 lutego będzie walczył w hali Prudential Center w Newark. Zdecydowaliśmy się na powrót do Stanów. Nie będziemy, przynajmniej do późnego lata czy jesieni przyszłego roku, organizowali walki w Polsce - powiedziała Kathy Duva, szefowa firmy promocyjnej "Górala".