Todd Phillips

Synonimy:
Phillips Todd,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Todd Phillips (12)

 • "Joker" nie spodoba się fanom komiksu?

  "Joker" nie spodoba się fanom komiksu?

  Wytwórnia Warner Bros. szykuje się do premiery "Jokera", który jest poświęcony genezie jednego z najbardziej znanych antagonistów Batmana. Film jest obecnie jednym z najbardziej wyczekiwanych debiutów w okresie jesiennego sezonu nagród. Jego reżyser Todd Phillips uważa jednak, że fani komiksu mogą wyjść z niego zawiedzeni.
 • Leonardo DiCaprio nowym Jokerem?

  Leonardo DiCaprio nowym Jokerem?

  ​Zbliża się produkcja filmu o głównym antagoniście Batmana - Jokerze. Nie wiadomo na razie, kto miałby zagrać tytułową rolę. Jednym z kandydatów jest ponoć Leonardo DiCaprio.
 • Będzie trzecia część "Kaca Vegas"

  Będzie trzecia część "Kaca Vegas"

  Reżyser Todd Phillips ponownie spotka się na planie filmowym z Bradleyem Cooperem, Edem Helmsem i Zakiem Galifianakisem, aby nakręcić trzecią część przebojowej komediowej serii "Kac Vegas". Film ma wejść do kin 24 maja 2013 r.
 • Kobiety mają "Seks...", faceci "Kaca..."

  Kobiety mają "Seks...", faceci "Kaca..."

  Zach Galifianakis, Justin Bartha, Ed Helms, Bradley Cooper? Nie wzruszajcie ramionami! Aktorzy komediowej serii "Kac Vegas" są dziś popularniejsi od Sarah Jessiki Parker i jej koleżanek z "Seksu w wielkim mieście"!
 • Todd Phillips- Biografia

  Todd Phillips jest współautorem scenariusza, reżyserem i producentem komedii z 2010 roku "Zanim odejdą wody" z Zakiem Galifianakisem i Robertem Downeyem Jr. oraz reżyserem niezwykle popularnej komedii "Kac Vegas" z Bradleyem Cooperem, Edem Helmsem, Zakiem Galifianakisem i Justinem Barthą. Film został najbardziej dochodową komedią dla dorosłych wszech czasów i otrzymał Złoty Glob dla najlepszego filmu komediowego lub musicalu.
 • Uzależnili małpkę od... papierosów

  Uzależnili małpkę od... papierosów

  Amerykański reżyser Todd Phillips rozjuszył działaczy walczącej o prawa zwierząt organizacji PETA. Okazuje się, że małpka wynajęta przez filmowca do filmu "Kac Vegas w Bangkoku" po udziale w scenach, gdzie paliła papierosy, jest teraz od nich uzależniona.
 • Nikt nie bierze go na serio!

  Nikt nie bierze go na serio!

  Zach Galifianakis twierdzi, że niełatwo jest być aktorem komediowym, gdyż ludzie śmieją się z niego nawet wówczas, kiedy próbuje być poważny.
 • Będzie film o legendarnym komiku

  Będzie film o legendarnym komiku

  Todd Phillips, reżyser kultowej komedii "Kac Vegas", przygotowuje biograficzny obraz o Johnie Belushim ("Blues Brothers ") - informuje Risky Business Blog.
 • Tiger Woods wystąpi w filmie?

  Tiger Woods wystąpi w filmie?

  Reżyser "Kac Vegas", Todd Phillips, przyznał, że chciałby, aby w planowanym sequelu komedii pojawił się golfista Tiger Woods.
 • Na co iść do kina?

  Na co iść do kina?

  W tym tygodniu w kinach debiutują: kameralny czeski komediodramat Małe sekrety, rock&rollowy debiut Madonny Mądrość i seks, komedia Kac Vegas oraz naszpikowany efektami specjalnymi film akcji G.I. Joe: Czas kobry.

Filmy - Todd Phillips (1)

 • " Kac Vegas" w chaosie Bangkoku

  Zwiększyć ładunek komediowości, "podkręcić" sytuacje, w których znajdują się bohaterowie, i spiętrzyć przeszkody na ich drodze - takie cele postawili sobie twórcy drugiej części przebojowej komedii "Kac Vegas". O pracy nad filmem opowiada jego reżyser, Todd Phillips.