tokio

Artykuły - Tokio (448)

 • Wiceprezydent Lotte Group popełnił samobójstwo

  Wiceprezydent Lotte Group popełnił samobójstwo

  Wiceprezydent japońsko-koreańskiego konglomeratu Lotte Group - Lee In-won popełnił samobójstwo. Dzisiaj miał być przesłuchany w sprawie o korupcję i nieprawidłowości finansowe. Zostawił 4-stronicowy list.
 • Ruszają bezpośrednie loty z Tokio do Polski

  Polskie Linie Lotnicze LOT wprowadzają pierwsze bezprzesiadkowe połączenie pomiędzy Polską a Japonią. Pierwsi pasażerowie będą mogli ruszyć na tej trasie już w styczniu.
 • Tokio Motor Show 2015 pod znakiem nowych technologii

  Tokio Motor Show 2015 pod znakiem nowych technologii

  Bardzo silnie reprezentowane były japońskie marki, które przygotowały prototypy z wieloma "inteligentnymi" rozwiązaniami
 • Subaru VIZIV – kolejny koncepcyjny SUV

  Subaru VIZIV – kolejny koncepcyjny SUV

  Choć nazwa może wydawać się znajoma, prototyp zaprezentowany przez Subaru jest zupełną nowością.
 • Lexus RC F GT3 i Toyota Yaris WRC w Tokio

  Lexus RC F GT3 i Toyota Yaris WRC w Tokio

  Targi w Tokio to dla Toyoty okazja nie tylko do pokazania najnowszych modeli produkcyjnych i konceptów, ale też do zaprezentowania swoich osiągnięć w dziedzinie aut wyścigowych.
 • Honda Clarity Fuel Cell. To auto zmieni świat?

  Honda Clarity Fuel Cell. To auto zmieni świat?

  Wodorowej Toyocie Mirai przybędzie wkrótce groźny konkurent. Na salonie w Tokio Honda zaprezentowała właśnie produkcyjną wersję modelu Clarity Fuel Cell.
 • Daihatsu D-base - nowy kei-car?

  Daihatsu D-base - nowy kei-car?

  Wśród wystawców przedstawiających swoją ofertę na Tokio Motor Show nie mogło zabraknąć Daihatsu. Należąca do Toyoty marka zaprezentowała nowy, koncepcyjny model o nazwie D-base.
 • Lexus LF-FC - czy taki będzie nowy LS?

  Lexus LF-FC - czy taki będzie nowy LS?

  Lexus zaprezentował w Tokio koncepcyjny model LF-FC, który traktować można, jako zapowiedź flagowego LS-a. Jakich nowości możemy spodziewać się w kolejnym wcieleniu rywala BMW serii 7 i Mercedesa klasy S?
 • Nowości Toyoty na salonie w Tokio

  Nowości Toyoty na salonie w Tokio

  28 października podczas Salonu Motoryzacyjnego w Tokio Toyota przedstawi swoje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie nowoczesnych napędów, systemów bezpieczeństwa oraz konstruowania innowacyjnych pojazdów.
 • Lexus pokaże w Tokio nowe coupe?

  Lexus pokaże w Tokio nowe coupe?

  Lexus zapowiada, że podczas rozpoczynających się 28 października targów Tokyo Motor Show zaprezentuje prototypowy samochód opisany tajemniczo jako „przyszłościowa wizja nowoczesnego luksusu”.

Filmy - Tokio (15)