Tom Cruise

Artykuły - Tom Cruise (289)

 • Anna Mucha apeluje do Toma Cruise'a

  Anna Mucha apeluje do Toma Cruise'a

  Anna Mucha zabrała głos w związku z planami wysadzenia zabytkowego mostu w Plichowicach na Dolnym Śląsku. Ma do tego podczas kręcenia najnowszej części "Mission Impossible". Aktorka nie zgadza się na zniszczenie obiektu i zwróciła się bezpośrednio do Toma Cruise'a.
 • Tom Cruise w filmie za 200 milionów dolarów

  Tom Cruise w filmie za 200 milionów dolarów

  Najbliższe plany filmowe Toma Cruise’a obejmują podróże do dwóch egzotycznych dla filmowców z Hollywood miejsc. Pierwsze to Polska, w której gościli zaledwie kilka razy. A drugie to kosmos, w którym nie byli jeszcze nigdy. W najbliższym czasie ma się to zmienić. Kilka tygodni temu pojawiła się informacja o pierwszym filmie, który będzie nagrywany właśnie w przestrzeni kosmicznej. Teraz poznaliśmy jego przybliżony budżet. To 200 milionów dolarów.
 • Scena z Tomem Cruisem? "Najgorszy koszmar"

  Scena z Tomem Cruisem? "Najgorszy koszmar"

  Na szczerość zebrała się ostatnio Thandie Newton. 47-letnia gwiazda wspominała kręcenie wspólnej sceny z Tomem Cruisem i nazwała to doświadczenie "najgorszym koszmarem". Aktor pozostał na jej słowa obojętny.
 • Tom Cruise w filmie tylko dla dorosłych?

  Tom Cruise w filmie tylko dla dorosłych?

  Interesująco zapowiada się nowy projekt Toma Cruise'a i Christophera McQuarriego. To na razie tylko mgliste plany, ale obaj filmowcy rozważają nakręcenie obrazu przeznaczonego wyłącznie dla widzów dorosłych. Słynny gwiazdor miałby wcielić się w nim w rolę, w jakiej do tej pory widzowie go nie widzieli.
 • Tom Cruise i ekipa "Mission: Impossible" zamknięci w bazie

  Tom Cruise i ekipa "Mission: Impossible" zamknięci w bazie

  Twórcy siódmej części filmu "Mission: Impossible" znaleźli pomysł na to, jak zminimalizować ryzyko zarażenia się koronawirusem podczas kręcenia zdjęć. Postanowili na terenie dawnej bazy RAFu w Anglii stworzyć specjalną wioskę dla ekipy pracującej nad siódmą odsłoną przygód Ethana Hunta i odgrodzić ją od świata zewnętrznego.
 • Jennifer Connelly zachwycona Tomem Cruisem

  Jennifer Connelly zachwycona Tomem Cruisem

  Tom Cruise słynie z perfekcjonizmu na planie i ogromnego zaangażowania w swój każdy filmowy projekt. O jego drobiazgowym przygotowaniu do roli mówi każdy, kto z nim pracował. Teraz skomplementowała go Jennifer Connelly, która partnerowała mu na planie filmu "Top Gun: Maverick". "Nie znam nikogo, kto byłby bardziej oddany swojej pracy" - zdradza aktorka.
 • NASA i Tom Cruise nakręcą pierwszy film w kosmosie

  NASA i Tom Cruise nakręcą pierwszy film w kosmosie

  Słynna agencja kosmiczna oraz światowej sławy amerykański aktor chcą nakręcić film na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.
 • Tom Cruise nakręci film na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

  Tom Cruise nakręci film na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

  Szef NASA Jim Bridenstine zapowiedział w środę, 6 maja, że kierowana przez niego instytucja nawiąże współpracę z aktorem Tomem Cruise'em i pomoże mu w nakręceniu filmu na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Ma to być pierwszy film fabularny nakręcony w kosmosie.
 • Tom Cruise gwiazdą pierwszego filmu kręconego w kosmosie

  Tom Cruise gwiazdą pierwszego filmu kręconego w kosmosie

  Choć historia kina zna wiele filmów, których akcja dzieje się w kosmosie, to do tej pory żaden z nich nie został tam nakręcony. To się może zmienić dzięki projektowi, nad którym pracują wspólnie Tom Cruise, należąca do Elona Muska firma SpaceX oraz amerykańska agencja kosmiczna NASA.
 • Tom Cruise: Ten uśmiech...

  Tom Cruise: Ten uśmiech...

  "Miał charyzmę. Był wyjątkowy, świetnie wyglądał. Już wówczas miał ten uśmiech" - tak Toma Cruise'a zapamiętała jego nauczycielka z liceum. Znany aktor 3 lipca skończył 57 lat.

Zdjęcia - Tom Cruise (1)

Filmy - Tom Cruise (6)

 • Tom Cruise nie rozmawiał ze swoją córką od… ponad 2,5 roku, źródło: Cover Video / x-news

  Tom Cruise i Katie Holmes rozwiedli się w 2012 roku po 5. latach małżeństwa. Prawa do opieki nad 10-letnią już Suri otrzymała aktorka. Jak podaje "In Touch Weekly", gwiazdor nie widział się z córką ani nie rozmawiał z nią od… ponad 2,5 roku. "Cruise jako wymówkę podaje swoje zobowiązania filmowe" - poinformował magazyn. Źródło z otoczenia aktora twierdzi, że przyczyną jest powiązanie gwiazdora z Kościołem Scjentologicznym. Członkowie bowiem mają przykaz, by zerwać kontakty z każdym, kto krytykuje ich wierzenia. Rzecznicy prasowi Cruise'a nie udzielili komentarza na ten temat.
 • "Niepamięć"

  Przyszłość. Ludzie żyją w chmurach ze względu na napromieniowanie Ziemi. Jack (Tom Cruise) znajduje w rozbitym statku kobietę...
 • "Jack Reacher: Jednym strzałem"

  Dowody przeciwko mordercy Jamesowi Barrowi są niepodważalne. Jednak oskarżony nie chce rozmawiać z adwokatem, a jedynie z tajemniczym Jackiem Reacherem. Jest to o tyle dziwne, że to właśnie jego zeznania mogą dodatkowo obciążyć Jamesa...
 • "Jack Reacher. Jednym strzałem"

  Dowody przeciwko mordercy Jamesowi Barrowi są niepodważalne. Jednak oskarżony nie chce rozmawiać z adwokatem, a jedynie z tajemniczym Jackiem Reacherem. Jest to bardzo dziwne, gdyż właśnie jego zeznania mogą dodatkowo obciążyć Jamesa...