toalety

Artykuły - Toalety (64)

 • Ekologiczne logo wymagane na toaletach?

  - KE zaprzeczyła w czwartek doniesieniom niektórych mediów, jakoby planowała wprowadzić przepisy, mówiące ile wody mogą zużywać spłuczki w toaletach i pisuarach. Zamierza jedynie zaproponować kryteria, jakie muszą spełniać toalety, by otrzymać ekologiczne logo.
 • Wydali fortunę na pozłacane toalety

  Wydali fortunę na pozłacane toalety

  Raper Kanye West i jego partnerka Kim Kardashian nie żałują pieniędzy na remont wartej ponad siedem milionów dolarów posiadłości w kalifornijskim Bel Air.
 • Protest przeciwko limitowanym przerwom na wyjście do toalety

  W proteście przeciw dwuminutowym przerwom na wyjście do toalety około 1000 robotników szanghajskiej fabryki urządzeń elektrycznych przetrzymywało przez półtora dnia jako zakładników 10 japońskich i 8 chińskich menedżerów. Strajk przerwano po przybyciu policji.
 • Zanim została gwiazdą, czyściła toalety

  Zanim została gwiazdą, czyściła toalety

  Piosenkarka Ellie Goulding zanim udało jej się zrobić karierę w show-biznesie, chwytała się wszelkich prac.
 • Zostawiła męża kilka dni po ślubie. Bo nie miał toalety w domu

  Pewna Hinduska otrzyma nagrodę w wysokości 10 tysięcy dolarów za swoją buntowniczą postawę w kwestii toalet. Kobieta opuściła swojego męża zaledwie kilka dni po ślubie, ponieważ w jego domu nie było łazienki. O sprawie donosi agencja AFP.
 • Nie wstawaj w nocy do toalety!

  Nie wstawaj w nocy do toalety!

  Czy kilkukrotne wstawanie w nocy do toalety jest czymś normalnym? Według specjalistów, niezupełnie. Zdrowy człowiek, bez względu na wiek, powinien podobno spać niezaburzonym snem.
 • Tajemnicza śmierć w kibelku

  Tajemnicza śmierć w kibelku

  Zatrzaśnięta toaleta zawsze oznacza coś niedobrego, a w samolocie to już dramat murowany. Stewardessy linii Gulf Air musiały chyba umrzeć ze strachu, kiedy po wywarzeniu drzwi toalety w pewnym Airbusie wypadł z niej martwy mężczyzna...
 • Nie tylko stadiony, trzeba poprawić standard toalet

  Nie tylko stadiony, trzeba poprawić standard toalet

  Ponad 70 procent respondentów TNS OBOP uważa, że przed Euro 2012 trzeba poprawić standard polskich toalet. Patrole Czystości, które już trzeci rok wizytują te przybytki, przyznały jednocześnie miano "Czystej Toalety", aż 80 procentom tych obiektów.

Filmy - Toalety (3)

 • Krótka historia toalety

  Miejsce, gdzie król chodzi piechotą i do którego pisano ody. Tam odbywano spotkania towarzyskie i załatwiano (dosłownie) najważniejsze sprawy. Latryna, sedes, toaleta. Poznajmy ich barwną przeszłość, pokazaną w Muzeum Historii Higieny w Zülpich w Nadrenii Północnej-Westfalii.
 • Najdziwniejsze toalety. Czegoś takiego nie widzieliście!

  Lwów słynie z licznych zabytków, ale niewielu wie, że miasto to może się poszczycić bogatą i fascynującą historią... publicznych szaletów. Od niedawna furorę robią wycieczki śladami niekonwencjonalnych lwowskich toalet znajdujących się w barach, restauracjach itp. Uczestnicy tych wypraw mają okazję obejrzeć - a nawet wypróbować! - sedes-tron, toaletę-więzienie czy muszlę klozetową udekorowaną banknotami dolarowymi.
 • Podglądacze: Toalety

  TVP 3 Kraków: Okazuje się, że skorzystanie z toalety w centrum miasta to nie taka prosta sprawa. Podglądacze interweniują.