Tom

Artykuły - Tom (551)

 • Tom Dumoulin wygrał wyścig Dookoła Beneluksu

  Tom Dumoulin wygrał wyścig Dookoła Beneluksu

  ​Holender Tom Dumoulin z grupy Sunweb wygrał wyścig Dookoła Beneluksu. Maciej Bodnar (Bora-Hansgrohe) zajął 60. miejsce.
 • Tom Hanks: Żadnych komedii romantycznych!

  Tom Hanks: Żadnych komedii romantycznych!

  Nie obraziłby się na trzeciego Oscara, ale w tym roku nie został do niego nawet nominowany. Za to pomógł go dostać komuś innemu.
 • Tilda Swinton i Tom Hiddleston: Stylowi kochankowie

  Tilda Swinton i Tom Hiddleston: Stylowi kochankowie

  "Tylko kochankowie przeżyją" to najnowszy film wielokrotnie nagradzanego amerykańskiego reżysera Jima Jarmuscha. W rolach głównych zobaczymy Tildę Swinton i Toma Hiddlestona, którzy wcielili się w role wampirów z klasą.
 • Kiedy Tom Hanks stał się mężczyzną...

  Kiedy Tom Hanks stał się mężczyzną...

  Pytany o wydarzenia w swoim życiu, które uczyniły go takim mężczyzną, jakim jest obecnie, Tom Hanks wraca wspomnieniami do dalekich podróży autobusem, jakie odbywał w dzieciństwie. Doświadczenia, jakie wtedy nabył, nauczył się później wykorzystywać na scenie.
 • "Tom" Xaviera Dolana w maju w kinach

  "Tom" Xaviera Dolana w maju w kinach

  Najnowszy film Xaviera Dolana "Tom" (Tom a la ferme) 16 maja trafi na ekrany polskich kin.
 • Tom Hanks: Ikona w roli ikony

  Tom Hanks: Ikona w roli ikony

  24 stycznia do kin w całej Polsce trafi film "Ratując pana Banksa", historia burzliwego procesu tworzenia scenariusza, na podstawie którego studio Disneya nakręciło musical wszech czasów - "Mary Poppins". W roli Walta Disneya zobaczymy dwukrotnego zdobywcę Oscara - Toma Hanksa.
 • Brad Pitt kontra Tom Cruise

  Brad Pitt kontra Tom Cruise

  Dwie dekady po "Wywiadzie z wampirem" Brad Pitt i Tom Cruise ponownie zagrają razem w filmie. "Go Like Hell" to nowa produkcja wytwórni 20th Century Fox.
 • Tom Jones zaśpiewa w Warszawie (ceny biletów)

  Tom Jones zaśpiewa w Warszawie (ceny biletów)

  28 czerwca 2014 roku w Sali Kongresowej w Warszawie wystąpi walijski wokalista Tom Jones.
 • Polski filmowiec komplementuje Toma Cruise'a

  Polski filmowiec komplementuje Toma Cruise'a

  "Wygląda rewelacyjnie! Obserwując go z bliska przez pół roku twierdzę, że nie poszedł pod nóż, chyba że mistrza magika" - mówi o Tomie Cruisie operator filmowy Łukasz Bielan. Polak, który pracował z aktorem na planie "Niepamięci", nie szczędzi mu komplementów.
 • Tom Hanks: Prawdziwy kibic

  Tom Hanks: Prawdziwy kibic

  Tom Hanks wybrał się na mecz hokejowej ligi NHL między Los Angeles Kings a Calgary Flames. Gdy sędzia miał wątpliwości, czy uznać gola dla gospodarzy, amerykański aktor ochoczo zachęcał go, by skorzystał z zapisu wideo albo... zadzwonił do niego.

Filmy - Tom (1)

 • "Tom"

  Po śmierci kochanka młody chłopak wyjeżdża na wieś, by poznać jego rodziców. Wkrótce odkrywa, że nie byli oni świadomi ani ich związku, ani orientacji seksualnej swego syna.