toalety publiczne

Artykuły - Toalety publiczne (2)

 • Czym skorupka za młodu nasiąknie

  Czym skorupka za młodu nasiąknie

  Dorosły powinien pokazywać dziecku świat. Ważne jest, żeby oprócz najwyższych wartości moralnych i matematycznych wzorów przekazał tę jedną, prostą rzecz. Mało się o niej mówi, tymczasem w sposób dosłowny dotyka każdego z nas.
 • Posprząta toalety publiczne

  Posprząta toalety publiczne

  Snoop Dogg będzie musiał chwycić za miotłę i ścierki. Sąd skazał rapera na 160 godzin prac publicznych za posiadanie nielegalnej broni.

Filmy - Toalety publiczne (2)

 • Najdziwniejsze toalety. Czegoś takiego nie widzieliście!

  Lwów słynie z licznych zabytków, ale niewielu wie, że miasto to może się poszczycić bogatą i fascynującą historią... publicznych szaletów. Od niedawna furorę robią wycieczki śladami niekonwencjonalnych lwowskich toalet znajdujących się w barach, restauracjach itp. Uczestnicy tych wypraw mają okazję obejrzeć - a nawet wypróbować! - sedes-tron, toaletę-więzienie czy muszlę klozetową udekorowaną banknotami dolarowymi.
 • Drugie życie miejskich szaletów

  Schodzisz po schodkach w dół do miejskiego szaletu, a tam… przytulna kafejka. W Londynie nikogo to już nie dziwi. Dawne publiczne toalety zyskują drugie życie, zamieniając się w modne lokale. Przedwojenne klozety czy wiktoriańskie pisuary stają się częścią wystroju tych wnętrz. Wzrost zainteresowania takimi inwestycjami bierze się stąd, że w Londynie ceny nieruchomości osiągają zawrotne pułapy.